Top 10 3D Puzzle Mit Beleuchtung – Puzzle trójwymiarowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ravensburger

#ad

216 sztuk, Ravensburger 3D Puzzle 12577, Latarnia morska nocą

#ad
Ravensburger #ad - Idealne zajęcie z gwarancją sukcesu – dzięki ilustrowanej, kolorowej instrukcji i ponumerowanym elementom puzzli. Niezależnie od tego, czy dla chłopców lub dziewcząt, dzieci lub dorosłych – puzzle 3D dla wszystkich fanów morza i plaży od 8 lat.

Puzgle w trzecim wymiarze! idealny pomysł na prezent dla wszystkich fanów puzzli od 8 lat. Wspomaga myślenie przestrzenne i motorykę precyzyjną. Z 216 wysokiej jakości elementów puzzli z tworzywa sztucznego oraz akcesoriów powstaje piękna latarnia morska, która świeci w ciemności, idealnie nadaje się jako dekoracja morska.

38, 5 v aaa/lr3. Stopień trudności 3/5, 6 x 20, 5 cm; baterie nie wchodzą w zakres dostawy; moduł LED wymaga baterii 3 x 1, 5 x 18, wymiary po rozłożeniu puzzli ok. Wysokiej jakości części z tworzywa sztucznego z technologią Easyclick dla dokładnego dopasowania – stabilne, bez użycia kleju.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość10.79
Długość7.52
Waga1.11
Szerokość2.68
Numer części12577 7
Model12577 7
Gwarancja2 lata gwarancji

2. Robotime

#ad

Booknook, diorama dla dorosłych, miniaturowy zestaw modelarski, regał na książki dekoracyjny, puzzle 3D, ROBOTIME Zestaw DIY Book Nook Kit domek ogrodowy z meblami i lampą LED

#ad
Robotime #ad - Bryza niesie zapach glicyni. Atwy montaż ilustrowana instrukcja w języku angielskim może nie być dostępna w języku polskim, narzędzie montażowe jest dostarczane z dodatkowymi częściami zamiennymi, łatwe składanie przez 5 godzin. Wszystko jest tak spokojne i piękne.

Bogate szczegóły wyobraź sobie, aby cieszyć się słońcem, że schodzisz po schodach, otwierasz okna, a następnie dbać o kwiaty i rośliny. Kreatywny prezent wykwintny prezent, można go złożyć w ciągu 5 godzin, aby go złożyć, współpracuj z przyjaciółmi rodziny lub bliskimi, otrzymasz piękny ogród i wyjątkowe doświadczenie. Ulepszony projekt w porównaniu z innymi książkami book nook, domek ogrodowy ma w pełni przezroczyste oświetlenie w stylu francuskim, aby stworzyć swój wymarzony ogród, łączy w sobie światło słoneczne i 14 rodzajów kwiatów, uzdrawiaj swoją duszę i daj sobie urlop!.

Dotykowe światło booknook jest wyposażony w dwa światła otoczenia, światło dachowe i światło podłogowe z przezroczystą konstrukcją, produkt musi kupić własne baterie, dotykowy przełącznik, które wykorzystują baterie do dostarczania prądu problemy z wysyłką, aby stworzyć letnią noc. Nadaje się idealnie jako prezent na wszelkiego rodzaju święta i może być również używany jako biurko i dekoracja mieszkania. Możesz usiąść na krześle i odpocząć w czasie wolnym.
MarkaRobotime #ad
ProducentRobotime #ad
Wysokość9.49
Długość7.99
Szerokość4.33
Numer częściRB-DG162
ModelEURT-TGB06

3. Ravensburger

#ad

Lampka nocna, lampka nocna LED z mechanizmem plotek, puzzle Pokémon, dla fanów Pokémonów od 6 lat, 72 elementy, Ravensburger Puzzle 3D 11547

#ad
Ravensburger #ad - Idealny prezent na urodziny lub na Boże Narodzenie. Stopień trudności 2/5; wysokość ok. Puzgle w trzecim wymiarze! idealny pomysł na prezent dla miłośników puzzli od 6 lat. Z 72 wysokiej jakości elementów puzzli z tworzywa sztucznego i 2 akcesoriów powstaje stabilna kula puzzli, która służy jako praktyczna lampka nocna.

15, 9 cm; baterie nie wchodzą w zakres dostawy; moduł LED wymaga baterii 3 x 1, 9 cm, szerokość ok. Idealne zajęcie z gwarancją sukcesu – dzięki ilustrowanej, kolorowej instrukcji i ponumerowanym elementom puzzli. Wysokiej jakości części z tworzywa sztucznego z technologią Easyclick dla dokładnego dopasowania – stabilne, bez użycia kleju.

Dzięki przełącznikowi klaskowemu można łatwo zapalić światło również w ciemności. Przyciąga wzrok w każdym pokoju dziecięcym i wspaniała dekoracja na stolik nocny lub biurko każdego fana puzzli. Wspomaga myślenie przestrzenne i motorykę precyzyjną. 12, 5 v aa/lr6.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość6.26
Długość8.74
Waga0.94
Szerokość8.74
Numer części11547
Model11547
Gwarancja2 lata gwarancji

4. Ravensburger

#ad

Lampka nocna, puzzle dla dzieci, 13670 jednorożców w świetle księżyca, świecące puzzle od 6 lat, konie na plaży, od 6 lat, 72 części, puzzle, 100 elementów w formacie, Ravensburger Puzzle 3D 11843

#ad
Ravensburger #ad - Produkt 1: idealne zajęcie z gwarancją sukcesu – dzięki ilustrowanej, kolorowej instrukcji i ponumerowanym elementom puzzli. Produkt 1: z 72 wysokiej jakości plastikowych puzzli i 2 akcesoriów powstaje stabilna kula puzzli, która służy jako praktyczna lampka nocna.

Produkt 1: puzzle w trzecim wymiarze. Wspomaga myślenie przestrzenne i motorykę precyzyjną. Idealny prezent na urodziny lub na Boże Narodzenie. Wysokiej jakości części z tworzywa sztucznego z technologią Easyclick dla dokładnego dopasowania – stabilne, bez użycia kleju. Idealny pomysł na prezent dla wszystkich fanów koni od 6 lat. Produkt 2: wysokiej jakości produkty ravensburger są wykonane z bardzo grubego, trwałego materiału i umożliwiają długą zabawę z puzzli. Produkt 2: puzzle xxl color star line firmy ravensburger to puzzle dla dzieci szczególnego rodzaju: motywy świecą w ciemności w trzech różnych kolorach.

Wyłączanie światła - puzzle włączone. Produkt 2: puzzle dla dzieci to idealna zabawka dla dzieci w każdym wieku: puzzle wspierają rozwój dzieci i pozytywnie wpływają na motorykę i koncentrację. Produkt 1: przyciąga wzrok w każdym pokoju dziecięcym i wspaniała dekoracja stolika nocnego lub biurka dla wszystkich fanów koni. Dzięki przełącznikowi klaskowemu można łatwo zapalić światło również w ciemności.
MarkaRavensburger #ad

5. Ravensburger

#ad

Od 6 lat, 72 części, lampka nocna z motywem puzzli FC Bayern Monachium, lampka nocna LED z mechanizmem plotkowania, Ravensburger Puzzle 3D 12177

#ad
Ravensburger #ad - Dzięki przełącznikowi klaskowemu można łatwo zapalić światło również w ciemności. 12, 5 v aa/lr6. Wysokiej jakości części z tworzywa sztucznego z technologią Easyclick dla dokładnego dopasowania – stabilne, bez użycia kleju.

Przyciąga wzrok w każdym pokoju dziecięcym i wspaniała dekoracja na stolik nocny lub biurko wszystkich fanów piłki nożnej FC Bayern Monachium. Puzgle w trzecim wymiarze! idealny pomysł na prezent dla wszystkich fanów FC Bayern Monachium od 6 lat. Opakowanie może się różnić. Idealny prezent na urodziny lub na Boże Narodzenie. Z 72 wysokiej jakości elementów puzzli z tworzywa sztucznego i 2 akcesoriów powstaje stabilna kula puzzli, która służy jako praktyczna lampka nocna.

15, 9 cm; baterie nie wchodzą w zakres dostawy; moduł LED wymaga baterii 3 x 1, 9 cm, szerokość ok. Idealne zajęcie z gwarancją sukcesu – dzięki ilustrowanej, kolorowej instrukcji i ponumerowanym elementom puzzli. Wspomaga myślenie przestrzenne i motorykę precyzyjną. Stopień trudności 2/5; wysokość ok.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość7.87
Długość11.81
Waga0.56
Szerokość11.81
Numer części121779
Model121779
Gwarancja2 lata gwarancji

6. Ravensburger

#ad

72 części, od 6 lat, lampka nocna z motywem puzzli z motywem Psiego Patrolu, lampka nocna LED z mechanizmem plotek, Ravensburger Puzzle 3D 11842

#ad
Ravensburger #ad - Puzgle w trzecim wymiarze! idealny pomysł na prezent dla wszystkich fanów Psiego Patrolu od 6 lat. Idealny prezent na urodziny lub na Boże Narodzenie. Dzięki przełącznikowi klaskowemu można łatwo zapalić światło również w ciemności.

12, 9 cm, 9 cm; baterie nie wchodzą w zakres dostawy; moduł LED wymaga baterii 3 x 1, 5 V AA/LR6. Przyciąga wzrok w każdym pokoju dziecięcym i stanowi wspaniałą dekorację stolika nocnego lub biurka dla wszystkich fanów Psiego Patrolu wokół Chase, Rubble, Marshalla, Rocky itp. Idealne zajęcie z gwarancją sukcesu – dzięki ilustrowanej, kolorowej instrukcji i ponumerowanym elementom puzzli. Z 72 wysokiej jakości elementów puzzli z tworzywa sztucznego i 2 akcesoriów powstaje stabilna kula puzzli, która służy jako praktyczna lampka nocna.

Wysokiej jakości części z tworzywa sztucznego z technologią Easyclick dla dokładnego dopasowania – stabilne, bez użycia kleju. Stopień trudności 2/5; wysokość ok. 15, szerokość ok. Wspomaga myślenie przestrzenne i motorykę precyzyjną. Opakowanie może się różnić.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość8.74
Długość8.74
Szerokość2.68
Numer części11842
Model11842
Gwarancja2 lata gwarancji

7. Ravensburger

#ad

Ravensburger Puzzle 3D London Bus 12534 – 216 elementów – słynny pojazd Londynu jako puzzle 3D dla dorosłych i dzieci od 8 lat

#ad
Ravensburger #ad - Wymiary: ok. Cznie z obrotowymi kółkami. 27, 4 x 7, 5 x 14, 3 cm – stopień trudności 3/5. Puzzle 3d i praktyczne przechowywanie w jednym. Ikoniczny londyński autobus z 216 ponumerowanych, częściowo zginanych, stabilnych puzzli z tworzywa sztucznego. Atwy montaż z ilustrowaną instrukcją może nie być dostępna w języku polskim gwarantuje zabawę dla początkujących i zaawansowanych.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość3
Długość12
Waga1.55
Szerokość9
Numer części12534
Model12534
Gwarancja2 lata gwarancji

8. Ravensburger

#ad

72 elementy, piłka puzzle dla fanów dinozaurów od 6 lat, piłka puzzle Jurassic World, Ravensburger Puzzle 3D 11757

#ad
Ravensburger #ad - Puzgle w trzecim wymiarze! idealny pomysł na prezent dla wszystkich fanów Jurassic World od 6 lat. Z 72 wysokiej jakości elementów puzzli z tworzywa sztucznego i akcesoriów powstaje piłka Jurassic World - przyciąga wzrok i stanowi idealną dekorację na każdym biurku.

Idealne zajęcie z gwarancją sukcesu – dzięki ilustrowanej, kolorowej instrukcji i ponumerowanym elementom puzzli. Idealny prezent na urodziny lub na Boże Narodzenie. Wysokiej jakości części z tworzywa sztucznego z technologią Easyclick dla dokładnego dopasowania – stabilne, bez użycia kleju.

12, 9 cm, opakowanie może się różnić. Niezależnie od tego, czy dla chłopców lub dziewcząt, dorosłych lub dzieci od 6 lat – puzzle 3D dla wszystkich fanów dinozaurów ze znanego filmu kinowego. Stopień trudności 2/5; średnica gotowej piłki ok. Wspomaga myślenie przestrzenne i motorykę precyzyjną.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość5.12
Długość5.12
Waga0.55
Szerokość5.12
Numer części11757
Model11757
Gwarancja2 lata gwarancji

9. Ravensburger

#ad

Słynny symbol Paryża, świecą w ciemności, Ravensburger Puzzle 3D Łuk triumfalny nocą 12522

#ad
Ravensburger #ad - Wymiary: ok. Atwy montaż z ilustrowaną instrukcją może nie być dostępna w języku polskim gwarantuje zabawę dla początkujących i zaawansowanych. 216 elementów z tworzywa sztucznego i pasujące akcesoria tworzą stabilną konstrukcję. Ponumerowane elementy puzzli z tworzywa sztucznego pasują idealnie do siebie dzięki technologii Easy Click. 26 x 16 x 22 cm. Wiek: 8-99 lat.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość4.72
Długość8.66
Waga1.55
Szerokość11.02
Numer części12522
Model12522
Gwarancja2 lata gwarancji

10. Ravensburger

#ad

216 elementów, światowej sławy londyński symbol do samodzielnego puzzli od 8 lat, Big Ben z zegarem, Ravensburger Puzzle 3D 12586

#ad
Ravensburger #ad - Wysokiej jakości części z tworzywa sztucznego z technologią Easyclick dla dokładnego dopasowania – stabilne, bez użycia kleju. 41, 1 x 18 x 18 cm; baterie nie wchodzą w zakres dostawy; moduł LED wymaga 1 baterii 1, 5 V AA/LR6.

Technologia easyclick zapewnia dokładne dopasowanie i stabilność – bez użycia kleju. Idealne zajęcie z gwarancją sukcesu – dzięki ilustrowanej, kolorowej instrukcji i ponumerowanym elementom puzzli. Niezależnie od tego, czy dla chłopców lub dziewcząt, dzieci lub dorosłych – idealne zajęcie z gwarancją sukcesu. Puzgle w trzecim wymiarze! idealny pomysł na prezent dla wszystkich fanów puzzli od 8 lat.

Dzięki ilustrowanej, kolorowej instrukcji i ponumerowanym elementom puzzli nic nie stoi na przeszkodzie zabawie z puzzli 3D. Stopień trudności 3/5, wymiary po rozłożeniu puzzli ok. Z 216 wysokiej jakości elementów puzzli z tworzywa sztucznego oraz akcesoriów powstaje kultowa konstrukcja, która idealnie nadaje się jako obiekt dekoracyjny.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość15.35
Długość2.17
Waga1.3
Szerokość2.17
Numer części12586
Model12586
Gwarancja2 lata gwarancji