Top 10 Reolink RLC-510A – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Reolink

#ad

3 MP HD, WiFi, z funkcją rozpoznawania ludzi/zwierząt domowych, 2-drożne audio, pan&tilt, Reolink Kamera do monitoringu wewnątrz i na zewnątrz, do monitoringu dziecka, widoczność w nocy i, 2,4 GHz

#ad
Reolink #ad - 4 użytkownikom zdalnie zapewnia równoczesny dostęp do Reolink E1 i może wyświetlać do 9 kamer jednocześnie. Wiatła led na podczerwień pozwalają wyraźnie zobaczyć każdy ruch Twojego dziecka i sierści również w ciemności.

Możesz zaznaczyć ważne obszary, aby szybko je sprawdzić. Pan 355° i nachylenie 50° zapewniają całkowitą ochronę: zobacz każdy kąt za pomocą funkcji obrotu i nachylenia za pomocą aplikacji Reolink App & Client. Widok wielu użytkowników i wielu kamer: bezpłatne oświetlenie Reolink Apper maks. Karta sd i nvr nie wchodzą w zakres dostawy. Wykrywanie i alarmy ruchu/osoby/zwierząt domowych: kamera może inteligentnie analizować kształt ludzi i zwierząt domowych, aby dokładnie rozpoznać ich ruch i wysyłać Ci alarmy.

256 gb i reolink nVR lub Reolink Cloud. Opcje pamięci lokalnej i online: nagrywanie wideo można zapisać na karcie microSD maks. Widoczność w nocy 3 mp 12 m: dzięki rozdzielczości 3 mp reolink e1 zapewnia znacznie wyraźniejsze filmy niż kamery 1080p.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.76
Długość4.21
Waga0.88
Szerokość2.99
Numer częściEU-E1-2 Pack-E
ModelE1-2 Pack-R
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

2. Reolink

#ad

Wodoodporna, RLC-520A aktualizacja wersji RLC-520, kamera monitorująca zewnętrzna z gniazdem na karty micro SD, widoczność w nocy na podczerwień, Reolink 2 sztuki 5 MP PoE IP kamera zewnętrzna z funkcją rozpoznawania osób/samochodu

#ad
Reolink #ad - Klipsy można zapisać na karcie micro SD do 256 GB, gdy jest podłączony do Reolink NVR. Można również nagrywać przez całą dobę, jak i ciągłe. Uproszczone okablowanie oznacza łatwiejszą i czystszą instalację. Kabel cat5 do 80 metrów, kabel CAT6 do 100 metrów.

Dzięki zaawansowanemu rozpoznawaniu osób / pojazdów, kamera identyfikuje prawdziwe zagrożenia za pomocą najnowocześniejszych algorytmów rozpoznawania i zapewnia najwyższy poziom spokoju i relaksu. Możesz śledzić swój druk 3d, zobaczyć cały proces budowy w kilka minut lub nagrywać piękne widoki od wschodu do zachodu słońca. Atwe podłączanie i odtwarzanie: kamera poe jest wyposażona w moduł poe do pojedynczego kabla sieciowego, który umożliwia przesyłanie zarówno prądu jak i danych. Kamera monitorująca umożliwia oglądanie dnia w minutie: kamera monitorująca obsługuje nagrywanie filmów poklatkowych.

Ponadto może pracować również z serwerem FTP. Zasięg widzenia w nocy wynosi do 30 metrów. Dzięki 18 diodom led na podczerwień i technologii 3D DNR można wyraźnie zobaczyć każde wydarzenie również w ciemności. Poklatki działają tylko z aplikacją Reolink. Inteligentne rozpoznawanie osob/pojazdów: pożegnaj się z niepożądanymi alarmami wywołanymi przez poruszające się gałęzie lub latające chrząszcze.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość3
Długość4.7
Waga2.98
Szerokość4.7
Numer częściRLC-520A-2 Pack
ModelRLC-520A-2 Pack
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.

3. Reolink

#ad

Wykrywanie ruchu, zewnętrzna kamera IP z gniazdem audio i micro SD, na zewnątrz, RLC-410-5MP, wodoszczelność IP66, Reolink 2 sztuki 5 MP PoE kamera do monitoringu, zdalny dostęp do wnętrz, widoczność w nocy 30 m

#ad
Reolink #ad - Ponadto nagrane zdjęcia/filmy są przesyłane i zapisywane na serwer FTP. Pobierz aplikację Reolink. Power over ethernet: dzięki zintegrowanemu modułowi poe zasilanie i transmisja wideo są wykonywane jednocześnie za pomocą wtryskiwacza PoE. Doskonała widoczność w nocy: kamera do monitoringu, wyposażona w 18 diod led i włączanie na podczerwień, automatycznie dopasowuje się do warunków oświetleniowych w ciemności.

Adapter sieciowy nie wchodzi w zakres dostawy. Nagrywanie audio w rozdzielczości 5 mp super hd: wyposażona w obiektyw 4 mm i kąt widzenia 80 stopni, kamera do monitoringu domu oferuje rozdzielczość 5 MP Super HD. Ponadto kamera zewnętrzna jest wyposażona w wbudowany mikrofon i zewnętrzne gniazdo na kartę micro SD karta SD nie wchodzi w zakres dostawy. Kamera bullet w odpornej na warunki atmosferyczne obudowie IP66 może być zainstalowana na zewnątrz lub wewnątrz.

Dzięki funkcji noktowizora można osiągnąć w nocy zasięg do 30 metrów. Plug and play: połączenie internetowe w dwóch krokach: 1. Inteligentne wykrywanie ruchu i alarm: po wykryciu zagrożenia kamera IP natychmiast wysyła ostrzeżenia za pośrednictwem poczty e-mail i powiadomienia push na Twoje urządzenie mobilne. Podłącz kamerę IP do routera; 2. W aplikacji na smartfona można automatycznie znaleźć kamerę CCTV w tej samej sieci.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.6
Długość7.4
Waga3.17
Szerokość2.6
Numer częściRLC-510A-2 Pack
ModelRLC-510A-2 Pack
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.

4. Reolink

#ad

Kamera IP do użytku na zewnątrz z gniazdem audio i micro SD, inteligentne rozpoznawanie osób/samochodu, Reolink 5MP PoE kamera do monitoringu zewnętrznego, widoczność w nocy na podczerwień, RLC-510A aktualizacja RLC-410

#ad
Reolink #ad - Inteligentne rozpoznawanie osób i samochodu: dzięki zaawansowanemu inteligentnemu wykrywaniu ruchu kamera IP może odróżnić osoby i pojazdy od innych obiektów. 5 mp super hd i nagrywanie audio: dzięki wysokiej rozdzielczości 2560 x 1920 5 mp kamera monitorująca RLC-510A może nagrywać krystalicznie czyste wideo z drobnymi szczegółami.

Szybsza instalacja poe: kamera cctv wykorzystuje pojedynczy kabel ethernet, aby przesyłać zarówno dane jak i prąd. Elastyczne opcje nagrywania: kamera monitorująca obsługuje ciągłe nagrywanie, nie wchodzą w zakres dostawy, gdy wykryje ruch lub w planowanym czasie. Działa idealnie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Twojego domu w każdych trudnych warunkach pogodowych. Uproszczone okablowanie oznacza łatwiejszą i czystszą instalację. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi nagrywa również audio, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo.

Wybierz ścieżkę według życzenia. Niezawodne połączenie typu plug-and-play dla entuzjastów majsterkowania. Odporność na warunki atmosferyczne ip66 do użytku na zewnątrz: metalowa obudowa sprawia, że kamera jest wodoszczelna. Współpracuje z poe nvr/switch/wtryskiwaczem lub zewnętrznym adapterem wszystkie nie wchodzą w zakres dostawy. Filmy można zapisywać na karcie micro SD do 256 GB, na Reolink NVR lub serwerze FTP.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość4.13
Długość7.72
Waga1.37
Szerokość4.8
Numer częściRLC-510A
ModelRLC-510A
Gwarancja2 lata gwarancji od daty zakupu.

5. Reolink

#ad

Syrena, zewnętrzna kamera monitoringowa z 2-drożnym dźwiękiem, 1080p, Reolink Lumus czarna kamera WLAN ze światłem Spotlight, wykrywanie ruchu + PIR, gniazdo na kartę microSD

#ad
Reolink #ad - Możesz zobaczyć więcej cennych szczegółów, aby zidentyfikować osoby, pojazdy i inne obiekty w nocy. Pir + wykrywanie ruchu: połączenie wykrywania ruchu i wykrywania pir znacznie zmniejszyło liczbę fałszywych alarmów. Wiele opcji pamięci: włóż kartę microsd do 128 gb, aby zapisać zdarzenia wywołane ruchem, nie wchodzi w zakres dostawy, wybierz ciągły zapis 24/7 z Reolink NVR opcjonalnie lub dostosuj zapis czasowy.

Wiele możliwości alarmu: po wykryciu ruchu otrzymasz natychmiastowe alarmy – powiadomienia push w aplikacji Reolink / klient i powiadomienia e-mail – aby poinformować Cię, że ktoś zbliża się do Twojego domu. Ponadto silna syrena może odstraszyć intruzów w sytuacji awaryjnej. Kolorowy widok w nocy: dzięki wbudowanym reflektorom punktowym reolink lumus zapewnia filmy w pełnym kolorze, nawet jeśli w pobliżu nie ma źródła światła.

Ponadto można ustawić strefy aktywności lub dostosować czułość rozpoznawania i harmonogram, aby dostosować się do każdej sytuacji i zminimalizować niepożądane alarmy. Dwukierunkowe audio: możesz nie tylko oglądać transmisję na żywo z tej kamery Wi-Fi, ale także słuchać i rozmawiać bezpośrednio za pomocą dwukierunkowej komunikacji.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.6
Długość3.9
Waga0.41
Szerokość3.58
Numer częściLumus-B
ModelLumus-B
Gwarancja2-letnia ograniczona gwarancja.

6. Reolink

#ad

Reolink 4K Smart PoE kamera do monitoringu zewnętrznego, wodoszczelność IP66, tryb poklatkowy, zwierząt, 8 MP IP z dźwiękiem i gniazdem na karty Micro SD, pojazdu, RLC-810A, widoczność w nocy na podczerwień, z funkcją rozpoznawania osób

#ad
Reolink #ad - Jest 1, 6 razy jaśniejszy niż 5 MP i 4 razy bardziej niż 1080p. Kamerę można szybko i łatwo zainstalować w celu zapewnienia niezawodnego połączenia. Wideo 4k ultra hd: 4k uhd oznacza również 8mp jakość obrazu monitoringu wideo na najwyższym poziomie. Przechwytywanie czasowe działa tylko z aplikacją Reolink.

Możesz śledzić swój druk 3d, śledzić cały proces budowy w ciągu kilku minut lub robić piękne widoki od wschodu słońca do zachodu słońca. Jeśli chcesz nagrywać lub sterować wieloma kamerami Reolink PoE przez całą dobę, zaleca się pracę z Reolink NVR. Widok poklatkowy w ciągu jednej minuty: ta kamera monitorująca obsługuje nagrywanie filmów poklatkowych. Detale, które widzisz w domu lub w firmie, są idealnie odtwarzane podczas strumieniowania na żywo i odtwarzania. Jest to zintegrowane gniazdo na karty micro SD, które obsługuje kartę micro SD do 256 GB nie wchodzi w zakres dostawy. Nagrywanie audio pomaga nagrywać dźwięk otoczenia dla większego komfortu.

Szybsza i uproszczona instalacja: dzięki technologii poe power over ethernet kamera zewnętrzna Bullet może przesyłać filmy i zasilać prąd za pomocą tylko jednego kabla sieciowego. Można również określić rodzaj wykrywania, gdy do Ciebie wysyłane są alarmy ruchu. Wiele opcji nagrywania: kamera ip może stale nagrywać po wykryciu ruchu lub w planowanym czasie. Rozpoznawanie ludzi/samochodu z inteligentnymi ostrzeżeniami: ta kamera poe IP może zidentyfikować osoby i pojazdy na podstawie ich kształtu, co minimalizuje niepotrzebne alarmy takie jak zwierzęta lub cienie.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość4.13
Długość7.72
Waga1.5
Szerokość4.8
Numer częściRLC-810A
ModelRLC-810A
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.

7. Reolink

#ad

Wodoodporna, Reolink 5MP PoE IP kamera zewnętrzna z funkcją rozpoznawania osób/samochodu, gniazdo na kartę microSD,, kamera monitoringowa zewnętrzna z poklatkowym, widoczność w nocy na podczerwień

#ad
Reolink #ad - Atwa instalacja poe: ta kamera cctv wykorzystuje jeden kabel ethernet do przesyłania danych i prądu. Niezawodne połączenie Plug and Play dla entuzjastów majsterkowania. Ostre nagrywanie 5 mp super hd i audio: dzięki wysokiej rozdzielczości 5 mp kamera bezpieczeństwa IP może nagrywać krystalicznie czyste wideo z żywymi szczegółami.

Inteligentne rozpoznawanie ludzi/pojazdów: ta kamera IP jest wyposażona w technologię rozpoznawania na urządzeniu i może identyfikować osoby i samochody pod każdym ruchem. Otrzymuj powiadomienia o podejrzanych osobach lub samochodach w domu lub sklepie. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi rejestruje również dźwięki otoczenia, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Nie wymaga adaptera. Wybierz ścieżkę, gdy zostanie wykryty ruch lub w zaplanowanym czasie. Filmy można zapisywać na karcie microSD do 256 GB, którą lubisz i ciesz się indywidualnym bezpieczeństwem.

Możesz oglądać kanały na żywo, otrzymywać powiadomienia o sytuacji awaryjnej i odtwarzać filmy z ważnych momentów – wszystko można zrobić w każdej chwili i wszędzie za pomocą aplikacji Reolink lub klienta. Uproszczone okablowanie oznacza łatwiejszą i czystszą instalację. Alarmy ruchu w czasie rzeczywistym: za każdym razem, gdy zostanie rozpoznane niebezpieczeństwo, kamera monitorująca uruchamia alarmy wysyłając powiadomienia push lub e-maile ostrzegawcze na Twoje urządzenie w czasie rzeczywistym.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość5.51
Długość5.51
Waga1.54
Szerokość5.51
Numer częściRLC-520A
ModelRLC-520A
Gwarancja2 lata gwarancji od daty zakupu.

8. Reolink

#ad

Dwukierunkowe audio,, kolorowa widoczność w nocy, 5 x zoom optyczny, kamera monitorująca na zewnątrz, Spotlight, Reolink 4K Smart PoE IP kamera outdoorowa z funkcją rozpoznawania osób/samochodu

#ad
Reolink #ad - Wykrywanie ludzi/samochodu za pomocą inteligentnych ostrzeżeń: ta kamera ip poe może identyfikować osoby i pojazdy na podstawie ich kształtu, gdy wysyłane są do Ciebie alarmy ruchu. 4k ultra hd z 5-krotnym zoomem optycznym: kamera poe ip ma wysoką rozdzielczość 3840 x 2160 Szybsza i uproszczona instalacja poe: dzięki technologii poe power over ethernet ta kamera zewnętrzna Bullet może przesyłać filmy wideo i zasilać je za pomocą tylko jednego kabla sieciowego.

Pełnokolorowa widoczność w nocy z reflektorami: ta zewnętrzna kamera 4k zapewnia wyraźne zdjęcia w żywych kolorach podczas strumieniowego przesyłania wideo na żywo i odtwarzania. Zapewnia to więcej szczegółów wizualnych, które pomagają w rozpoznawaniu osób i pojazdów niż czarno-białe filmy wideo. Możesz szybko i łatwo zainstalować tę kamerę, aby zapewnić niezawodne połączenie.

Dzięki 5-krotnemu zoomowi optycznemu można powiększyć, które widzisz w domu lub w sklepie, aby uzyskać bardziej szczegółowy obraz i pomniejszyć, są idealnie wyświetlane dzięki strumieniowi na żywo i odtwarzaniu. Jest 1, aby uzyskać szerszy widok. Możesz wiedzieć, minimalizując niepotrzebne alarmy, co się stało, takie jak zwierzęta lub cienie. Zasilacz sieciowy nie wchodzi w zakres dostawy. Szczegółowe informacje, 6 x ostrzejszy niż 5 MP i 4 x wyraźniejszy niż 1080p.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość5.51
Długość11.42
Waga2.65
Szerokość4.72
Numer częściRLC-811A
ModelRLC-811A
Gwarancja2 lata gwarancji od daty zakupu.

9. Reolink

#ad

Reolink 4K 8MP PTZ kamera do monitoringu, 6 x zoom hybrydowy,, Wi-Fi 2,4/5 GHz, automatyczne śledzenie, inteligentne rozpoznawanie osób/pojazdu/zwierząt domowych, zewnętrzna z podwójnym obiektywem

#ad
Reolink #ad - Może obracać się o 355°, przechylać 90° i śledzić obiekt w odległości 15 m w dzień i 10 m w nocy, aby zapewnić pełną kontrolę. W podwójnym widoku można jednocześnie cieszyć się ultraszerokim widokiem i wyraźnym zbliżeniem. Dzięki zupełnie nowej funkcji rozpoznawania zwierząt domowych możesz mieć oko również na koty i psy.

Wykorzystuje wysoce wydajne kodowanie wideo H. 265, aby zaoszczędzić połowę przepustowości i miejsca na dysku. Elastyczne opcje pamięci: kamera obsługuje karty microsd do 256 gB nie wchodzi w zakres dostawy i FTP do zapisu. Pełny kolor 8 mp, dzień i noc: szerokokątny obiektyw 8 mp zapewnia wyraźny, kolorowy obraz 4K UHD. Wbudowane reflektory umożliwiają jasne i wyraźne, pełnokolorowe obrazy również w ciemnej nocy. Ostrzeżenia osoby/pojazdu i rozpoznawanie zwierząt domowych: inteligentnie rozpoznaje ruch osób / pojazdów i wysyła precyzyjne ostrzeżenia w czasie rzeczywistym.

Pozwól sobie w każdej chwili i wszędzie usiąść spokojnie! bardzo szerokie pole widzenia: obiektyw szerokokątny zapewnia kąt widzenia w poziomie 104° – 38° i kąt widzenia w pionie 60° – 21°. Automatyczne śledzenie i 6-krotny zoom: teleobiektyw i obiektyw szerokokątny PT umożliwiają automatyczne śledzenie i 6-krotny zoom hybrydowy, aby dokładnie śledzić i skupić cel.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość7.48
Długość10.63
Waga2.2
Szerokość8.07
Numer częściTrackMix-W
ModelTrackMix-W
Gwarancja2-letnia ograniczona gwarancja.

10. Reolink

#ad

8 MP kamera do monitoringu zewnętrzna z gniazdem na karty micro SD, Reolink 2 sztuki 4K Smarte PoE IP kamera zewnętrzna z funkcją rozpoznawania osób/samochodu, RLC-810A, poklatki w czasie wolnym, IP66, zdalny dostęp, widoczność w nocy na podczerwień

#ad
Reolink #ad - Szybsza i uproszczona instalacja poe: dzięki technologii poe power over ethernet kamera zewnętrzna Bullet może przesyłać filmy wideo i zasilać prądem za pomocą tylko jednego kabla sieciowego. Możesz śledzić swój druk 3d, śledzić cały proces budowy w kilka minut lub nagrywać piękne widoki od wschodu do zachodu słońca.

Jeśli chcesz nagrywać lub sterować wieloma kamerami Reolink PoE przez całą dobę, zaleca się pracę z Reolink NVR. Funkcja poklatkowa, jeden dzień w minutę: ta kamera monitorująca obsługuje nagrywanie filmów poklatkowych. Może również wskazywać rodzaj wykrywania, gdy zostanie wysłany alarm ruchu. Kamerę można szybko i łatwo zainstalować w celu zapewnienia niezawodnego połączenia. Poklatki działają tylko z aplikacją Reolink. Filmy 4k ultra hd: 4k uhd oznaczone również 8mp gwarantowana jest jakość obrazu monitorującego wideo na najwyższym poziomie.

Jest 1, 6 razy wyraźniejszy niż 5 MP i 4 razy wyraźniejszy niż 1080p. Rozpoznawanie ludzi / samochodu z inteligentnymi ostrzeżeniami: kamera PoE IP rozpoznaje osoby i pojazdy na podstawie ich kształtu, dzięki czemu minimalizuje niepotrzebne alarmy, takie jak zwierzęta lub cienie. Jest to zintegrowane gniazdo na karty micro SD, które obsługuje kartę micro SD do 256 GB nie wchodzi w zakres dostawy. Detale, które widzisz w domu lub w sklepie, są idealnie odtwarzane podczas transmisji na żywo i podczas odtwarzania.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość4.13
Długość7.72
Waga3.48
Szerokość4.8
Numer częściRLC-810A-2 Pack
ModelRLC-810A-2 Pack
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.