Top 10 Bluetooth Kopfhörer Low Noise – Słuchawki z redukcją szumów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TOZO

#ad

56 godzin odtwarzania, sterowanie aplikacją -, Hi-Res Audio, głębokie basy, TOZO HT2 bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth z hybrydową aktywną redukcją szumów, krystalicznie czyste połączenia

#ad
TOZO #ad - Słuchawki można łatwo schować w torbie transportowej i walizce podróżnej, co jest idealne do podróży, dzięki czemu zajmują mniej miejsca w plecaku, uprawiania sportu i codziennego użytku. Niezależnie od tego, czy bełkot w biurze, czy chodzi o dudnienie w metrze, skutecznie minimalizuje zakłócenia i zapewnia nieporównywalne wrażenia słuchowe.

Dzięki komforcie aplikacji tozo możesz łatwo przełączać się między różnymi eQami i cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym miejscu i czasie – dla uzyskania spersonalizowanych wrażeń słuchowych. Dzięki temu są idealnymi słuchawkami do pracy w domu lub oglądania ulubionego filmu. Czas odtwarzania do 56 godzin - dzięki do 56 godzin odtwarzania w trybie anc off nasze słuchawki nauszne bluetooth są trzy razy dłuższe niż inne słuchawki Bluetooth. Inteligentna aplikacja tozo app ciesz się różnymi stylami muzyki dzięki aplikacji tozo app, która oferuje duży wybór korektorów, aby dostosować dźwięk do swoich preferencji.

Dzięki kablowi audio 3, co gwarantuje nieprzerwaną przyjemność słuchania muzyki. Nauszniki mogą również automatycznie regulować kąt, aby dopasować się do różnych kształtów głowy. Składana konstrukcja składana i lekka konstrukcja umożliwia złożenie słuchawek nausznych Bluetooth i umieszczenie ich w dowolnym miejscu. Jedno ładowanie wystarczy, gdy bateria jest rozładowana, 5 mm można bez problemu przełączać się na tryb przewodowy, aby usłyszeć ponad 700 piosenek lub towarzyszyć wielu lotom długodystansowym.
MarkaTOZO #ad
ProducentTOZO #ad
Wysokość2.3
Długość6.3
Szerokość7.5
Numer częściHT2
ModelHT2

2. TOZO

#ad

TOZO HT2 bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth z hybrydową aktywną redukcją szumów, Hi-Res Audio, krystalicznie czyste połączenia, 56 godzin odtwarzania, głęboki bas, sterowanie aplikacją – khaki

#ad
TOZO #ad - Połączenia przewodowe i bezprzewodowe wyposażony w podwójne sterowniki 40 mm, dzięki czemu istnieje nie tylko jedna metoda połączenia. Redukcja szumów anc i enc dzięki hybrydowemu algorytmowi anc i 3 mikrofonom anc słuchawki ht2 zapewniają wyjątkową redukcję szumów w szerokim zakresie częstotliwości. Cały dzień komfort i regulowana konstrukcja bezprzewodowe słuchawki tozo ht2 wykorzystują ultramiękkie nauszniki ze skóry proteinowej, które umożliwiają noszenie ich przez długi czas bez uczucia dyskomfortu.

Jedno ładowanie wystarczy, 5 mm można bez problemu przełączać się na tryb przewodowy, gdy bateria jest rozładowana, aby usłyszeć ponad 700 piosenek lub towarzyszyć wielu lotom długodystansowym. Czas odtwarzania do 56 godzin - dzięki do 56 godzin odtwarzania w trybie anc off nasze słuchawki nauszne bluetooth są trzy razy dłuższe niż inne słuchawki Bluetooth. Nauszniki mogą również automatycznie regulować kąt, aby dopasować się do różnych kształtów głowy. Dzięki komforcie aplikacji tozo możesz łatwo przełączać się między różnymi eQami i cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym miejscu i czasie – dla uzyskania spersonalizowanych wrażeń słuchowych.

Ponadto doskonała redukcja szumów ENC umożliwia wyraźne i wyraźne mówienie nawet na głośnych ulicach. Ponadto obsługuje zarówno połączenia bezprzewodowe, jak i przewodowe, słuchawki tozo ht2 zapewniają doskonały dźwięk Hi-Res ze zrównoważonym głębokim basem, dynamiczne sterowniki 40 mm wytwarzają dźwięk Hi-Res zapewniający wyjątkową czystość i szczegóły. Inteligentna aplikacja tozo app ciesz się różnymi stylami muzyki dzięki aplikacji tozo app, która oferuje duży wybór korektorów, aby dostosować dźwięk do swoich preferencji.
MarkaTOZO #ad
ProducentTOZO #ad
Wysokość2.3
Długość6.3
Szerokość7.5
Numer częściHT205
ModelHT2

3. soundcore

#ad

Głębokie basy, personalizacja za pomocą aplikacji, Hi-Res Audio, 40 godzin odtwarzania w trybie ANC, soundcore Anker Q20i bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth z hybrydową aktywną redukcją szumów

#ad
soundcore #ad - Możesz przełączać się między trzema trybami ANC, a także zrelaksować się białym szumem. Hybrid active noise encelling: dzięki połączeniu 2 wewnętrznych i 2 zewnętrznych mikrofonów słuchawki rozpoznają zewnętrzne dźwięki, takie jak na przykład szum samolotu i samochodu, redukując je wyjątkowo skutecznie nawet o 90%. Podwójne połączenie: połącz się jednocześnie z dwoma urządzeniami za pośrednictwem BT 5.

0 i bez problemu przełączaj się między nimi tam i z powrotem. Są one również kompatybilne z dźwiękiem z certyfikatem Hi-Res za pośrednictwem kabla AUX, aby dostarczyć więcej szczegółów. Odtwarzanie audio odbywa się automatycznie z potrzebnego urządzenia, niezależnie od tego, czy pracujesz przy laptopie, czy chcesz odbierać połączenia. Odgłosy otoczenia: jeśli chcesz świadomie postrzegać swoje otoczenie, podczas przechodzenia przez ulicę lub po prostu chcesz pozostać połączony z otaczającym Cię światem, na przykład podczas komunikatów w transporcie publicznym, po prostu przejdź w tryb przezroczystości słuchawek z redukcją szumów.

Dzięki funkcji szybkiego ładowania Q20i potrzebuje tylko 5 minut ładowania, aby umożliwić Ci kolejne 4 godziny odtwarzania. 40 godzin odtwarzania i szybkie ładowanie: dzięki 40 godzinom pracy baterii w trybie anC i 60 godzinom w trybie normalnym możesz dojeżdżać bez zastanawiania się nad ładowaniem. Profil dźwięku o najwyższej precyzji: słuchawki z redukcją szumów są wyposażone w dynamiczne przetworniki 40 mm, które wytwarzają szczegółowy dźwięk i bogate rytmy dzięki technologii BassUp. Aplikacja do dostosowania korektora: pobierz aplikację soundcore, normalnym i przezroczystym, aby udoskonalić dźwięk za pomocą regulowanego EQ i 22 wstępnie ustawionych opcji.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość3.15
Długość6.93
Waga0.54
Szerokość7.28
Numer częściA3004Z11
ModelA3004G11
Gwarancja24 Miesięcy

4. co2CREA

#ad

Co2CREA Ciężka Podróż Ochrona Etui Torba na słuchawki Sennheiser PXC 550

#ad
co2CREA #ad - Co2crea torba do sennheiser pxC 550 słuchawki Case pokrowiec ochronny etui torba do noszenia. Materiał: evA, kolor: czarny. Osłona jest odporna na wstrząsy, pył i wodę, chroni ulubione urządzenie przed wgnieceniami i zarysowaniami. W sprzedaży wyłącznie etui urządzenie i akcesoria nie są objęte zakresem dostawy.
Markaco2CREA #ad
Producentco2CREA #ad
Wysokość3
Długość9
Waga0.68
Szerokość9
Numer częściUK-sennheiserpxc550-714
ModelUK-sennheiserpxc550-714

5. Ankbit

#ad

Składany zestaw słuchawkowy Bluetooth z mikrofonem,, 90 godzin odtwarzania słuchawek nausznych, LDAC Hi-Res Wireless Audio, Ankbit E500Pro + bezprzewodowe słuchawki z hybrydową aktywną redukcją szumów

#ad
Ankbit #ad - Nauszniki z anodyzowanego aluminium są wyposażone w mechanizm techniczny, który umożliwia niezależne obracanie się każdej muszli usznej i wyrównanie nacisku. Użyj anc, aby cieszyć się otoczeniem, biura, aby móc w naturalny sposób wchodzić w interakcje z otoczeniem – idealny do pracy, aby ukryć rozproszenie uwagi lub użyj trybu przezroczystości, domu lub w podróży.

Bluetooth 5. 2 i podwójne połączeniebezprzewodowe słuchawki bluetooth e500pro wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię Bluetooth 5. 2, która zapewnia stabilne połączenie do 10 m. Obsługuje jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth. Komfort bez naciskusłuchawki bluetooth ankbit e500pro z redukcją szumów są wyposażone w wyściółkę ze skóry proteinowej dla komfortu przez cały dzień. Już nigdy nie przegapisz ważnych rzeczy. Jedyny w swoim rodzaju tryb przezroczystości - oprócz aktywnej redukcji szumów nasze słuchawki e500pro + anc są wyposażone w wyjątkowy tryb przezroczystości. Bezprzewodowe audio ldac hi-res bezprzewodowe słuchawki nauszne ankbit obsługują zarówno technologię hi-res audio wireless, dynamiczny sterownik 40 mm zapewnia wyjście audio o wysokiej rozdzielczości, jak i certyfikat lDAC, które zapewnia szeroki wybór szczegółów i przejrzystości oraz doskonałe wrażenia słuchowe.

Należy pamiętać, który zapewnia 90 godzin słuchania po jednym ładowaniu wynoszącym 2, czas odtwarzania w trybie standardowym wynosi 90 godzin. Bardzo długi czas pracy baterii 90 godzinbezprzewodowe słuchawki e500pro + są wyposażone w wbudowany akumulator o dużej pojemności, że czas odtwarzania muzyki w trybie ANC osiąga 60 godzin, 5 godziny.
MarkaAnkbit #ad
ProducentAnkbit #ad
Waga0.55
ModelE500Pro+
Gwarancja12 Miesięcy

6. soundcore

#ad

Hybrydowa aktywna izolacja szumów, połączenie 2 urządzeń czarne, wygodny chwyt, akumulator 40 h, dźwięk Hi-Res, EQ w aplikacji, soundcore by Anker Q30 słuchawki Bluetooth, indywidualne tryby

#ad
soundcore #ad - Muzyka non-stop: ciesz się 40 godzinami bezprzewodowego odtwarzania w trybie izolacji akustycznej lub nawet 60 godzin odtwarzania w trybie standardowym! A jeśli się spieszysz, zintegrowane z miękką skórą, słuchawki będą ładowane w ciągu 5 minut do 4 kolejnych godzin muzyki! Komfort przede wszystkim: aksamitnie miękkie nauszniki z pianki resetującej słuchawki Q30, zapewniają elastyczny komfort podczas pracy lub słuchania muzyki.

Wskazówka: anc nie jest kompatybilny z połączeniem kablowym AUX. Indywidualne tryby: "transport" dla odgłosów samolotu, "na zewnątrz" do ruchu drogowego i wiatru, a także "wewnątrz" do hałasu w biurze i rozmów w tle – idealne rozwiązanie na każdą sytuację.

Hi-res audio: zrównoważone średnie tony, krystalicznie czyste tony ze sterownikami audio 40 mm zapewniają głęboki, intensywny profil dźwięku Hi-Res. Nawet częstotliwości do 40 kHz są pokryte. Aktywne tłumienie szumów: skutecznie redukuje do 95% wszystkich zakłóceń z zewnątrz, takich jak samochody i samoloty – idealne do muzyki podczas podróży lub w głośniejszym otoczeniu.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość3.07
Długość7.68
Waga0.6
Szerokość7.09
Numer częściA3028011
ModelA3028
Gwarancja12 Miesięcy

7. Bose

#ad

Czarne, z miękkim etui, Bose QuietComfort SE bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z funkcją redukcji szumów

#ad
Bose #ad - Bose wykorzystuje małe mikrofony do rejestrowania i pomiaru hałasu otoczenia, które następnie są redukowane za pomocą przeciwsygnału. Bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów: idealne połączenie redukcji hałasu, komfortu noszenia i doskonałego dźwięku.

Do 24 godzin pracy baterii: czas odtwarzania bose quietcomfort 45 wynosi 24 godziny na jednym ładowaniu. Wzornictwo nauszne: bezprzewodowe słuchawki bose zapewniają najwyższy komfort noszenia przez cały dzień. Miękka sztuczna skóra, że są one tak samo wytrzymałe, odporny na uderzenia nylon i niewielki nacisk sprawiają, jak i wygodne.15-minutowe szybkie ładowanie zapewnia do 3 godzin, dzięki dołączonemu kablowi audio możesz cieszyć się muzyką jeszcze dłużej.

Wierne odtwarzanie: architektura dźwiękowa triport bose quietcomfort 45 zapewnia głęboki, pełny dźwięk. Tryb cichego i nagrody: tryb cichego dźwięku zapewnia całkowitą redukcję szumów, tryb Aware pozwala na postrzeganie otoczenia przez słuchawki nauszne, jednocześnie słuchając muzyki. Bose active eq zapewnia najwyższą jakość dźwięku przy każdej głośności – przy cichej muzyce bas pozostaje równomierny, a głośna muzyka jest czysta.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość4
Długość6
Waga0.66
Szerokość9
Numer części866724-0500
Model866724-0500
Gwarancja24 Miesięcy

8. soundcore

#ad

Indywidualne tryby, Hybrid Active izolacja szumów, soundcore by Anker Q30 słuchawki Bluetooth, połączenie 2 urządzeń niebieskie, akumulator 40 h, EQ w aplikacji, dźwięk Hi-Res, wygodny chwyt

#ad
soundcore #ad - Nawet częstotliwości do 40 kHz są pokryte. Aktywne tłumienie szumów: skutecznie redukuje do 95% wszystkich zakłóceń z zewnątrz, takich jak samochody i samoloty – idealne do muzyki podczas podróży lub w głośniejszym otoczeniu.

Indywidualne tryby: "transport" dla odgłosów samolotu, "na zewnątrz" do ruchu drogowego i wiatru, a także "wewnątrz" do hałasu w biurze i rozmów w tle – idealne rozwiązanie na każdą sytuację. Wskazówka: anc nie jest kompatybilny z połączeniem kablowym AUX. Muzyka non-stop: ciesz się 40 godzinami bezprzewodowego odtwarzania w trybie izolacji akustycznej lub nawet 60 godzin odtwarzania w trybie standardowym! A jeśli się spieszysz, zintegrowane z miękką skórą, słuchawki z redukcją szumów w ciągu 5 minut będą ładowane przez kolejne 4 godziny muzyki! Komfort przede wszystkim: aksamitnie miękkie nauszniki wykonane z pianki resetującej słuchawki Q30 Noise-Cancelling, zapewniają elastyczny komfort podczas pracy lub słuchania muzyki.

Hi-res audio: zrównoważone średnie tony, krystalicznie czyste tony ze sterownikami audio 40 mm zapewniają głęboki, intensywny profil dźwięku Hi-Res.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość3.07
Długość7.68
Waga0.58
Szerokość7.09
Numer częściA3028031
ModelA3028

9. Bose

#ad

Bose QuietComfort 45 bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, rozmiar uniwersalny, z redukcją szumów i mikrofonem, białe

#ad
Bose #ad - Do 24 godzin pracy baterii: czas odtwarzania wynosi 24 godziny po naładowaniu. Miękka sztuczna skóra, odporny na uderzenia nylon i niski nacisk sprawiają, że są one tak samo wytrzymałe jak wygodne. Wzornictwo nauszne: bezprzewodowe słuchawki zapewniają komfort noszenia przez cały dzień.

Bose wykorzystuje małe mikrofony do rejestrowania i pomiaru hałasu otoczenia, które następnie są redukowane sygnałem przeciwnym. Bezprzewodowe słuchawki redukujące szum: idealna symbioza redukcja hałasu, komfort noszenia i doskonały dźwięk. 15-minutowe szybkie ładowanie zapewnia do 3 godzin, a dzięki dołączonemu kablowi audio możesz cieszyć się muzyką jeszcze dłużej.

Bose active eq zapewnia doskonały dźwięk przy każdej głośności – przy cichej muzyce bas pozostaje równomierny, a głośna muzyka pozostaje czysty dźwięk. Wierne odwzorowanie: technologia triport zapewnia głęboki, pełny dźwięk. Tryb quiet i alware: tryb quiet zapewnia pełną redukcję hałasu, tryb Aware pozwala dostrzec otoczenie za pomocą słuchawek aromatycznych podczas słuchania muzyki.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.97
Szerokość7.24
Numer części866724-0200
Model866724-0200
Gwarancja2 years

10. BERIBES

#ad

65 godzin odtwarzania w trybie ANC, BERIBES Słuchawki nauszne Bluetooth, aktywna redukcja szumów z mikrofonem, głębokie basy, Hi-Res Audio, kabel 3,5 mm, szybkie ładowanie, przezroczyste tryby

#ad
BERIBES #ad - Hi-res audio – słuchawki nauszne bluetooth z redukcją szumów są wyposażone w dynamiczne sterowniki 40 mm generują te słuchawki z redukcją szumów. Doskonałe dźwięki o krystalicznie czystej czystości i szczegółowym dźwięku i bogatym dźwięku. Ciesz się 40 godzinami bezprzewodowego odtwarzania w trybie izolacji akustycznej lub nawet 65 godzin odtwarzania w trybie standardowym! A jeśli się spieszysz, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, słuchawki będą ładowane w ciągu 5 minut do 4 kolejnych godzin muzyki! Unikalny design użytkownika - ergonomicznie ukształtowane nauszniki zapewniają wygodne dopasowanie, miękkie nauszniki z pianki proteinowej zapewniają pełne zakrycie uszu i odciążenie.

Dzięki temu można usłyszeć zewnętrzne dźwięki, co dzieje się wokół Ciebie, jednocześnie redukując część hałasu. Aktywne tłumienie szumów – skutecznie redukuje do 95% wszystkich zakłóceń z zewnątrz, takich jak samochody i samoloty – idealne rozwiązanie do muzyki podczas podróży lub w głośniejszym otoczeniu.

Przejrzysty tryb – słuchawki z redukcją szumów dzięki wbudowanym mikrofonom rejestrują hałas otoczenia, dzięki czemu możesz bez problemu usłyszeć komunikaty w samolocie lub w metrze lub zobaczyć, redukują głośność i wzmacniają głos. Oferujemy 6-miesięczną gwarancję zwrotu pieniędzy i 12-miesięczną gwarancję, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie, a oddychające, dożywotnia beztroska obsługa użytkownika, a my odpowiemy w ciągu 10 godzin. Połączenia są bardzo wyraźne i naturalne. Czas odtwarzania 65 godzin – bezprzewodowe słuchawki bluetooth są wyposażone w wydajną pojemność baterii.
MarkaBERIBES #ad
ProducentBERIBES #ad
Waga0.72
Numer częściBEWH305BB-de
ModelWH305B
Gwarancja18 EU