Top 10 Honeywell Heizlüfter – Grzejniki elektryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Dreo

#ad

Timer 12 h, ogrzewanie elektryczne do pomieszczeń, ochrona przed przegrzaniem i przewróceniem, Dreo Atom 316 Energooszczędny termowentylator, 34 dB cichy 1500 W, termostat, elektryczny ceramiczny PTC

#ad
Dreo #ad - Rodzaj montażu: Wolnostojący. Innowacyjny czujnik wykrywania nachylenia poprawia dokładność i niezawodność dla lepszej ochrony przed przewróceniem się i jest wyposażony w ognioodporne materiały V0, zabezpieczenie przed przegrzaniem i wtyczkę zabezpieczającą. Długość kabla: 1, 8 m. Napięcie: ac 220-240 v, 50 Hz. Przytulna cisza: nie musisz już wybierać między spokojem a ciepłem.

Pasuje do twojego stylu życia: ten przenośny uchwyt grzewczy ułatwia transport i jest wyposażony w kilka poziomów ogrzewania i trybów ogrzewania, ECO, aby dowolnie ogrzewać ciepło mocy, wyciszenie, tylko wentylator. Silne ciepło, które pasuje wszędzie: termowentylator dreo do wnętrz hyperamics 1500 w łączy zaawansowany system PTC z nową konstrukcją termometru, aby zapewnić ciepło w ciągu kilku sekund i poprawić cyrkulację ciepłego powietrza dla nawet o 200% większego zasięgu niż tradycyjne grzejniki. Moc wyjście: 1500 W. Termowentylator dreo do sypialni ogrzewa cicho dzięki bezszczotkowemu silnikowi prądu stałego, o mocy bez tarcia i konstrukcji wentylatora Winglet, który redukuje turbulencje i zmniejsza hałas do zaledwie 34 dB.

Ponadto jest on wyposażony w praktyczne dodatki do bezproblemowego użytkowania 12-godzinny timer, zabezpieczenie przed dziećmi i funkcja pamięci. Najwyższa regulacja temperatury: ulepszony chipset ntc zapewnia większą precyzję i przekształca termowentylator z termostatem w inteligentną elektrownię grzewczą, dzięki której można ustawić temperaturę w większym zakresie od 5 do 35°C w odstępach ± 1 °C, co pozwala zaoszczędzić energię i jednocześnie czuć się komfortowo. Niezniszczalne bezpieczeństwo: dreo wykracza poza nieoczekiwane, aby zapewnić bezpieczeństwo przy każdym grzejniku.
MarkaDreo #ad
ProducentDreo #ad
Wysokość9.65
Długość6.02
Waga3.04
Szerokość6.02
Numer częściDR-HSH006
ModelDR-HSH006
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

2. Dreo

#ad

12-godzinny timer, cichy, Dreo Termowentylator energooszczędny, ogrzewanie elektryczne z pilotem zdalnego sterowania, 1500 W, oscylujący 70°, 3 tryby 3 prędkości, PTC ceramiczny termowentylator mały,

#ad
Dreo #ad - Precyzyjne ciepło, który można regulować w odstępach 1℃ od 5 do 35°C, aby osiągnąć żądaną temperaturę i jednocześnie zaoszczędzić więcej energii. Oscylujące ciepło 70°: ten oscylujący grzejnik o szerokości 70° jest lepszy od innych małych grzejników i jest wyposażony w ekskluzywny system trackball, dzięki któremu ciepło może w cichy i delikatny sposób pokryć więcej obszarów.

System shield360° zapewnia ochronę przed przewróceniem i przegrzaniem oraz ulepszoną wtyczkę bezpieczeństwa. Energooszczędny tryb eco dopasowuje swoją moc do temperatury otoczenia, aby utrzymać ciepło i jednocześnie obniżyć koszty ogrzewania. Dzięki cyfrowemu termostatowi, precyzyjny komfort. W połączeniu z ognioodpornymi materiałami V-0 zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa pod każdym względem. Szybsze ciepło niż kiedykolwiek wcześniej: dzięki technologii dreo Hyperamics grzejnik Atom One nagrzewa się wydajniej o mocy do 1500 W i natychmiast osiąga żądaną temperaturę, dzięki czemu natychmiast poczujesz szybkie, przyjemne ciepło.

Ochrona 360° shield: nagrzewaj się w dzień i w nocy bez obaw. Oszczędzaj więcej kosztów energii: tryb eco automatycznie dostosowuje poziom ogrzewania, można ustawić swój własny komfort. Poziom hałasu roboczego wynoszący zaledwie 40 db, timer 1-12-godzinny i automatyczne wyłączanie wyświetlacza sprawiają, że jest on przyjazny dla użytkownika również w nocy. Energooszczędność: 4 tryby pracy wysoki, eco, niski, wentylator można indywidualnie ustawić swój komfort.
MarkaDreo #ad
ProducentDreo #ad
Wysokość11.42
Długość7.99
Waga4.67
Szerokość7.17
Numer częściDR-HSH004
ModelDR-HSH004
Gwarancja1 rok gwarancji w przypadku wad producenta.

3. GoveeLife

#ad

Sterowanie za pomocą aplikacji i głosu, GoveeLife Inteligentny termowentylator ceramiczny, wielokrotna, oscylacja 75°, cichy, 3 stopnie ogrzewania, energooszczędny grzejnik elektryczny z termostatem

#ad
GoveeLife #ad - Termohigrometr nie wchodzi w zakres dostawy. Inteligentny termostat: wbudowany czujnik obsługuje podstawową funkcję termostatu. Zmień różne tryby świecenia za pomocą aplikacji GoveeHome, aby ogrzać całą noc. Obsługuje wygodną i szybką podwójną łączność Wi-Fi i Bluetooth, Google Assistant i IFTTT.

Cichy i lampka nocna rgb: w trybie eco hałas pracy ogrzewania pomieszczeń GoveeLife jest cichszy niż 45 dB. Po powrocie do domu pokój jest już ciepły. Aplikacja i sterowanie głosowe: nawet jeśli nie jesteś w domu, również kompatybilny z alexa, możesz włączyć termowentylator. Dzięki temu kompaktowemu i wydajnemu grzejnikowi utrzymasz ciepło i przytulność w biurze, biurze lub małym pomieszczeniu. Podłącz go do termohigrometru, aby dokładnie odtworzyć temperaturę otoczenia dla bardziej precyzyjnej funkcji termostatu.

Chroń dzieci i zwierzęta domowe dla bezpiecznego użytkowania, takich jak salon, przegrzaniem, nadaje się do wnętrz, sypialnia i biuro. Bezpieczeństwo: ochrona przed przewróceniem, blokada bezpieczeństwa i timer dla większej ilości niespodzianek. 4 tryby ogrzewania i wentylatora: termowentylator jest wyposażony w energooszczędną ceramiczną technologię grzewczą PTC, która nagrzewa się w mniej niż 2 sekundy.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Waga4.72
Numer częściH713B
ModelH713B

4. Dreo

#ad

1800 W, ceramiczne ogrzewanie elektryczne, pilot zdalnego sterowania,, 3 tryby ogrzewania, termostat, 3 stopnie ogrzewania, timer 12 godzin, Dreo Energooszczędny termowentylator, oscylacja 70°

#ad
Dreo #ad - Bezproblemowa: oscylacja o szerokości 70° pomaga pokryć więcej obszarów. Timer 1-12-godzinny, przytulnym cieple i jednocześnie oszczędzać energię. Rodzaj montażu: montaż podłogowy / blat stołu. To ogrzewanie pomieszczeń wykorzystuje opracowaną przez dreo technologię ObliqueAirflow, ciepłą bryzę, która znacznie redukuje hałas wentylatora i zapewnia cichą, która zimą zapewnia długotrwały komfort snu i pracy.

3 tryby ogrzewania od 900 w do 1800 w zapewniają w energooszczędny sposób indywidualne dopasowanie przytulnego ciepła w biurze, salonie lub innych pomieszczeniach. Napięcie ac 220-240 v, 50 Hz. Moc 1800 W. Natychmiastowe ogrzewanie 2s: specjalny grzejnik ceramiczny nagrzewa się szybko w ciągu 2 sekund, sypialni, aby wrócić do lata. Cicha i delikatna: moc 40 db przeniesie cię do cichej biblioteki. Kilka cech bezpieczeństwa: materiały ognioodporne z klasyfikacją V0, czujnik przegrzania, przełącznik dźwigienkowy, automatyczne wyłączanie po 24 godzinach ogrzewania.

Energooszczędność: tryb dreo eco dopasowuje swoją moc 900 – 1800 w do temperatury otoczenia, wraz z termostatem 5-35℃ w stopniach 1℃, aby utrzymać pomieszczenie w idealnej temperaturze i zaoszczędzić więcej kosztów ogrzewania w chłodne dni. Pilot zdalnego sterowania jest dołączony do łatwego sterowania z odległości 8 m, automatyczne wyłączanie wyświetlacza po 60 sekundach i wyciszenie pozwalają zasnąć przy cichym, a ukryty uchwyt ułatwiający transport z jednego pomieszczenia do drugiego.
MarkaDreo #ad
ProducentDreo #ad
Wysokość15.87
Długość6.14
Waga5.5
Szerokość6.14
Numer częściDR-HSH002
ModelDR-HSH002

5. fraxinus

#ad

Do użytku domowego, konwektor z termostatem, energooszczędne ogrzewanie, Grzejnik elektryczny 2000 W, zabezpieczenie przed przechyleniem i przegrzaniem, bezgłośne ogrzewanie Mica

#ad
fraxinus #ad - Doskonałe ogrzewanie bezolejowe: ten bezolejowy grzejnik ma wiele doskonałych funkcji. Ciepło jest równomiernie rozprowadzane ze wszystkich stron ogrzewania, aby zapewnić całe doświadczenie ogrzewania pomieszczenia. Micathermic lub panel mica delikatnie oddaje ciepło we wszystkich kierunkach bardziej efektywnie, odporny na zachlapanie wodą IP24, bezolejowe, bezgłośne ogrzewanie, bezpieczny w obsłudze, regulowany termostat, lekki itd.

Z przodu grzejnika znajduje się haczyk na kabel, można go łatwo przenosić w domu dzięki izolowanemu termicznie uchwytowi i kółkom skrętnym 360°, zapewniając ciepło wszędzie tam, który utrzymuje kabel w porządku, gdy ogrzewanie nie jest używane. Komfort noszenia: ten grzejnik do pomieszczeń fraxinus jest lekki, gdzie jest najbardziej potrzebny. Zastosowanie przedłużacza lub adaptera stanowi zagrożenie pożarowe i może spowodować uszkodzenie grzejnika lub użytkownika. Moc: 2000 w 2 kw wskazówka: ogrzewanie należy zawsze podłączyć bezpośrednio do gniazdka elektrycznego.

Cichy komfort: stwórz ciche i ciepłe otoczenie bez usuwania wilgoci z powietrza za pomocą elektrycznego grzejnika fraxinus Bez wentylatora nie musisz się już martwić, że hałas lub kurz zostanie wydmuchany przez Twój dom. Nasze ogrzewanie miki to najlepszy wybór, są zdrowsze i bardziej ekonomiczne niż tradycyjne grzejniki olejowe. Specyfikacje: wymiary: 17, 4 cm, 9 x 20, 9 x 3, długość kabla: 180 cm. Regulowany termostat i temperatura: z 2 stopniami ogrzewania 900 w/2000 w do wyboru i przyciskiem regulacji temperatury można znaleźć żądaną temperaturę dla Twojego domu.
Markafraxinus #ad
ProducentFRAXINUS #ad
Wysokość15.75
Długość11.81
Szerokość3.94
Numer częściFR2816
ModelFR2816

6. Pro Breeze

#ad

Pro Breeze 2000 W mini ceramiczny termowentylator energooszczędny z automatyczną oscylacją, biura, małe ogrzewanie elektryczne do salonu, dwa poziomy mocy, na taras – biały

#ad
Pro Breeze #ad - Kompaktowy i wydajny: mały grzejnik elektryczny ma wymiary 18, 5 x 15, 5 x 26 cm. Oscylacja 60 stopni: automatyczna oscylacja grzejnika zapewnia optymalne rozprowadzanie ciepła. Ceramiczna technologia grzewcza: nagrzewa się szybciej i wydajniej niż tradycyjne grzejniki.

Ogrzewanie elektryczne, do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, sypialnia, takich jak salon, ogród zimowy lub biuro. Dwa poziomy mocy: 1200 W niska i 2000 W wysoki. Dzięki regulowanemu termostatowi i 2 poziomom mocy można łatwo ustawić optymalną temperaturę ogrzewania. 220 v-240 v ~ 50 hz. Wbudowany uchwyt do noszenia: mini ceramiczny termowentylator jest kompaktowy i przenośny.

Dzięki uchwytowi do noszenia grzejnik można szybko i łatwo umieścić w dowolnym miejscu. Nowoczesne funkcje bezpieczeństwa: dzięki wbudowanej ochronie przed przegrzaniem, zabezpieczeniem przed przewróceniem i lampce kontrolnej, mini termowentylator może być używany bez obaw w całym domu.
MarkaPro Breeze #ad
ProducentPro Breeze #ad
Wysokość10.31
Długość7.28
Waga3.86
Szerokość6.1
Numer częściPB-H01-EU
ModelPB-H01

7. Stiebel Eltron

#ad

Wyświetlacz LCD, Stiebel Eltron ogrzewacz ścienny szybkonagrzewający CK 20 Trend, nr katalogowy 236653, moc 2 kW, z funkcją regulacji

#ad
Stiebel Eltron #ad - Zawartość przesyłki: 1 x ogrzewacz szybkonagrzewający ck 20 Trend LCD, w zestawie z uchwytem ściennym, instrukcją użytkowania i instalacji może nie być dostępna w języku polskim.

Element obsługowy z podświetlanym wyświetlaczem LCD; programator tygodniowy, ochrona przed zamarzaniem, funkcja wykrywania otwartego okna. Ogrzewacz szybkonagrzewający do zawieszenia na ścianie - optymalny jako ogrzewanie dodatkowe lub uzupełniające. Samoucząca się regulacja: Obliczanie czasu nagrzewania wstępnego w trybie timera następuje automatycznie. Szybkie ogrzewanie powietrza w pomieszczeniu; moc 2000 W.
MarkaStiebel Eltron #ad
ProducentStiebel Eltron #ad
Wysokość15.75
Długość10.83
Waga5.51
Szerokość5.16
Numer częściCK 20 Trend LCD
Model236653
Gwarancja24 miesiące.

8. Stiebel Eltron

#ad

Cichy mod, timer tygodniowy, 0,5 kW na ok. 6 m², STIEBEL ELTRON Konwektor ścienny CON 5 Premium, wyświetlacz LCD, minutnik krótkoterminowy 120 min, certyfikat VDE, energooszczędne ogrzewanie

#ad
Stiebel Eltron #ad - Pozycja ochrony przed zamarzaniem. Zakres dostawy: grzejnik konwektorowy stiebel eltron con 5 Premium, uchwyt ścienny, instrukcja obsługi i instalacji może nie być dostępna w języku polskim. Krótkoterminowy timer 120 minut z funkcją samouczenia się, cicha praca dzięki trybowi cichego.

Uchwyt ścienny jest montowany oddzielnie od grzejnika i można go ponownie regulować. Bezpieczeństwo: grzejnik posiada wbudowany ogranicznik temperatury bezpieczeństwa i regulowane zabezpieczenie przed dziećmi przed niezamierzoną lub nieuprawnioną regulacją. Równomierne, bezgłośne i dokładne podgrzewanie powietrza w pomieszczeniu. Montaż: łatwy i stabilny montaż na ścianie przez jedną osobę. Dopuszczenie do użytku w krajach: niemcy, Holandia, Austria, Polska, Czechy, Węgry, Belgia, Słowacja.

Cechy wygodnoŚci: wyposażony w łatwy w obsłudze wyświetlacz lcD, indywidualnie programowalny timer tygodniowy i programowalny komfort i temperaturę obniżania. Oszczędność energii: czujnik ruchu do obniżenia temperatury w przypadku opuszczenia pomieszczenia lub otwarcia okna. Zakres zastosowania: kompaktowy, wiszący konwektor jako pełne ogrzewanie, ogrzewanie przejściowe lub również w przypadku dodatkowego zapotrzebowania na ciepło.
MarkaStiebel Eltron #ad
ProducentStiebel Eltron #ad
Wysokość4.96
Długość18.5
Waga9.26
Szerokość13.58
Numer części237830
Model237830
Gwarancja24 miesiące.

9. AEG

#ad

Biały, AEG grzejniki konwektorowe ścienne

#ad
AEG #ad - Zakres dostawy: 1 x konwektor aeg wkl 755, waga 4, 6 kg, wys. Najwyższa wydajność – grzejnik zgodny z dyrektywą ekologiczną 2018: automatyczny czas nagrzewania ogrzewania elektrycznego w trybie timera, programowalny timer tygodniowy, funkcja ochrony przed zamarzaniem i rozpoznawanie otwartych okien.

1 m z wtyczką kątową. Maksymalne bezpieczeństwo: ochrona przed przegrzaniem, regulowane zabezpieczenie przed dziećmi, ochrona przed wodą rozbryzgową IP24, wbudowany czujnik temperatury bezpieczeństwa, certyfikat VDE. X szer. Szybki i łatwy montaż: mocowanie oddzielnego uchwytu ściennego, zawieszenie urządzenia, możliwość regulacji Przewód przyłączeniowy ok.

X gł. 45 x 42, instrukcja obsługi i instalacji, uchwyt ścienny, 6 x 10 cm. Szybkie ogrzewanie: wiszący grzejnik konwektorowy jako pełne ogrzewanie lub wydajne ogrzewanie przejściowe, metalowa obudowa, elektroniczny regulator z wyświetlaczem LCD, regulacja temperatury od 5°C do 30°C.
MarkaAEG #ad
ProducentAEG Haustechnik #ad
Wysokość17.72
Długość3.94
Waga10.14
Szerokość16.77
Numer części236533
Model236533
Gwarancja24 miesiące.

10. TROTEC

#ad

Trotec ceramiczny termowentylator grzejnik elektryczny TDS 20 C w zestawie z wielostopniową regulacją temperatury do 3000 W 3 KW, grzejnik budowlany z termostatem

#ad
TROTEC #ad - Produkt łatwy w transporcie i w obsłudze/zagłębione osadzenie regulatorów/przygotowane mocowanie do montażu ściennego lub sufitowego. Zabezpieczenie przed przegrzaniem/dmuchawa z zabezpieczeniem termicznym/wytrzymała metalowa obudowa w kolorze czerwonym/stabilny, wytrzymały produkt emitujący niski poziom hałasu.

Wbudowany termostat zapewnia ciągły strumień ciepłego powietrza. Wielostopniowa regulacja temperatury z dwoma stopniami grzania i osobnym stopniem zimnego powietrza. Swobodny przepływ ciepła bez powstawania kondensatu – bez zużycia tlenu – dlatego optymalnie nadaje się do ogrzewania wnętrz. Koncepcja, wzornictwo oraz wykonanie: w 100% Trotec/trwała, ceramiczna nagrzewnica PTC.
MarkaTROTEC #ad
ProducentTROTEC #ad
Wysokość9.84
Długość7.87
Waga6.61
Szerokość7.87
Numer części1410000092
Model1410000092