Top 10 Kunstblut Für Kleidung – Farby do twarzy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Festicy

#ad

Idealna na Halloween, Festicy Sztuczna krew premium 25 ml, sztuczna, sztuczna krew dla prawdziwej strasznego wyglądu, karnawał lub karnawał I Idealna do kostiumów wampira i zombie I łatwa do wymycia

#ad
Festicy #ad - Tworzy imponujące efekty krwi na ciele i ubraniu. Zamień się w wampira, zombie lub potwora. Atwe nakładanie dla realistycznego wyglądu! Wszechstronne zastosowanie: 25 ml sztucznej krwi Festicy wystarcza na wiele zastosowań.

Idealne na imprezy kostiumowe: udoskonal swoje przebranie sztuczną krwią Festicy Doskonale nadaje się do ran, skaleczeń i efektów krwi. Atwy do czyszczenia: sztuczna krew festicy można bez problemu zmyć. Prawdziwy straszny wygląd: nadaj swojemu kostiumowi karnawałowemu autentyczność dzięki sztucznej krwi Festicy Idealny do przebrania wampira, potwora i zombie.

Idealnie nadaje się do przerażających kostiumów karnawałowych. Karnawał i halloween: nasza sztuczna krew nadaje się do wszystkich przerażających kostiumów karnawałowych. Optymalny dla dzieci i dorosłych. Idealny na imprezy tematyczne karnawałowe. Brak uporczywych plam na ubraniach lub skórze. Beztroska zabawa i obowiązkowy element każdego makijażu karnawałowego.
MarkaFesticy #ad
ProducentFesticy #ad
Wysokość0.79
Długość4.72
Szerokość3.94
Numer częściFC003
ModelFC003

2. PartyMarty

#ad

Butelka 250 ml - sztuczna krew na Halloween – krew wampira, czerwona, zombie, krew filmowa, na karnawał, Sztuczna krew

#ad
PartyMarty #ad - Tworzy realistyczne rany. 250ml superrealistycznej sztucznej krwi firmy feiermeier® w praktycznej zamykanej butelce. Możesz spryskać ubranie krwią lub stworzyć plamy z krwi. Namaluj świeże ugryzienia wampira i wiele innych.
MarkaPartyMarty #ad
ProducentCréation de Hanninger GmbH & Co KG #ad
Wysokość4.37
Długość2.4
Waga0
Szerokość2.4
Numer części97171341.029

3. SPINNE LUCAS

#ad

Sztuczna krew do ubrań, sztuczna krew dla skóry, Makijaż na karnawał, Halloween, Halloween, makijaż na Halloween, sztuczna krew, SFX Theatre Stage Makeup, 150 ml, makijaż karnawałowy

#ad
SPINNE LUCAS #ad - Jasnoczerwony symuluje świeżą krew na twarzy, idealna do wykonywania szeregu realistycznych i świeżych urazów. Należy zwrócić uwagę na to, które są bezpieczne dla skóry, aby produkt nie dostał się do oczu lub ust, nie drażniące i nie pozostawiają śladów i mogą być nakładane bezpośrednio na skórę.

Realistyczna świeża sztuczna krew - ultra gładka i lepka sztuczna krew, świeże ukąszenia i wiele innych. Zabawna i przerażająca impreza na halloween, nakładania na twarz, cosplay, sceny i kostiumy horrorów, kostiumów zombie, horrory, ramiona, narzeczone zombie, również do makijażu, imprezy kostiumowe, figurki demonów i kostiumy wampirów. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów kosmetycznych, nietoksycznych materiałów, jeśli używasz go w okolicy oczu i ust. Sztuczna krew dla skóry. Idealne na imprezy - nadaje się do różnych scenerii, nogi lub ubranie, rekwizytów i scenerii.

Sztuczną krew nanieść na skórę gąbką, opuszkami palców lub pędzlem, plamy krwi na ubraniach można zmyć kilkakrotnie ciepłą wodą z mydłem. Plamy krwi na skórze można łatwo zmyć środkiem do demakijażu, dzięki której można łatwo tworzyć sztuczne efekty krwi. Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika Halloween, symulatora SFX i traumy. Niekończąca się zabawa - dzięki naszej sztucznej krwi możesz nadać ostateczny szlif wielu różnym kostiumom, niepowtarzalnym kreacjom. Atwe zastosowanie - fake blood to lepka ciecz na bazie syropu kukurydzianego, aby uzyskać otarcia i teksturę.
MarkaSPINNE LUCAS #ad
ProducentSPINNE LUCAS #ad

4. Eulenspiegel

#ad

1 opakowanie 1 x 50 ml, Eulenspiegel profesjonalne farby do makijażu, ciemna, filmowa krew/żel

#ad
Eulenspiegel #ad - Ciemna sztuczna krew do efektów specjalnych. Atwa do nałożenia. Wszechstronne zastosowanie. Nieszkodliwa dla zdrowia. Do przedstawiania ran i zranień.
MarkaEulenspiegel #ad
ProducentEulenspiegel Profi-Schminkfarben GmbH #ad
Wysokość1.18
Długość3.86
Szerokość1.73
Numer części4028362405024
Model11007842
GwarancjaKeine Garantie

5. Lukinuo

#ad

Spray 1,76 oz, 3 szt., do ubrań, Lukinuo Halloween zestaw do makijażu ze sztucznej krwi, kropla krwi, na Halloween, sztuczna krew, zombie Monster, skrzepnięta krew 1,06oz, krew wampira

#ad
Lukinuo #ad - Podczas stosowania należy unikać dostania się do oczu. Plamy krwi są normalne i można je zetrzeć środkiem do demakijażu. Produkt nie jest zalecany dla dzieci poniżej 3 roku życia. Halloween realistic fake blood: 3 produkty otrzymujesz! sticky blood o lepkiej, cienka tekstura, naciska na dyszę, nie płynie i nie wysycha.

Może być stosowany w jamie ustnej, jest bezpieczny i nietoksyczny, ale nie zaleca się połknięcia. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry i nie powoduje podrażnień. Kreaming fake blood jest jaskrawo krwistoczerwony, syropowej teksturze, płynny i realistyczny, ale powoli schnie. Może być rozpylany na twarz, ręce i nogi, nie uszkadza skóry, wykorzystuje wysokiej jakości materiał niedrażniący, skaleczeń, a nawet ran. Bez okrucieństwa, półmiękka, ta formuła jest nawilżająca, dbamy o skórę w profesjonalnej jakości, wegański: Jesteśmy przekonani o jakości naszego zestawu do makijażu ze sztucznej krwi, bezpieczna i delikatna.

Na wszystkie okazje: idealny do makijażu na halloween i nie tylko, jaki chcesz, kostiumy zombie, fantazyjne sukienki, aby uzupełnić każdy makijaż, karnawał, potwory, taki jak cosplay, pomóż stworzyć krwawy, możesz użyć tego produktu, klauny, festiwal lub codzienne dowcipy, straszny nawiedzony dom. Scary splatter, aby uzyskać efekt rozprysku krwi. Atwy w użyciu i usuwaniu: najpierw nałóż krem, aby zmniejszyć zaczerwienienia. Bezpieczne składniki: nasza formuła sztucznej krwi na bazie oleju rozpryskuje jak prawdziwa krew, idealny do makijażu sztucznej krwi, ultra-realistyczny. Można go myć mydłem i ciepłą wodą.
MarkaLukinuo #ad
ProducentLukinuo #ad
Wysokość0.59
Długość3.15
Szerokość1.57

6. eLander

#ad

Profesjonalne farby do makijażu, krew filmowa, eLander Sztuczna krew z 2 grubymi gąbkami, karnawał, żel krwisty | strupy | efekt specjalny makijaż na Halloween, imprezę

#ad
eLander #ad - Udząco prawdziwe, szybko schnie w ciągu 5 ~ 10 minut i utrzymuje się przez 6 ~ 8 h. Idealny makijaż do makijażu otarć, małych skaleczeń i wypełniania ran specialFX. Atwe nakładanie za pomocą 2 grubej gąbki. Produkt nieszkodliwy dla zdrowia. 1 strup ze sztucznej krwi z 2 grubymi gąbkami na Halloween, imprezę karnawałową.
MarkaeLander #ad
ProducenteLander #ad
Wysokość1.26
Długość2.76
Szerokość1.97
Numer częściBU060
ModelBU060
GwarancjaGwarancja producenta: 6 miesięcy od daty zakupu.

7. Afflano

#ad

Fantazyjny kostium, zombie, scena, rany, blizny, teatralna, zestaw do makijażu, wampir, świeża krew, efekty specjalne, sztuczna krew, Afflano Realistyczna sztuczna krew, Halloween, 2 sztuki, karnawał

#ad
Afflano #ad - Realistyczna fałszywa krew afflano 2 szt. Oznakowanie na ubraniach można również prać, że nie farbuje skóry. 60 ml-- sztuczna krew na halloween, wampiry, zestaw do makijażu, scena, krew teatralna, rany, efekty specjalne, blizny, karnawał, fantazyjny kostium, zombie, do skóry, makijaż świeżej krwi.

Idealne na specjalne okazje-- możesz użyć sztucznej krwi, kostiumy zombie, scenicznych makijażu lub codziennych figli, cosplay, aby pomóc ci stworzyć krwawy, aby uzupełnić każdy makijaż z efektem krwi, karnawałowych, potworów, jak makijaż na Halloween, fantazyjnych sukienek, klaunów, przerażający efekt nawiedzenia!. Baw się dobrze z przyjacielem i rodziną. Całkowicie wegańskie i okrutne, sztuczna krew jest wykonana z nietoksycznego materiału, szeroko rozpowszechnione, przyjazne dla skóry, nie testowane na zwierzętach. Bardzo łatwe do czyszczenia, wystarczy umyć ciepłą wodą, wystarczy namoczyć je w ciepłej wodzie i użyć środka piorącego na pół godziny.

Produkt wegański i nie zawiera szarości– bezpieczne składniki, nie podrażnia. Zmywalna sztuczna krew-- ta sztuczna krew jest sprawdzona i udowodniono, a następnie umyć mydłem. Realistyczny efekt - najbardziej realistyczna sztuczna krew x 2 sztuki! krew na Halloween jest zabarwiona jasno i ma umiarkowaną lepkość przepływu. Niekończąca się zabawa-- można ją wszędzie stosować w celu uzyskania realistycznego efektu krwawienia.
MarkaAfflano #ad
ProducentAfflano Cosmetics #ad

8. PATRICHOR

#ad

Makijaż karnawałowy, 250 ml sztuczna krew na Halloween, makijaż karnawałowy, skórę twarzy, zombie, horror, imprezę tematyczną, krew wampira, na karnawał, krew filmowa

#ad
PATRICHOR #ad - Sztuczna krew zapewnia pozornie prawdziwe rany i urazy. Makijaż na halloween 250 ml sztucznej krwi produkt z efektem specjalnym, do tworzenia przerażających efektów, świeże ślady ugryzienia itp. Wysoka praktycznośćfałszywa krew ma prawdziwe kolory, realistyczny przepływ i kapanie, które mogą osiągnąć pozornie bardzo realistyczne efekty.

Sztuczna krew jest zapakowana w praktyczne, dzięki czemu idealnie nadaje się na święta, zamykane butelki i może być używana wielokrotnie. Atwa obsługata profesjonalna sztuczna krew jest łatwa w użyciu, wystarczy nałożyć ją na skórę, nadaje się dla początkujących i profesjonalnych artystów makijażu, aby stworzyć straszny makijaż dla dzieci. Bezpieczna i nietoksycznadzięki naturalnym składnikom, takim jak skrobia, dzięki czemu jest łatwa do czyszczenia, sztuczna krew może mieć bezpośredni kontakt ze skórą, miód i wosk do skóry, bezpieczna i łatwa do zastosowania na skórze.

Fałszywa krew może przedstawić zwodnicze prawdziwe sceny, takie jak Halloween. Nanieś tę krew na ubrania nie nadaje się do prania lub na skórę, takich jak świeże rany, aby przestraszyć innych. Idealny wybór na halloween - sztuczna krew jest idealna na Halloween, wieczory uniwersyteckie, odgrywanie ról horroru, festiwale, zabawne noce, karnawał, imprezy kostiumowe, kostiumy wampira, odgrywanie ról i inne festiwale z przerażającym makijażem.
MarkaPATRICHOR #ad
ProducentPATRICHOR #ad
Wysokość0.39
Długość3.94
Szerokość1.97
Numer częściP-Fake Blood 250ML
ModelP-Fake Blood 250ML
Gwarancjanie dotyczy

9. BOBISUKA

#ad

Zmywalna i bezpieczna dla zombie, realistyczna, zestaw 3 sztuk: 1 osocze krwi zsiadłe + 1 spray ze sztucznej krwi + 1 kropląca sztuczna krew, wampirów, potworów,, BOBISUKA Halloween sztuczna krew

#ad
BOBISUKA #ad - Wampiry, karnawał lub codzienne figle. Uwaga: produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia. Możesz użyć sztucznej krwi, zombie, aby uzupełnić dowolny makijaż, klauny, potwory, np. Bezpieczne składniki: nasza sztuczna krew jest wykonana z wysokiej jakości, niedrażniących materiałów, które nie są szkodliwe dla skóry i są super realistyczne! Sztuczna krew może być używana w jamie ustnej, jest bezpieczna i nietoksyczna, ale nie zaleca się połknięcia.

Trzy sztuki sztucznej krwi: puszka z lepką plazmą do symulacji gęstej, którą można wcisnąć, zsiadłej krwi. Na wszystkie okazje: sztuczna krew to idealny produkt do makijażu na Halloween. Butelka ze sztucznej krwi z dyszą, aby uzyskać efekt rozpryskiwania krwi.

Należy unikać dostania się sztucznej krwi do oczu, a jeśli po umyciu pozostanie sztuczna krew, przetrzyj ją środkiem do demakijażu. Atwe zastosowanie: sztuczna krew może być rozpylana na twarz, aby stworzyć idealny makijaż ze sztucznej krwi, ramiona i nogi lub nakładana na ciało, który można zmyć mydłem i ciepłą wodą. Butelka z normalną płynną sztuczną krwią, którą można ścisnąć, aby uzyskać efekt płynącej krwi.
MarkaBOBISUKA #ad
ProducentBOBISUKA #ad
Wysokość3.07
Długość3.54
Szerokość2.09
Numer częściKKDKA

10. VIOLA HOUSE

#ad

Sfx Make Up Face Body Paint. Net: 50 g, sztuczna krew, krew wampira, na karnawał i karnawał, sztuczna krew, krew zombie, VIOLA HOUSE Sztuczna krew w sprayu

#ad
VIOLA HOUSE #ad - Bezpieczne składniki: sztuczna krew w sprayu sztuczna krew viola house jest wykonana z nietoksycznego materiału, nie testowana na zwierzętach, może być nakładana bezpośrednio na skórę. Nadaje się do wielu celówidealny dla początkujących entuzjastów efektów, ćpunków horroru i zabójców kostiumów na Halloween! Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego entuzjasty Halloween, sfx, rany itp.

W przypadku wszystkich kosmetyków zalecamy przeprowadzenie niewielkiego testu na skórze przed nałożeniem, przyjaznego dla skóry, ponieważ każda skóra jest inna. Realistyczny, symulacji traumy. Atwy w użyciunasza krew jest lepką cieczą na bazie syropu kukurydzianego, dzięki któremu można łatwo tworzyć sztuczne efekty krwi. Realistyczny makijaż z horroru - realistyczne właściwości krwi obejmują żywe zabarwienie i średnią lepkość przepływu, ciele, pozostaje płynny przez dłuższy czas pracy i ma realistyczne wykończenie. Należy zachować ostrożność podczas stosowania wokół oczu i ust, nie drażniąca, nie w oczy lub usta.

Jest łatwy do zmycia ze skóry i nie odbarwia ani nie farbuje skóry po usunięciu. Najlepszy prezent na halloweenidealnie nadaje się do tworzenia wszelkiego rodzaju niezwykłych makijażu do nawiedzonych domów, do zombie, codzienne figle i inne okazje, na karnawał, efektów specjalnych do programów telewizyjnych, artystycznego makijażu scenicznego lub na scenę efektów specjalnych. Maseczki lub aplikacje lateksowe, takie jak blizny, krwawy wygląd. Najlepszy prezent na halloween dla przyjaciół, Halloween, fiestę, dzieci i rodziny.
MarkaVIOLA HOUSE #ad
ProducentGuangzhou Guwei Biology Technology Co.,Ltd #ad
Wysokość5.12
Długość1.18
Waga0.11
Szerokość1.18