Top 10 iPhone 12 Pro Max – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Spigen

#ad

Czarne, Spigen Rugged Armor etui kompatybilne z iPhone 11

#ad
Spigen #ad - Jednokolorowe tworzywo TPU z wytłoczeniem o wyglądzie karbonu. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Spider web po wewnętrznej stronie do amortyzacji uderzeń. Dopasowane do wszystkich przyłączy.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.07
Szerokość0.4
Numer części076CS27183
Model076CS27183
Gwarancja24 Miesięcy

2. Wildflower Cases

#ad

Wildflower etui kompatybilne z iPhone 11 Baby Pink Posie Rosie

#ad
Wildflower Cases #ad - Ta walizka na kwiaty została zaprojektowana z dumą przez Michelle, Devon i Sydney Carlson z miłością. Ręcznie wykonane, aby pasowały do jedynego iphone'a 11. Z naszym indywidualnym logo WF, unikalna, limitowana edycja, prawdziwie ręcznie wykonane etui na telefon komórkowy.

To etui jest precyzyjnie ukształtowane z otworami na aparat iPhone 11, zaprojektowane i wykonane na miarę, port ładowania i umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich dotykowych przycisków telefonu. Gwarancja: każda osłona z dzikich kwiatów jest wykonana ręcznie i może mieć niewielkie niedoskonałości, a żadne dwie osłony nie są dokładnie takie same, co sprawia, że każda osłona z dzikich kwiatów jest wyjątkowa jak Ty.

Otwarta forma jest ściśle kompatybilna z telefonem iPhone 11. Oprawiony w wytrzymałym, ochronnym czarnym gumowym zderzaku dla pełnej ochrony przed przerażającym upadkiem.
MarkaWildflower Cases #ad
ProducentWildflower #ad
Wysokość0.5
Długość6.88
Waga0.07
Szerokość3

3. Wildflower Cases

#ad

Brązowe kwiaty iPhone 11 etui, Wildflower Cases Etui

#ad
Wildflower Cases #ad - Jedyne w swoim rodzaju: każde etui z motywem dzikiego kwiatu jest ręcznie wykonane i może wykazywać niewielkie niedoskonałości, co sprawia, ponieważ nie ma dwóch identycznych etui, że każde etui z motywem dzikiego kwiatu jest wyjąt.

Indywidualne dopasowanie: ręcznie wykonane, zaprojektowane i wykonane na miarę, aby były kompatybilne z jedynym iPhone 11. Stylowy i ochronny: otwarty kształt, ochronnym czarnym gumowym zderzaku, kompatybilny z iPhone 11. Stworzone przez kobiety: to etui z motywem dzikich kwiatów zostało zaprojektowane z miłością przez Michelle, Devon i Sydney Carlson. Biżuteria: z naszym niestandardowym srebrnym logo WF, unikalna, limitowana edycja, prawdziwie ręcznie wykonane etui na telefon komórkowy.

Oprawiony w wytrzymałym, aby zapewnić całkowitą ochronę przed strasznymi pułapkami na telefon. To etui jest precyzyjnie ukształtowane z otworami na aparat iPhone 11, port ładowania i umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich przycisków dotykowych w telefonie.
MarkaWildflower Cases #ad
ProducentWildflower #ad
Wysokość0.5
Długość6
Szerokość3.13

4. Wildflower Cases

#ad

Wildflower Limited Edition etui kompatybilne z iPhone 11 Caroline Ricke

#ad
Wildflower Cases #ad - To etui jest precyzyjnie ukształtowane z otworami na aparat iPhone 11, port ładowania i umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich dotykowych przycisków telefonu. Otwarta forma jest ściśle kompatybilna z telefonem iPhone 11.

Ręcznie wykonane, zaprojektowane i wykonane na miarę, aby pasowały do jedynego iPhone'a 11. Gwarancja: każda osłona z dzikich kwiatów jest wykonana ręcznie i może mieć niewielkie niedoskonałości, co sprawia, a żadne dwie osłony nie są dokładnie takie same, że każda osłona z dzikich kwiatów jest wyjątkowa jak Ty.

Ta walizka na kwiaty została zaprojektowana z dumą przez Michelle, Devon i Sydney Carlson z miłością. Oprawiony w wytrzymałym, ochronnym czarnym gumowym zderzaku dla pełnej ochrony przed przerażającym upadkiem. Z naszym indywidualnym logo WF, unikalna, limitowana edycja, prawdziwie ręcznie wykonane etui na telefon komórkowy.
MarkaWildflower Cases #ad
ProducentWildflower #ad
Wysokość0.5
Długość6.88
Waga0.07
Szerokość3

5. MOSNOVO

#ad

Z tworzywa TPU, przezroczyste etui ochronne do iPhone 13 Pro Max, etui ochronne w stylu vintage, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13 Pro Max, z przezroczystym twardym plastikiem

#ad
MOSNOVO #ad - Bądź odważny. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Bądź tobą. Bądź wyjątkowy. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 pro max 2021 - wyposażone w innowacyjny, która chroni przed zadrapaniami, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, uderzeniami i wieloma innymi.

Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości.

Przezroczyste, smukłe, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 Pro Max 6, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpU sprawia, 7" 2021, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, certyfikowanym, 5 m.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość6.53
Waga0.13
Szerokość3.28
Numer częściMI13PROMAX-T513
ModelMI13PROMAX-T513

6. MOSNOVO

#ad

MOSNOVO Etui na telefon iPhone 15, etui typu bumper z tworzywa TPU, wesoły wzór dinozaura, przezroczyste etui ochronne do iPhone 15

#ad
MOSNOVO #ad - Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, certyfikowanym, 5 m. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości.

Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 15 2023 – wyposażone w innowacyjny, która chroni przed zarysowaniami, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, uderzeniami i wieloma innymi. Bądź odważny. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów.

Bądź tobą. Bądź wyjątkowy. Przezroczyste, smukłe, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 15 6, 1" 2023, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpu sprawia, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze. Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.49
Długość6
Waga0.1
Szerokość3.02
Numer częściMI15-T562

7. MOSNOVO

#ad

Przezroczyste etui ochronne do iPhone 15 Pro Max Case, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 15 Pro Max, czarny kot w ogrodzie wzór TPU z przezroczystym twardym plastikowym etui

#ad
MOSNOVO #ad - Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 15 pro max 2023 – wyposażone w innowacyjny, która chroni przed zadrapaniami, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, uderzeniami i wieloma innymi.

Bądź odważny. Bądź wyjątkowy. Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, certyfikowanym, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, 5 m.

Bądź tobą. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Przezroczyste, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 15 Pro Max 6, smukłe, 7" 2023, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo TPU sprawia, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.5
Długość6.49
Waga0.13
Szerokość3.22
Numer częściMI15PROMAX-T592

8. MOSNOVO

#ad

MOSNOVO Etui na telefon iPhone 15 Pro Max, dobry nastrój wzór TPU bumper z przezroczystym twardym plastikowym etui, przezroczyste etui ochronne do iPhone 15 Pro Max

#ad
MOSNOVO #ad - Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 15 pro max 2023 – wyposażone w innowacyjny, która chroni przed zadrapaniami, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, uderzeniami i wieloma innymi.

Bądź odważny. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Przezroczyste, smukłe, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpU sprawia, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 15 Pro Max 6, 7" 2023, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze.

Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, certyfikowanym, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, 5 m. Bądź wyjątkowy. Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Bądź tobą.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.5
Długość6.49
Waga0.13
Szerokość3.22
Numer częściMI15PROMAX-T631

9. MOSNOVO

#ad

Etui typu bumper z przezroczystym, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 15 Pro Max, twardym plastikiem, TPU, wzór wiśniowy, przezroczyste etui ochronne do iPhone 15 Pro Max

#ad
MOSNOVO #ad - Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, certyfikowanym, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny.

Bądź wyjątkowy. Przezroczyste, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpu sprawia, smukłe, 7" 2023, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 15 Pro Max 6, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Bądź tobą. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów.

Bądź odważny. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, 5 m. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 15 pro max 2023 – wyposażone w innowacyjny, która chroni przed zadrapaniami, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, uderzeniami i wieloma innymi.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.5
Długość6.49
Waga0.13
Szerokość3.22
Numer częściMI15PROMAX-T506

10. MOSNOVO

#ad

MOSNOVO Etui na telefon iPhone 15 Pro Max, twardym plastikowym etui, przezroczyste etui ochronne do iPhone 15 Pro Max, wzór kawy TPU bumper z przezroczystym

#ad
MOSNOVO #ad - Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Bądź tobą. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny.

Przezroczyste, 7" 2023, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpU sprawia, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 15 Pro Max 6, smukłe, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze. Bądź odważny. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, certyfikowanym, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, 5 m.

Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 15 pro max 2023 – wyposażone w innowacyjny, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, która chroni przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Bądź wyjątkowy.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.5
Długość6.49
Waga0.13
Szerokość3.22
Numer częściMI15PROMAX-T598