Top 10 Apple Magic Keyboard Mit Ziffernblock – Apple MacBook + Accessories

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

Apple Magic klawiatura z blokiem numerycznym, Bluetooth brytyjski układ klawiatury, QWERTY, kolor srebrny

#ad
Apple #ad - Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas. Wymagania systemowe – wymaga komputera mac z funkcją bluetooth z systemem macOS 1012. 4 lub nowszym, iPada z iPadOS 13. 4 lub nowszym, iphone'a lub iPoda touch z systemem iOS 103 lub nowszym.

Rozszerzony układ zawiera przyciski nawigacyjne do szybkiego przewijania dokumentów i klawisze strzałek o normalnej wielkości. Bezprzewodowa, praktyczna – magic keyboard z klawiaturą numeryczną łączy się bezprzewodowo przez Bluetooth z Twoim Mac, ładowana, iPadem lub iPhonem. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany. Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z kablem Lightning na USB, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania.

Kompatybilny z komputerem mac, ipad lub iPhonem – szybko łączy się z urządzeniem i jest od razu gotowy do użycia. Wydajność baterii zależy od zastosowania. W pełni naładowana klawiatura zasila prąd przez około miesiąc, ale również dłużej. Szybsza praca z blokiem cyfr – klawiatura numeryczna jest idealna do tabel i zastosowań finansowych. Ulepszone pisanie – magic keyboard sprawia, że precyzyjne pisanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.79
Długość17.52
Waga0.68
Szerokość5.08
Numer częściMQ052D/A
ModelMQ052D/A
Gwarancja12 Miesięcy

2. Apple

#ad

Kompatybilna z chipem komputerów Mac, niemiecki, do ponownego ładowania, Apple Magic Keyboard z Touch ID i blokiem numerycznym: Bluetooth, białe przyciski

#ad
Apple #ad - Bezprzewodowa, możliwość ponownego ładowania, praktyczna – magic keyboard z Touch ID i klawiaturą numeryczną łączy się bezprzewodowo z komputerem Mac przez Bluetooth. W pełni naładowana klawiatura zasila prąd przez około miesiąc, ale również dłużej. Ulepszone pisanie – magic keyboard sprawia, że precyzyjne pisanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe.

Wydajność baterii zależy od zastosowania. Kompatybilny ze wszystkimi komputerami mac z apple chip – automatycznie paruje się z Twoim Mac z chipem Apple i jest bezpośrednio gotowy do użycia. Rozszerzony układ zawiera przyciski nawigacyjne do szybkiego przewijania dokumentów i klawisze strzałek o normalnej wielkości. Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas.

Szybsza praca z blokiem cyfr – klawiatura numeryczna jest idealna do tabel i zastosowań finansowych. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany. Szybkie odblokowywanie za pomocą identyfikatora dotykowego – dzięki Touch ID możesz szybko, łatwo i bezpiecznie odblokować komputer Mac i zalogować się do aplikacji i stron internetowych. Powyżej lista kompatybilnych urządzeń. Wymagania systemowe – wymaga komputera Mac z chipem Apple i macOS 11.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.75
Długość17.58
Waga0.81
Szerokość5.04
Numer częściMK2C3D/A
ModelMK2C3D/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

3. Apple

#ad

Apple Magic Keyboard z Touch ID i blokiem numerycznym: Bluetooth, czarne klawisze, do ponownego ładowania, kompatybilna z chipem komputerów Mac, niemiecki

#ad
Apple #ad - Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z tkanym kablem USB C na Lightning, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania. Ulepszone pisanie – magic keyboard sprawia, że precyzyjne pisanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany.

Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas. Szybsza praca z blokiem cyfr – klawiatura numeryczna jest idealna do tabel i zastosowań finansowych. Szybkie odblokowywanie za pomocą identyfikatora dotykowego – dzięki Touch ID możesz szybko, łatwo i bezpiecznie odblokować komputer Mac i zalogować się do aplikacji i stron internetowych. Powyżej lista kompatybilnych urządzeń. Kompatybilny ze wszystkimi komputerami mac z apple chip – automatycznie paruje się z Twoim Mac z chipem Apple i jest bezpośrednio gotowy do użycia.

Bezprzewodowa, możliwość ponownego ładowania, praktyczna – magic keyboard z Touch ID i klawiaturą numeryczną łączy się bezprzewodowo z komputerem Mac przez Bluetooth. Rozszerzony układ zawiera przyciski nawigacyjne do szybkiego przewijania dokumentów i klawisze strzałek o normalnej wielkości. W pełni naładowana klawiatura zasila prąd przez około miesiąc, ale również dłużej. Wydajność baterii zależy od zastosowania.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.75
Długość17.58
Waga0.81
Szerokość5.04
Numer częściMMMR3D/A
ModelMMMR3D/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

4. Apple

#ad

Kolor srebrny, QWERTY, Apple Magic klawiatura z blokiem numerycznym, Bluetooth brytyjski układ klawiatury

#ad
Apple #ad - W pełni naładowana klawiatura zasila prąd przez około miesiąc, ale również dłużej. Wymagania systemowe – wymaga komputera mac z funkcją bluetooth z systemem macOS 1012. 4 lub nowszym, iPada z iPadOS 13. 4 lub nowszym, iphone'a lub iPoda touch z systemem iOS 103 lub nowszym.

Wydajność baterii zależy od zastosowania. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany. Kompatybilny z komputerem mac, ipad lub iPhonem – szybko łączy się z urządzeniem i jest od razu gotowy do użycia. Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas. Rozszerzony układ zawiera przyciski nawigacyjne do szybkiego przewijania dokumentów i klawisze strzałek o normalnej wielkości. Szybsza praca z blokiem cyfr – klawiatura numeryczna jest idealna do tabel i zastosowań finansowych.

Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z kablem Lightning na USB, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania. Bezprzewodowa, ładowana, praktyczna – magic keyboard z klawiaturą numeryczną łączy się bezprzewodowo przez Bluetooth z Twoim Mac, iPadem lub iPhonem. Ulepszone pisanie – magic keyboard sprawia, że precyzyjne pisanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.79
Długość17.52
Waga0.68
Szerokość5.08
Numer częściMQ052Z/A
ModelMQ052Z/A
Gwarancja12 miesięcy gwarancji

5. Apple

#ad

Kolor srebrny, QWERTY, Bluetooth brytyjski układ klawiatury, Apple Magic klawiatura z blokiem numerycznym

#ad
Apple #ad - Bezprzewodowa, praktyczna – magic keyboard z klawiaturą numeryczną łączy się bezprzewodowo przez Bluetooth z Twoim Mac, ładowana, iPadem lub iPhonem. Ulepszone pisanie – magic keyboard sprawia, że precyzyjne pisanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe.

Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z kablem Lightning na USB, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania. Wydajność baterii zależy od zastosowania. Wymagania systemowe – wymaga komputera mac z funkcją bluetooth z systemem macOS 1012. 4 lub nowszym, iPada z iPadOS 13. 4 lub nowszym, iphone'a lub iPoda touch z systemem iOS 103 lub nowszym. Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas.

Szybsza praca z blokiem cyfr – klawiatura numeryczna jest idealna do tabel i zastosowań finansowych. Kompatybilny z komputerem mac, ipad lub iPhonem – szybko łączy się z urządzeniem i jest od razu gotowy do użycia. Rozszerzony układ zawiera przyciski nawigacyjne do szybkiego przewijania dokumentów i klawisze strzałek o normalnej wielkości. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.79
Długość17.52
Waga0.68
Szerokość5.08
Numer częściMQ052LB/A
ModelMQ052LB/A
Gwarancja1

6. Apple

#ad

Bluetooth brytyjski układ klawiatury, kolor srebrny, QWERTY, Apple Magic klawiatura z blokiem numerycznym

#ad
Apple #ad - W pełni naładowana klawiatura zasila prąd przez około miesiąc, ale również dłużej. Wymagania systemowe – wymaga komputera mac z funkcją bluetooth z systemem macOS 1012. 4 lub nowszym, iPada z iPadOS 13. 4 lub nowszym, iphone'a lub iPoda touch z systemem iOS 103 lub nowszym.

Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z kablem Lightning na USB, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania. Rozszerzony układ zawiera przyciski nawigacyjne do szybkiego przewijania dokumentów i klawisze strzałek o normalnej wielkości. Wydajność baterii zależy od zastosowania. Kompatybilny z komputerem mac, ipad lub iPhonem – szybko łączy się z urządzeniem i jest od razu gotowy do użycia. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany.

Bezprzewodowa, praktyczna – magic keyboard z klawiaturą numeryczną łączy się bezprzewodowo przez Bluetooth z Twoim Mac, ładowana, iPadem lub iPhonem. Ulepszone pisanie – magic keyboard sprawia, że precyzyjne pisanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe. Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas. Szybsza praca z blokiem cyfr – klawiatura numeryczna jest idealna do tabel i zastosowań finansowych.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.79
Długość17.52
Waga0.86
Szerokość5.08
Numer częściMQ052B/A
ModelMQ052B/A
Gwarancja12 miesięcy gwarancji

7. Apple

#ad

Bluetooth brytyjski układ klawiatury, Apple Magic klawiatura z blokiem numerycznym, kolor srebrny, QWERTY

#ad
Apple #ad - Blok cyfr jest również idealny do tablic i zastosowań finansowych. Keyboard magic keyboard z blokiem numerycznym ma rozszerzony układ z przyciskami nawigacyjnymi do szybkiego przewijania w dokumentach i normalnych klawiszy strzałek do gier. Mechanizm nożycowy pod każdym przyciskiem poprawia stabilność, zoptymalizowany hub klawiszy i płaski profil zapewniają wygodne i precyzyjne uczucie podczas pisania. A dzięki wbudowanej baterii z możliwością wielokrotnego ładowania ma niewiarygodnie dużo mocy i wytrzymuje miesiąc lub dłużej, zanim trzeba ją naładować.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.79
Długość17.52
Waga0.68
Szerokość5.08
Numer częściMQ052F/A
ModelMQ052F/A
Gwarancja1

8. Apple

#ad

Czarne klawisze, Apple Magic Keyboard z Touch ID i blokiem numerycznym: Bluetooth, kompatybilna z chipem komputerów Mac, angielski międzynarodowy, do ponownego ładowania

#ad
Apple #ad - Szybsza praca z blokiem cyfr – klawiatura numeryczna jest idealna do tabel i zastosowań finansowych. W pełni naładowana klawiatura zasila prąd przez około miesiąc, ale również dłużej. Szybkie odblokowywanie za pomocą identyfikatora dotykowego – dzięki Touch ID możesz szybko, łatwo i bezpiecznie odblokować komputer Mac i zalogować się do aplikacji i stron internetowych.

Rozszerzony układ zawiera przyciski nawigacyjne do szybkiego przewijania dokumentów i klawisze strzałek o normalnej wielkości. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany. Ulepszone pisanie – magic keyboard sprawia, że precyzyjne pisanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe. Wydajność baterii zależy od zastosowania. Bezprzewodowa, możliwość ponownego ładowania, praktyczna – magic keyboard z Touch ID i klawiaturą numeryczną łączy się bezprzewodowo z komputerem Mac przez Bluetooth.

Powyżej lista kompatybilnych urządzeń. Kompatybilny ze wszystkimi komputerami mac z apple chip – automatycznie paruje się z Twoim Mac z chipem Apple i jest bezpośrednio gotowy do użycia. Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z tkanym kablem USB C na Lightning, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania. Wymagania systemowe – wymaga komputera Mac z chipem Apple i macOS 11.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga1.39
Szerokość27.17
Numer częściMMMR3Z/A
ModelMMMR3Z/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

9. Apple

#ad

Kompatybilna z chipem komputerów Mac, angielski międzynarodowy, białe klawisze, Apple Magic Keyboard z Touch ID i blokiem numerycznym: Bluetooth, do ponownego ładowania

#ad
Apple #ad - Kompatybilny ze wszystkimi komputerami mac z apple chip – automatycznie paruje się z Twoim Mac z chipem Apple i jest bezpośrednio gotowy do użycia. Bezprzewodowa, możliwość ponownego ładowania, praktyczna – magic keyboard z Touch ID i klawiaturą numeryczną łączy się bezprzewodowo z komputerem Mac przez Bluetooth.

Ulepszone pisanie – magic keyboard sprawia, że precyzyjne pisanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe. Wymagania systemowe – wymaga komputera Mac z chipem Apple i macOS 11. 4 lub nowszym. Szybsza praca z blokiem cyfr – klawiatura numeryczna jest idealna do tabel i zastosowań finansowych. Wydajność baterii zależy od zastosowania. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany. Szybkie odblokowywanie za pomocą identyfikatora dotykowego – dzięki Touch ID możesz szybko, łatwo i bezpiecznie odblokować komputer Mac i zalogować się do aplikacji i stron internetowych.

Rozszerzony układ zawiera przyciski nawigacyjne do szybkiego przewijania dokumentów i klawisze strzałek o normalnej wielkości. W pełni naładowana klawiatura zasila prąd przez około miesiąc, ale również dłużej. Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z tkanym kablem USB C na Lightning, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania. Powyżej lista kompatybilnych urządzeń.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga0.81
Szerokość19.69
Numer częściMK2C3Z/A
ModelMK2C3Z/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

10. Apple

#ad

Możliwość ponownego ładowania. Kompatybilny z Mac, Apple Magic Keyboard: Bluetooth, srebrny, iPad lub iPhone; niemiecki

#ad
Apple #ad - Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany. Wydajność baterii zależy od zastosowania. Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z tkanym kablem USB C na Lightning, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania.

Kompatybilny z komputerem mac, ipad lub iPhonem – szybko łączy się z urządzeniem i jest od razu gotowy do użycia. Wymagania systemowe – wymaga komputera mac z systemem macOS 11. 3 lub nowszego, iPada z iPadOS 14. 5 lub nowszego lub iPhone'a lub iPoda touch z systemem iOS 14. 5 lub nowszym.

Bezprzewodowa, ładowana, praktyczna – magic keyboard łączy się bezprzewodowo przez Bluetooth z Twoim Mac, iPadem lub iPhonem. Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas. W pełni naładowana klawiatura zasila prąd przez około miesiąc, ale również dłużej. Ulepszone pisanie – magic Keyboard sprawia, że precyzyjne pisanie jest wyjątkowo przyjemne i łatwe.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.76
Długość11.69
Waga0.53
Szerokość5.04
Numer częściMK2A3D/A
ModelMK2A3D/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)