Top 10 H8 LED Mit Zulassung – Światła przednie do samochodów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Gread

#ad

35 W, znak kontrolny „E”, w optyce ksenonowej, 100% dopasowania, 8500 K, dług czas eksploatacji, barwa jasna biała, Gread H8 żarówki halogenowe

#ad
Gread #ad - Wysokiej jakości wykonanie: sprawia, że nasze lampy są trwałe, dokładnie dopasowane, jasne i stanowią lepszą alternatywę!. Ekstremalnie sportowy wygląd: dzięki optyce ksenonowej w żarówkach halogenowych, lampy te wyglądają bardzo sportowo i przyciągają wzrok.

Jasne i wytrzymałe: barwa światła 8500 K zapewnia stabilną jakość światła oraz długi czas eksploatacji. Dopuszczone i nie wymagają rejestracji: nasze żarówki halogenowe maja znak kontrolny E, co umożliwia ich bezpieczne użytkowanie i zabudowę. Idealnie dopasowana lampa: nasze lampy halogenowe są optymalnie dopasowane do gniazda H8 i pasują do niego w 100%.
MarkaGread #ad
ProducentGread #ad
Numer części0791266333666

2. Osram

#ad

12 V do samochodów osobowych, podwójne pudełko 2 lampy, OSRAM Night Breaker Laser H8, 64212NL-HCB, + 150% większa jasność

#ad
Osram #ad - Jakość premium made in germany/usa: dostępne jako h1, HB3, H3, H4, H8, H11, H7, HB4. Nawet o 150% jaśniejsze światło do Twojego samochodu dzięki innowacyjnej technologii laserowej powlekania. Stożek świetlny o długości do 150 m zapewnia lepszą widoczność i 20% bielsze światło dla nowoczesnego wyglądu. Zobacz dalej i reaguj szybciej dzięki wydajnej żarówce halogenowej. Night breaker laser: mocne żarówki halogenowe H8 firmy OSRAM w praktycznym podwójnym pudełku.
MarkaOsram #ad
ProducentOsram Lighting SL #ad
Wysokość2.64
Długość2.64
Waga0.05
Szerokość2.64
Numer części64212NL-HCB
Model64212NL

3. Gread

#ad

55 W, biały, Gread samochodowa żarówka halogenowa H8, światło białe, ksenonowa, z certyfikatem E, 8500 K

#ad
Gread #ad - Gniazdo h8, 12 v 35 W. Bardzo sportowy wygląd. 2 sztuki lamp halogenowych, lampy ksenonowe o wyglądzie Super White, 8500 K. Znak kontrolny e – dopuszczenie do ruchu drogowego może nie obowiązywać w przypadku przepisów polskich. Wypełnione wysokiej jakości gazem ksenonowym.
MarkaGread #ad
ProducentGread #ad
Numer częściH8-35W
Model.

4. Diamond Vision

#ad

Duobox | znak kontrolny E | PGJ19-1, super ultra białe, Diamond Vision 2 x H8 12 V 35 W | Xenon Look | halogenowe lampy samochodowe | 8500 K, dwukrotnie dłuższa żywotność

#ad
Diamond Vision #ad - Dwa razy trwalsze niż klasyczne lampy halogenowe. Pierwszorzędny sportowy wygląd bez irytujących okoliczności. Dzięki temu nie ma komunikatów o błędach na komputerze pokładowym i możesz od razu cieszyć się nowymi lampami halogenowymi Super Ultra White.

Dopuszczony i nie wymaga rejestracji dzięki znakowi kontrolnemu E. Zmniejsza to zmęczenie i zwiększa bezpieczeństwo. Do 20 m dłuższa niż w przypadku tradycyjnych palników. Zobacz znaki drogowe, obiekty i przeszkody w kontrastowych kolorach i w naturalnych kolorach. Do 100% białego światła niż w przypadku tradycyjnych lamp halogenowych. Arówki h8 w nowoczesnym stylu ksenonowym są nie tylko bardzo jasne dzięki 8500 kelwinów, ale także wytrzymują dwa razy więcej niż większość popularnych żarówek.

Rozpoznawaj przeszkody lub zagrożenia znacznie szybciej i łatwiej, dzięki czemu możesz reagować na nie tak szybko i bezpiecznie, jak to możliwe. Dokładne dopasowanie wtyczki idealnie dopasowane do gniazda H8. Nasze żarówki ksenonowe można bez problemu zamontować i używać.
MarkaDiamond Vision #ad
ProducentDiamond Vision #ad
Numer części70-88945/99
Model70-88945/99

5. letronix

#ad

żarówki, światła mijania, LETRONIX Halogenowe lampy samochodowe H8, zimna biel, światła zakrętowe,, optyka ksenonowa, 8500 K, 12 V, światła drogowe, gaz, ultra białe, światła przeciwmgielne

#ad
letronix #ad - Lampy halogenowe są wypełnione wysokiej jakości gazem ksenonowym, ponieważ dzięki temu osiągają one temperaturę do 8500 K. Dzięki istniejącemu znakowi kontrolnemu E żarówki można bez problemu zamontować i używać. Znany również jako wygląd ksenonowy lub ksenonowy.

Legalna alternatywa dla optyki LED. Nasze lampy halogenowe są optymalnie dopasowane do każdego cokołu i są w 100% dopasowane. Jakość letroNIX. Każda lampa halogenowa przechodzi kontrolę jakości. Piękne zimne światło, podobne do światła lamp ksenonowych. Niemiecki sprzedawca – otrzymasz fakturę z wykazanym niemieckim podatkiem VAT. Ponad 70 000 zadowolonych klientów na całym świecie korzysta już z naszych lamp halogenowych z efektem ksenonowym w jakości oryginalnego wyposażenia.

Wysokiej jakości wykonanie sprawia, że nasze lampy są trwałą, dokładnie dopasowaną, jasną i lepszą alternatywą. Nasze lampy halogenowe są dopuszczone i nie wymagają rejestracji. Zaufaj naszym lampom samochodowym z dopuszczeniem do stosowania świateł mijania, świateł drogowych, zakrętów, świateł do jazdy dziennej i reflektorów przeciwmgielnych.
Markaletronix #ad
ProducentLETRONIX #ad
Numer częściLT-2006800
ModelLT-2006800

6. Philips automotive lighting

#ad

6000 K, Philips Ultinon Pro6000 W5W T10 oświetlenie pojazdu LED z dopuszczeniem do ruchu drogowego, dopuszczenie do użytku w danym modelu jako światło postojowe/światło postojowe/światło pozycyjne,

#ad
Philips automotive lighting #ad - *. Dodatkowo można korzystać z trzyletniej gwarancji. Dioda w5w led jest dostosowana do ultinon pro6000 H7 lub H4 LED i zapewnia harmonijne, ale nadaje wnętrzu pojazdu nowoczesny biały wygląd. **. Przełącz się na sprawdzone bezpieczne żarówki led z serii Philips Ultinon Pro6000 i ciesz się przełomową jasnością z dopuszczeniem do ruchu drogowego.

Oświetlenie wnętrza pojazdu nie podlega żadnym ograniczeniom prawnym w odniesieniu do modelu pojazdu lub funkcji oświetlenia. Przed zakupem należy sprawdzić aktualnie zatwierdzony przegląd modeli i inne informacje prawne na stronie Philips. Com/led dopuszczenie do ruchu drogowego. Dzięki wyjątkowemu ceramicznemu systemowi zarządzania ciepłem ceraLight lampki sygnalizacyjne Philips Ultinon Pro6000 są zaprojektowane tak, aby zapewnić czas pracy do 10 000 godzin. Dzięki optymalnej temperaturze barwowej do 6000 k żarówka led philips ultinon pro6000 w5w wytwarza jasne, stylowe światło w reflektorze, białe światło, które jest bardzo zbliżone do światła dziennego i nie męczy oczu.

W tym przypadku led w5w można stosować uniwersalne jako wymienne źródło światła, np. W schowku na rękawiczki, bagażniku lub jako lampka do czytania i armatury. Dopuszczenie do użytku w reflektorach jako światło postojowe, parkingowe i pozycyjne zostało udzielone w formie ogólnego dopuszczenia do użytku w wybranych modelach pojazdów.
MarkaPhilips automotive lighting #ad
ProducentLumileds #ad
Waga0.01
Numer części11961HU60X2
Model1638630
GwarancjaZgodnie z wytycznymi ustawowymi

7. MARUTA

#ad

MARUTA SUPER WHITE H8 12 V 35 W lampa halogenowa do reflektorów, efekt ksenonu 5500 K, trwała żarówka ksenonowa z wysokiej jakości szkłem, świateł przeciwmgielnych i świateł do jazdy dziennej

#ad
MARUTA #ad - Wysokiej jakości i trwałe lampy halogenowe ze specjalnym wypełnieniem gazowym ksenonowym i ulepszoną temperaturą barwową. Typ h8, przeznaczenie: światła przeciwmgielne, gniazdo pgj19-1, napięcie 12 v, moc 35 w, temperatura barwowa 5500 kelwinów - wygląd ksenonowy, światła do jazdy dziennej.

Dopuszczony zgodnie z niemieckim prawem o ruchu drogowym obowiązują przepisy lokalne/E znak kontrolny ECE E4, łatwa wymiana, brak komunikatów o błędzie w komputerze pokładowym, nie wymaga dodatkowych prac. Super białe światło, z lekkim niebieskim odcieniem, dla idealnego wyglądu ksenonowego i najlepszej widoczności. Oryginalny maruta | mtec super white mt-481 | zestaw pudełek z 2 lampami | zaprojektowany i zaprojektowany w Japonii.
MarkaMARUTA #ad
ProducentMARUTA #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.29
Szerokość0
Numer częściMT-481
ModelMT-481
Gwarancja6 miesięcy

8. Osram

#ad

Opakowanie z 2 sztukami, Żarówka Osram Cool Blue Intense H8 64212CBI-HCB lampa halogenowa 12 V do reflektorów do samochodów osobowych

#ad
Osram #ad - Niebiesko-białe światło jest idealne do reflektorów z przezroczystym szklanym kloszem i zapewnia wygląd lamp ksenonowych. Lampa halogenowa zachwyca wysoką wydajnością i niezawodnością. Arówka osram cool blue intense:osram cool blue intense: wydajna żarówka samochodowa, zapewniająca do 20% więcej światła w porównaniu do standardowych lamp halogenowych. Zaprojektowana specjalnie dla kierowców dbających o wygląd samochodu, z homologacją ECE. Najintensywniejsze, niebieskie światło samochodowe lampy halogenowej na rynku dopuszczone legalnie do stosowania.
MarkaOsram #ad
ProducentOSRAM GmbH #ad
Wysokość3.74
Długość5.31
Waga0.24
Szerokość4.92
Numer części64212CBI-HCB
ModelOCBI8-DUO
Gwarancja24 EU

9. Philips automotive lighting

#ad

Philips WhiteVision ultra H8 żarówka reflektorowa, pojedynczy blister 12360WVUB1

#ad
Philips automotive lighting #ad - Wysokiej jakości żarówki halogenowe zapewniają stylowy wygląd. Arówki whitevision ultra posiadają certyfikat ECE. Do 4200 kelwinów promieniujące białe światło. Białe światło zapewnia lepszą widoczność i komfort. Do 60% większa widoczność w ruchu drogowym.
MarkaPhilips automotive lighting #ad
ProducentLumileds #ad
Numer części12360WVUB1
Model533528
Gwarancja24 Miesięcy

10. Adapter Universe

#ad

2 x rezystory reflektorów przeciwmgielnych 50 W H8 H11 LED SMD Canbus

#ad
Adapter Universe #ad - Opór do 50 W. Atwy montaż, przednie światła przeciwmgielne dla Twojego samochodu. Zestaw 2-częściowy h8 h11 LED SMD Canbus.
MarkaAdapter Universe #ad
ProducentAdapter-Universe #ad
Wysokość0.39
Długość3.94
Szerokość0.39
Numer części6181
Model6181