Top 10 LED Grow Lampe 600w Vollspektrum – Oświetlenie roślin

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Spider Farmer

#ad

Pełne spektrum, Spider Farmer G4500 LED Grow Light 450 W z 1484 diodami LED, lampa do uprawy roślin, kwiatów, ściemniana, do warzyw, osłona 2,8 umol/J, 60 x 120 cm

#ad
Spider Farmer #ad - Przycisk ściemniania jest idealny dla hodowców do ustawiania intensywności światła w zależności od różnych etapów wzrostu. Maksymalna równomierność i wydajność: unikalnie zaprojektowane 4 diody led zapewniają bardziej równomierne pokrycie baldachimu, pełne spektrum światła o mocy 430 W o mocy 1213 umol/S, osiąga imponujący PPE 2, przede wszystkim na zewnętrznych krawędziach.

Wartość za pieniądze: lampy do uprawy roślin spider farmer są często kopiowane, oferujemy 3-letnią opiekę za pośrednictwem lokalnego centrum konserwacji US/CA/UK/DE. Upewnij się, ale nigdy nie będą miały naszej jakości ani zaangażowania, że kupujesz autentyczne oświetlenie LED do uprawy roślin Spider Farmer – w przystępnej cenie. G4500 grow led jest dostarczany ze zdejmowanym sterownikiem i długim kablem sieciowym, dzięki czemu ciepło otoczenia jest redukowane w rosnącym pomieszczeniu, zapewniając dłuższą żywotność. Daisy-chain przyciemnianie: dzięki funkcji daisy-chain można połączyć do 15 lamp LED – wielokrotne przyciemnianie roślin jednocześnie.

Szerokie zastosowanie w uprawach komercyjnych poziomo i pionowo, w pomieszczeniach klimatycznych, rurociągu, w domu do uprawy skrzynie i namioty, uprawie szklarniowej, w ogrodzie przydomowym, hydroponice. Atwa instalacja. Ulepszone pełne spektrum i możliwość ściemniania: pełne spektrum 650-665 nm, 4800-5000 k jest idealne do tego, 2800-3000 k, aby warzywa mogły się rozwijać do każdej fazy cyklu roślinnego. Dzięki wodoszczelnej desce przełączającej można bez obaw chronić wilgotne otoczenie.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Wysokość45.31
Długość22.83
Waga18.03
Szerokość3.43
Numer częściG4500
ModelG4500

2. Spider Farmer

#ad

Lampa LED do uprawy roślin, pełne spektrum, 300 W, Spider Farmer SE3000 lampa LED do uprawy roślin Samsung LM301B, kwiatów,, ściemniana, lampa do wzrostu warzyw, diody 90 x 90 cm, łańcuch stokrotkowy

#ad
Spider Farmer #ad - Diody led są pokryte powłoką zapobiegającą wilgoci i wulkanizacji. Ciemniana lampa do roślin led jest wyposażona w wysokiej jakości diody Samsung LED Samsung LM301B. Energooszczędna i wydajna: se3000 led lampa do roślin o mocy 300 w z 822, 75 umol/j, 82 umol/s, umożliwia bardzo wysoką wydajność 2, pokrywa dla wzrostu roślin o wymiarach 90 x 90 cm w całym cyklu, osiąga imponującą ppe 2, 5 g/W.

W razie pytań prosimy o wysłanie do nas wiadomości e-mail. Lampa do roślin led pełne spektrum: grow light może emitować światło o pełnym spektrum szerokopasmowym, 660-665 nm 730-740 nm 2800K-3000K 4800-5000K, doskonale symuluje naturalne światło słoneczne.

Wysoka jakość: unikalnie zaprojektowane 4 diody led zapewniają bardziej równomierne pokrycie baldachimu, przede wszystkim na zewnętrznych krawędziach. Idealny do całego cyklu wzrostu roślin. Długa żywotność: obiecujemy żywotność do 50 000 godzin świecenia. Spider farmer są przekonani o jakości naszych produktów i technologii i dlatego udzielają 5-letniej gwarancji producenta na lampę LED o pełnym spektrum działania.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Wysokość11.81
Długość15.75
Waga15.79
Szerokość11.81

3. Spider Farmer

#ad

ściemniana, Spider Farmer 2024 lampa LED do uprawy roślin SF1000, pełne spektrum światła LED do wzrostu roślin z diodami Samsung LM301H EVO, kwiatów, warzyw, lampa do uprawy roślin pokojowych

#ad
Spider Farmer #ad - Idealnie nadaje się do kiełkowania, a diody 5000 K więcej niebieskawego światła. 660 nm światło czerwone i IR jest szczególnie przydatne podczas kwitnienia, kwitnienia i zbiorów. Niskie koszty eksploatacji: lampa led spider farmer wykorzystuje diody eva lm301h, wysoka wydajność energetyczna 2, 5 g/w.

2, 5 umol/j, zapewniają lepszą przepuszczalność światła dla baldachimu. Wysoka wydajność bezpieczeństwa, nie emituje wysokich temperatur, że lampa LED do roślin działa dłużej, dobra wodoszczelność. Połączenie wielu lamp z jednolitym ściemnianiem, szczególnie korzystne w przypadku dużych powierzchni roślin pokojowych i komercyjnych. Możliwość przyciemniania i stokrotki łańcucha: sf1000 lampa do roślin jest wyposażona w przycisk ściemniania i włącznik światła. Dobrze wykonana i solidna konstrukcja: brak hałasu wentylatora. Wysokiej jakości komponenty oznaczają, niezawodny sterownik, wysokiej jakości etui ochronne na kable, ale również oszczędzają pieniądze.

Spider farmer gwarancja: spider farmer są przekonani o jakości naszych produktów i technologii i dlatego udzielają 5 lat gwarancji producenta na lampę LED o pełnym spektrum działania przez lokalne centrum konserwacyjne. Zaktualizowany karton aluminiowy jest gruby i wytrzymały, przyjazne dla użytkownika opakowanie. Optymalna lampa do uprawy roślin o pełnym spektrum działania: sf1000 wykorzystuje pełne spektrum światła – biały, 5000 k, 660 nm i ir 760 nm.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Wysokość2.32
Długość12.8
Waga2.78
Szerokość11.42
Numer częściSpider Farmer SF1000
ModelSpider Farmer SF1000

4. VIPARSPECTRA

#ad

Warzyw i kwiatów, pełne spektrum, lampa do uprawy roślin pokojowych, z ulepszonymi diodami SMD, możliwość ściemniania, VIPARSPECTRA P1000 ulepszona lampa LED do uprawy roślin pokojowych

#ad
VIPARSPECTRA #ad - Niższy koszt eksploatacji i funkcja ściemniania: viparspectra p1000 led lampa do uprawy roślin wykorzystuje najnowszą technologię smd led, aby osiągnąć wysoką wydajność PAR, wysoką wydajność energetyczną i długą żywotność przy jednoczesnej poprawie przepuszczalności światła. Osiągnij wyższą wydajność i jednocześnie oszczędzaj na kosztach energii! Cicha konstrukcja bez wentylatora.

Pamiętaj, aby ustawić wysokość i jasność zgodnie z pożądanym poziomem roślin, aby osiągnąć optymalny wzrost. Jakość produktu i przyjazna obsługa klienta są dla nas zawsze najwyższym priorytetem. Oferujemy beztroską 24-miesięczną gwarancję i profesjonalne doradztwo, abyś Ty i Twoje rośliny mogli lepiej rosnąć. Mocne pokrycie pleców: plug and play. Optymalne pełne spektrum i niska temperatura: składa się z 660 nm, czego potrzebują w naturalnym świetle słonecznym na wszystkich etapach, od warzyw po kwiaty. Nowy układ diodÓw & daisy chain cechy: viparspectra nowa ulepszona lampa do wzrostu p1000 z naukowym rozkładem diod w celu osiągnięcia najlepszego rozkładu PAR i najwyższej penetracji światła dla maksymalnego plonu roślin.

Niskie zużycie energii: porównywalne z tradycyjnymi 250 w hps / mh przy zużyciu zaledwie 100 w! idealnie nadaje się do wegetatywnego pokrycia 75 x 75 cm przy 40 cm i do przykrycia kwiatów 60 x 60 cm przy 25 cm. Nie wymaga instalacji. Dodatkowy przycisk ściemniacza manipuluje jasnością całego światła i umożliwia elastyczność osiągnięcia idealnej wydajności wzrostu dla każdej fazy wzrostu.
MarkaVIPARSPECTRA #ad
ProducentVIPARSPECTRA #ad
Wysokość2.83
Długość11.81
Waga7.5
Szerokość11.02
ModelP1000
Gwarancja2 lata gwarancji.

5. BLOOM PLUS

#ad

Możliwość ściemniania, z 326 diodami Samsung LM301B, pełne spektrum światła LED do uprawy roślin pokojowych, wysiewu warzyw i kwitnienia, BLOOM PLUS Lampa LED do uprawy roślin XP1500

#ad
BLOOM PLUS #ad - Maksymalna wydajność wynosi 2, 7 μmol/J. Wysokiej jakości wykonanie z wysokiej jakości materiałów, a lampa do roślin posiada certyfikaty CE, jak i ekspertów. Duży kąt rozpraszania i wysoka przepuszczalność światła przyczyniają się do wzrostu roślin. Oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, sprawdzoną 3-letnią gwarancję i centra obsługi klienta w Europie i Ameryce Północnej.

Zasilanie jest absolutnie niezawodne, dzięki czemu nadają się zarówno dla początkujących, UL, lampy do roślin są wytrzymałe i lekkie, surowe i inne certyfikaty bezpieczeństwa. Lampa jest łatwa w instalacji i szybka w obsłudze, które w porównaniu z chłodzeniem wentylatora ma tę zaletę, funkcja Plug and Play. Elastyczne i kompletne akcesoria umożliwiają regulację wysokości lampy do wzrostu, że jest cicha, a zawieszenie jest dobrze wyważone i praktyczne. Rzeczywista moc lampy led do roślin wynosi 150 W, 5 G/W.

Doskonałe wzornictwo i wytrzymała struktura: powierzchnia panelu świetlnego jest wodoszczelna i ma stopień ochrony IP65. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Zapewnienie jakości i obsługa klienta: bloom plus led lampa do roślin posiada surową kontrolę jakości, a opakowanie produktu jest mocne i bezpieczne. Wysoka wydajność energetyczna i wysoka wydajność: lampa hodowlana bloom plus xp1500 wykorzystuje 326 niezawodnych i trwałych diod samsung lm301b i zapewnia energooszczędność światła do 2, co może zastąpić światło wzrostu roślin 300 W HPS/CMH.
MarkaBLOOM PLUS #ad
ProducentBLOOM PLUS #ad
Waga0.01
Numer częściBLOOM PLUS
ModelBLOOM PLUS XP1500

6. VIPARSPECTRA

#ad

Funkcja ściemniania, lampa LED do uprawy roślin, pełne spektrum światła słonecznego, Veg, VIPARSPECTRA Pro Series P600 LED Grow Light z ulepszonymi diodami SMD, do hydroponicznych roślin pokojowych

#ad
VIPARSPECTRA #ad - Przyjazne dla snu światło woskowe: cicha konstrukcja bez wentylatora. Oferujemy beztroską 24-miesięczną gwarancję i profesjonalne doradztwo, abyś Ty i Twoje rośliny mogli lepiej rosnąć. Mocne pokrycie pleców: plug and play. Wbudowane duże powierzchnie z masywnych aluminiowych radiatorów, które są niezbędne do odprowadzania ciepła i jednocześnie zapewniają długą żywotność światła.

Osiągnij wyższą wydajność i jednocześnie oszczędzaj na kosztach energii! Pamiętaj, aby ustawić wysokość i jasność zgodnie z pożądanym poziomem roślin, aby osiągnąć optymalny wzrost. Dodatkowy przycisk ściemniacza manipuluje jasnością całego światła i umożliwia elastyczność osiągnięcia idealnej wydajności wzrostu dla każdej fazy wzrostu. Wysoka wydajność i funkcja ściemniania: viparspectra p600 led lampa do uprawy roślin wykorzystuje najnowszą technologię smd led, aby osiągnąć wysoką wydajność PAR, wysoką wydajność energetyczną i długą żywotność przy jednoczesnej poprawie przepuszczalności światła.

Brak wentylatorów bez szumów. Jakość produktu i przyjazna obsługa klienta są dla nas zawsze najwyższym priorytetem. Zakres pokrycia: porównywalny z tradycyjnymi 200 w hps / mh przy zużyciu zaledwie 90 watów! idealnie nadaje się do przykrycia wegetatywnego 60 x 60 cm przy 35 cm i do przykrycia kwiatów 45 x 45 cm przy 22 cm. Pełne światło spektrowe dla roślin wewnętrznych: składa się z czerwonego światła 660 nm, 3000 k i 5000 K i zapewnia roślinom wszystko, ir, czego potrzebują w naturalnym świetle słonecznym na wszystkich etapach, od warzyw po kwiaty.
MarkaVIPARSPECTRA #ad
ProducentVIPARSPECTRA #ad
Wysokość2.05
Długość11.81
Waga6.11
Szerokość11.02
ModelP600
Gwarancja2 lata gwarancji.

7. FECiDA

#ad

Pełne spektrum dla roślin pokojowych, FECiDA UFO LED Grow Light 1000 W, lampa do uprawy roślin, ściemniana lampa do uprawy roślin

#ad
FECiDA #ad - Uderz wszystkie małe lampy do uprawy roślin, takie jak. Atwy w użyciu. Wiatło wygląda całkiem naturalnie. Dobrze wykonany i estetyczny wygląd - aluminiowa obudowa całego ciała i ultra-nowoczesny estetyczny wygląd pokochasz od teraz. Zamień swoje nasiona we własne zapasy.

100% zadowolenia klienta - jesteśmy profesjonalnym producentem lamp LED do uprawy roślin od ponad 12 lat i jesteśmy niezawodnym sprzedawcą w serwisie Amazon. Mocny system chłodzenia - zaprojektowany z otworami wentylacyjnymi w płytce led i cichym wentylatorem wewnętrznym, odprowadzanie ciepła już nie przeszkadza. Nie tylko mocna lampa funkcyjna, ale również dzieło sztuki. Idealne pełne spektrum dla wszystkich faz wzrostu - doskonałe pełne spektrum – biały, niebieski, czerwony 3000 k, 660 nm. Czerwień 660 nm jest szczególnie przydatna podczas kwitnienia, gdzie przyspiesza czas kwitnienia i zwiększa plony.

Diody 3000 k zapewniają więcej czerwonawego światła, 5000 K, a diody 5000 K zapewniają więcej niebieskiego. Wiemy, że obsługa posprzedażna jest ważna dla klientów. Można go używać bez problemów z gorącem. Najnowsza konstrukcja ściemniania - ulepszona lampa do uprawy roślin z serii ufo ma tylko przycisk ściemniania, który jest używany nie tylko jako funkcja ściemniania, ale również jako włącznik światła. Wiatło będzie miało dłuższą żywotność.
MarkaFECiDA #ad
ProducentFECiDA #ad
Wysokość1.81
Długość10.63
Waga3.09
Szerokość10.63
Numer częściLampe Horticole LED
ModelUFO1000
Gwarancja2 lata gwarancji.

8. Baumsohn

#ad

GL1000 W, Baumsohn® ProLine GL1000 W pełne spektrum LED Grow Light lampa do uprawy roślin z technologią Samsung LED, możliwość ściemniania

#ad
Baumsohn #ad - Baumsohn - gwarancja: firma baumsohn jest przekonana o jakości naszych produktów i technologii i dlatego udzielamy 5-letniej gwarancji producenta na lampę LED o pełnym spektrum działania. Energooszczędna i wydajna: moc wyjściowa ppf lampy do uprawy roślin wynosi 600 μmol/s i ponadprzeciętny stopień wydajności 2, 9 μmol/J umożliwia bardzo wysoką wydajność 3 g/W.

Opracowany w niemczech lampa do roślin spełnia najwyższe standardy jakości. Dzięki temu wydajność jest znacznie zwiększona. Niezależnie od tego, czy w uprawie, czy w fazie wzrostu czy kwitnienia – lampa o mocy 100 W zapewnia optymalne dostarczanie światła.

Wysoka jakość: ściemniana lampa led do roślin jest wyposażona w wysokiej jakości technologię LED Samsung. Długotrwała wydajność: obiecujemy żywotność do 50 000 godzin świecenia. Innowacyjna prolina pełne spektrum: opracowane przez nas pełne spektrum, jak i na podczerwień, które obejmuje zarówno diody UV, doskonale symuluje naturalne światło słoneczne.
MarkaBaumsohn #ad
ProducentBaumsohn #ad
Wysokość1.26
Długość17.72
Waga6.61
Szerokość17.72

9. FECiDA

#ad

Lampa LED do uprawy roślin z funkcją ściemniania, kwiatów, światło do roślin pokojowych, roślin z funkcją, FECiDA Lampa LED do uprawy roślin o pełnym spektrum 600 W z UV IR, kiełkowania warzyw

#ad
FECiDA #ad - Diody 3000 k zapewniają więcej czerwonawego światła, czerwone, diody IR i UV 3000 K, gdzie przyspiesza czas kwitnienia i zwiększa plony. Bezstopniowe przyciemnianie i funkcja daisy-chain dzięki tej wiszącej lampie do uprawy roślin z przyciskiem ściemniania można ustawić jasność w zależności od potrzeb roślin.

Odpowiemy w ciągu 24 godzin i rozwiążemy Twój problem tak szybko, jak to możliwe. Zawiera podczerwień uv, idealne pełne spektrum to światło led do uprawy roślin o pełnym spektrum zawiera białe, 5000 k, niebieskie, ir 760 nm i uv 395 nm. Ponadto za pomocą dołączonego kabla sieciowego można połączyć maksymalnie 4 światła wielofunkcyjne, ale potrzebujesz tylko jednego gniazdka elektrycznego, a każde światło można samodzielnie przyciemnić. Możemy dać ci to, czego potrzebujesz – naprawdę profesjonalna lampa LED do uprawy roślin w przystępnej cenie i wspaniałym doświadczeniu.

Silny system chłodzenia oznacza dłuższą żywotność diod LED i lepszy cykl powietrza. Zapewnij najlepszą obsługęfecida grow light oferuje 2 lata gwarancji i doskonałą obsługę klienta. Wysokiej jakości materiał, piękny wygląd, przyjazne dla użytkownika opakowanie. W razie pytań prosimy o wysłanie do nas e-maila lub skontaktować się z nami za pośrednictwem aplikacji społecznościowej. Cichy wentylator i dobre wykonanie - to światło do wzrostu roślin jest wyposażone w cichy wbudowany wentylator i otwory wentylacyjne w płytce LED.
MarkaFECiDA #ad
ProducentFECiDA #ad
Wysokość1.8
Długość8.4
Waga2.98
Szerokość12.4
Numer częściLED Grow Light
ModelGL-CR600
Gwarancja2 lata gwarancji.

10. Spider Farmer

#ad

Warzyw i kwiatów, lampa do uprawy roślin pokojowych, Spider Farmer Lampa LED do uprawy roślin SF1000D z pełnym spektrum światła z diodami Samsung LM301B, 100 W, pokrywa 60 x 60 cm

#ad
Spider Farmer #ad - W razie pytań prosimy o przesłanie do nas wiadomości e-mail, a my pomożemy Ci je rozwiązać. Spider farmer sf1000D jest bardziej energooszczędny i oszczędny. Nadaje się do małych namiotów, takich jak pomidory, papryka, bazylia, hydroponiki, 7 umol/J, zużywa tylko 100 W, orchidea, róże, rozmaryn.

Spider farmer led grow light oferuje 3-letnią obsługę klienta w lokalnym centrum konserwacji US/CA/UK/DE. 2, 5 g/w w porównaniu ze starą tradycyjną lampą do wzrostu. Dzięki temu możesz rozwijać się bez obaw. Plug & play: montaż nie jest wymagany. Niski koszt pracy: efektywność energetyczna 2, szaf, sukulenty, znacznie lepsza niż sztuczne światła led do uprawy kwiatów o mocy 1000 W. Poprawa wydajności o 50% i osiąga maks. Idealnie nadaje się do kiełkowania, 660 nm, wspomaga fotosyntezę roślin, 760 nm. Bezpieczniejsze i niezawodne: brak zerowego hałasu wentylatora, masywny aluminiowy radiator, specjalne osłony ochronne na kable, wodoszczelna płytka LED, 50% dłuższa żywotność w porównaniu z innymi markowymi lampami.

Diody led samsung: sf led wykorzystuje diody samsung lm301b – najwyższa moc świetlna led i silna penetracja. Idealnie nadaje się do odciski o wymiarach 90 x 90 cm, motyw kwiatu ma wymiary 60 x 60 cm. Jak światło słoneczne, 5000 k, zwiększa wzrost roślin, wzrostu, czerwonego i IR 3000 K, niebieskiego, kwitnienia i zbiorów.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Waga3.22
Numer częściSpider Farmer-SF1000D
ModelSpider Farmer-SF1000D