Top 10 Reolink WLAN kamera – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Reolink

#ad

Widoczność w nocy i, do monitoringu dziecka, 2-drożne audio, z funkcją rozpoznawania ludzi/zwierząt domowych, WiFi, 3 MP HD, Reolink Kamera do monitoringu wewnątrz i na zewnątrz, pan&tilt, 2,4 GHz

#ad
Reolink #ad - Opcje pamięci lokalnej i online: nagrywanie wideo można zapisać na karcie microSD maks. 4 użytkownikom zdalnie zapewnia równoczesny dostęp do Reolink E1 i może wyświetlać do 9 kamer jednocześnie. Widok wielu użytkowników i wielu kamer: bezpłatne oświetlenie Reolink Apper maks.

256 gb i reolink nVR lub Reolink Cloud. Karta sd i nvr nie wchodzą w zakres dostawy. Wykrywanie i alarmy ruchu/osoby/zwierząt domowych: kamera może inteligentnie analizować kształt ludzi i zwierząt domowych, aby dokładnie rozpoznać ich ruch i wysyłać Ci alarmy. Możesz zaznaczyć ważne obszary, aby szybko je sprawdzić.

Widoczność w nocy 3 mp 12 m: dzięki rozdzielczości 3 mp reolink e1 zapewnia znacznie wyraźniejsze filmy niż kamery 1080p. Wiatła led na podczerwień pozwalają wyraźnie zobaczyć każdy ruch Twojego dziecka i sierści również w ciemności. Pan 355° i nachylenie 50° zapewniają całkowitą ochronę: zobacz każdy kąt za pomocą funkcji obrotu i nachylenia za pomocą aplikacji Reolink App & Client.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.76
Długość4.21
Waga0.88
Szerokość2.99
Numer częściEU-E1-2 Pack-E
ModelE1-2 Pack-R
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

2. Reolink

#ad

Widoczność w nocy na podczerwień, wodoodporna, RLC-520A aktualizacja wersji RLC-520, Reolink 2 sztuki 5 MP PoE IP kamera zewnętrzna z funkcją rozpoznawania osób/samochodu, kamera monitorująca zewnętrzna z gniazdem na karty micro SD

#ad
Reolink #ad - Jest łatwy w obsłudze i sprawia radość z dzielenia się nimi z przyjaciółmi. Ponadto może pracować również z serwerem FTP. Kamera monitorująca umożliwia oglądanie dnia w minutie: kamera monitorująca obsługuje nagrywanie filmów poklatkowych. Uproszczone okablowanie oznacza łatwiejszą i czystszą instalację.

Kamera super hd 5 mp: dzięki wysokiej rozdzielczości 5 mp kamera cctv może nagrywać krystalicznie czyste wideo. Atwe podłączanie i odtwarzanie: kamera poe jest wyposażona w moduł poe do pojedynczego kabla sieciowego, który umożliwia przesyłanie zarówno prądu jak i danych. Inteligentne rozpoznawanie osob/pojazdów: pożegnaj się z niepożądanymi alarmami wywołanymi przez poruszające się gałęzie lub latające chrząszcze. Kabel cat5 do 80 metrów, kabel CAT6 do 100 metrów. Poklatki działają tylko z aplikacją Reolink.

Zasięg widzenia w nocy wynosi do 30 metrów. Ruch lub nagrywanie 24/7: kamera poe obsługuje zarówno nagrywanie sterowane ruchem, jak i ciągłe. Dzięki 18 diodom led na podczerwień i technologii 3D DNR można wyraźnie zobaczyć każde wydarzenie również w ciemności. Klipsy można zapisać na karcie micro SD do 256 GB, nie wchodzą w zakres dostawy. Dzięki zaawansowanemu rozpoznawaniu osób / pojazdów, kamera identyfikuje prawdziwe zagrożenia za pomocą najnowocześniejszych algorytmów rozpoznawania i zapewnia najwyższy poziom spokoju i relaksu.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość3
Długość4.7
Waga2.98
Szerokość4.7
Numer częściRLC-520A-2 Pack
ModelRLC-520A-2 Pack
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.

3. Reolink

#ad

RLC-410-5MP, widoczność w nocy 30 m, zewnętrzna kamera IP z gniazdem audio i micro SD, na zewnątrz, zdalny dostęp do wnętrz, wodoszczelność IP66, Reolink 2 sztuki 5 MP PoE kamera do monitoringu, wykrywanie ruchu

#ad
Reolink #ad - Nagrywanie audio w rozdzielczości 5 mp super hd: wyposażona w obiektyw 4 mm i kąt widzenia 80 stopni, kamera do monitoringu domu oferuje rozdzielczość 5 MP Super HD. W aplikacji na smartfona można automatycznie znaleźć kamerę CCTV w tej samej sieci. Doskonała widoczność w nocy: kamera do monitoringu, wyposażona w 18 diod led i włączanie na podczerwień, automatycznie dopasowuje się do warunków oświetleniowych w ciemności.

Pobierz aplikację Reolink. Power over ethernet: dzięki zintegrowanemu modułowi poe zasilanie i transmisja wideo są wykonywane jednocześnie za pomocą wtryskiwacza PoE. Adapter sieciowy nie wchodzi w zakres dostawy. Ponadto kamera zewnętrzna jest wyposażona w wbudowany mikrofon i zewnętrzne gniazdo na kartę micro SD karta SD nie wchodzi w zakres dostawy. Podłącz kamerę IP do routera; 2.

Plug and play: połączenie internetowe w dwóch krokach: 1. Kamera bullet w odpornej na warunki atmosferyczne obudowie IP66 może być zainstalowana na zewnątrz lub wewnątrz. Dzięki funkcji noktowizora można osiągnąć w nocy zasięg do 30 metrów. Inteligentne wykrywanie ruchu i alarm: po wykryciu zagrożenia kamera IP natychmiast wysyła ostrzeżenia za pośrednictwem poczty e-mail i powiadomienia push na Twoje urządzenie mobilne. Ponadto nagrane zdjęcia/filmy są przesyłane i zapisywane na serwer FTP.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.6
Długość7.4
Waga3.17
Szerokość2.6
Numer częściRLC-510A-2 Pack
ModelRLC-510A-2 Pack
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.

4. Reolink

#ad

Zestaw zewnętrzny, 4 x 8 MP PoE IP kamera monitorująca z inteligentnym rozpoznawaniem osób i rozpoznawaniem pojazdu, Reolink Kamera monitoringowa 4K, 8CH 2TB HDD NVR do monitoringu wideo 24/7,

#ad
Reolink #ad - Kompatybilny tylko z kamerami ip reolink : system kamer cctv można rozszerzyć do zestawu 8 kamer z dowolną kamerą reolink poe ip i bezakumulatorową kamerą WiFi bez problemów z kompatybilnością. Dostępne filmy przez cały dzień. Prawdziwy system bezpieczeństwa Plug and Play.

Koniec z zakłóceniami niepotrzebnych alarmów. Nigdy nie przegap potencjalnych przestępstw. Możesz wyraźnie rozpoznać ważne szczegóły, najdrobniejsze szczegóły: Każda kamera w tym zestawie kamer monitorujących nagrywa filmy w rozdzielczości 3840 x 2160, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Film jest zapisywany na wstępnie zainstalowanym dysku twardym 2 TB. Możesz nawet zainstalować zewnętrzny dysk twardy do 6 TB, aby rozszerzyć przestrzeń dyskową. Nagrywanie 24/7 dla ciągłej ochrony: ten zestaw do monitoringu wideo 4k poe obsługuje ciągłe nagrywanie wszystkich kamer przez całą dobę.

Pojemność pamięci wynosi do 12 TB. Obsługiwane kamery ip reolink 8mp/5mp/4mp obejmują: 811a, duo 2, 823a, 822A, 523WA, 510WA, 820A, E serie itd. W ten sposób potrzebny jest tylko jeden kabel sieciowy, aby zapewnić zarówno zasilanie, jak i transmisję danych. Alarm tylko w przypadku wykrycia osoby lub pojazdu. Atwa konfiguracja dzięki technologii poe: ten system kamer bezpieczeństwa bullet jest wyposażony w technologię PoE Power over Ethernet.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Waga6.72
Numer częściRLK8-8MP-4D
ModelRLK8-800D4
Gwarancja24 miesiące gwarancji od daty zakupu.

5. Reolink

#ad

Zewnętrzna bateria z panelem słonecznym, gniazdo kart microSD i SIM, widoczność w nocy, światło gwiazdkowe, Reolink Go bezprzewodowa kamera do monitoringu 3G/4G LTE, 2-drożne audio, 1080p Solar IP zewnętrzna kamera z czujnikiem ruchu PIR

#ad
Reolink #ad - Obsługa wielu kamer reolink w tej samej aplikacji i udostępnianie większej liczby użytkowników są dostępne. Samochodów kempingowych, gospodarstw rolnych lub wykorzystywana jako kamera leśna, bardzo łatwa instalacja trwa kilka minut. Czujnik ruchu pir i lokalne zapisywanie danych: za pomocą czujnika pir bezprzewodowa kamera 4G uruchamia ważne alarmy i nagrywa filmy wideo do odtwarzania na karcie microSD do 128 GB, nie wchodzi w zakres dostawy, jednocześnie informuje Cię poprzez push, syrenę i e-maile z migawką.

Dzięki czujnikowi cmos w kształcie gwiazdy można cieszyć się również wyraźną widocznością w nocy do 10 m. Idealny wybór do monitoringu wideo, stajni, gdzie nie ma dostępu do sieci WLAN i źródła zasilania. Dzięki zasilaniu solarnemu nie musisz się martwić, że bateria się rozładuje. 2-drożny audio i zdalny dostęp: można w każdej chwili i wszędzie za pomocą darmowej aplikacji Reolink lub Klient z rodziną lub listonosz mówi, oglądanie na żywo i odtwarzanie filmów.

Atwy montaż i zastosowanie: koniec z plątanymi przewodami, placu budowy, np. 10 m światła gwiazd i widoczność w nocy i szeroki kąt widzenia: rozdzielczość 1080p fhd oraz pole widzenia 110°, kamera IP rejestruje ostre filmy i zdjęcia dla większych obszarów. Sieć 3g/4g-lte: ta bezprzewodowa kamera solarna obsługuje sieć 4g lte i 3g, dzięki czemu można łatwo włożyć kartę Nano-SIM i zainstalować tę kamerę IP w dowolnym miejscu.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.95
Długość4.45
Waga2.65
Szerokość2.95
Numer częściEU-Reolink Go w SR2-S
ModelReolink Go+SP

6. Reolink

#ad

Kamera IP do użytku na zewnątrz z gniazdem audio i micro SD, inteligentne rozpoznawanie osób/samochodu, RLC-510A aktualizacja RLC-410, Reolink 5MP PoE kamera do monitoringu zewnętrznego, widoczność w nocy na podczerwień

#ad
Reolink #ad - Uproszczone okablowanie oznacza łatwiejszą i czystszą instalację. Wybierz ścieżkę według życzenia. Możesz otrzymywać bardziej szczegółowe powiadomienia i od razu wiedzieć, co wywołuje ostrzeżenia. Odporność na warunki atmosferyczne ip66 do użytku na zewnątrz: metalowa obudowa sprawia, że kamera jest wodoszczelna.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi nagrywa również audio, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Elastyczne opcje nagrywania: kamera monitorująca obsługuje ciągłe nagrywanie, gdy wykryje ruch lub w planowanym czasie. Niezawodne połączenie typu plug-and-play dla entuzjastów majsterkowania. Współpracuje z poe nvr/switch/wtryskiwaczem lub zewnętrznym adapterem wszystkie nie wchodzą w zakres dostawy. Działa idealnie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Twojego domu w każdych trudnych warunkach pogodowych.

Szybsza instalacja poe: kamera cctv wykorzystuje pojedynczy kabel ethernet, aby przesyłać zarówno dane jak i prąd. 5 mp super hd i nagrywanie audio: dzięki wysokiej rozdzielczości 2560 x 1920 5 mp kamera monitorująca RLC-510A może nagrywać krystalicznie czyste wideo z drobnymi szczegółami. Inteligentne rozpoznawanie osób i samochodu: dzięki zaawansowanemu inteligentnemu wykrywaniu ruchu kamera IP może odróżnić osoby i pojazdy od innych obiektów. Można również ustalić, że otrzymasz powiadomienie w każdej chwili lub po harmonogramie.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość4.13
Długość7.72
Waga1.37
Szerokość4.8
Numer częściRLC-510A
ModelRLC-510A
Gwarancja2 lata gwarancji od daty zakupu.

7. Reolink

#ad

Reolink Kamera Wi-Fi IP do wnętrz, 2,4 GHz, dwukierunkowe audio, wychylna, kamera dla zwierząt domowych, Wi-Fi, monitor dziecka z rozpoznawaniem ludzi i, kamera do monitoringu wewnątrz, 2K 3 MP

#ad
Reolink #ad - Wiatła led na podczerwień pozwalają wyraźnie zobaczyć każdy ruch Twojego dziecka i sierści również w ciemności. Karta sd i nvr nie wchodzą w zakres dostawy. 4 użytkownikom zdalnie zapewnia równoczesny dostęp do Reolink E1 i może wyświetlać do 9 kamer jednocześnie.

Pan 355° i nachylenie 50° zapewniają całkowitą ochronę: zobacz każdy kąt za pomocą funkcji obrotu i nachylenia za pomocą aplikacji Reolink App & Client. Wykrywanie i alarmy ruchu/osoby/zwierząt domowych: kamera może inteligentnie analizować kształt ludzi i zwierząt domowych, aby dokładnie rozpoznać ich ruch i wysyłać Ci alarmy.

Opcje pamięci lokalnej i online: nagrywanie wideo można zapisać na karcie microSD maks. 256 gb i reolink nVR lub Reolink Cloud. Widok wielu użytkowników i wielu kamer: bezpłatne oświetlenie Reolink Apper maks. Widoczność w nocy 3 mp 12 m: dzięki rozdzielczości 3 mp reolink e1 zapewnia znacznie wyraźniejsze filmy niż kamery 1080p. Możesz zaznaczyć ważne obszary, aby szybko je sprawdzić.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.76
Długość4.21
Waga0.44
Szerokość2.99
Numer częściEU-E1
ModelE1-R
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

8. Reolink

#ad

Wykrywanie ruchu + PIR, 1080p, Reolink Lumus czarna kamera WLAN ze światłem Spotlight, zewnętrzna kamera monitoringowa z 2-drożnym dźwiękiem, gniazdo na kartę microSD, syrena

#ad
Reolink #ad - Kolorowy widok w nocy: dzięki wbudowanym reflektorom punktowym reolink lumus zapewnia filmy w pełnym kolorze, aby zidentyfikować osoby, nawet jeśli w pobliżu nie ma źródła światła. Wiele możliwości alarmu: po wykryciu ruchu otrzymasz natychmiastowe alarmy – powiadomienia push w aplikacji Reolink / klient i powiadomienia e-mail – aby poinformować Cię, że ktoś zbliża się do Twojego domu.

Wiele opcji pamięci: włóż kartę microsd do 128 gb, aby zapisać zdarzenia wywołane ruchem, nie wchodzi w zakres dostawy, wybierz ciągły zapis 24/7 z Reolink NVR opcjonalnie lub dostosuj zapis czasowy. Możesz zobaczyć więcej cennych szczegółów, pojazdy i inne obiekty w nocy. Dwukierunkowe audio: możesz nie tylko oglądać transmisję na żywo z tej kamery Wi-Fi, ale także słuchać i rozmawiać bezpośrednio za pomocą dwukierunkowej komunikacji.

Ponadto silna syrena może odstraszyć intruzów w sytuacji awaryjnej. Pir + wykrywanie ruchu: połączenie wykrywania ruchu i wykrywania pir znacznie zmniejszyło liczbę fałszywych alarmów. Ponadto można ustawić strefy aktywności lub dostosować czułość rozpoznawania i harmonogram, aby dostosować się do każdej sytuacji i zminimalizować niepożądane alarmy.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.6
Długość3.9
Waga0.41
Szerokość3.58
Numer częściLumus-B
ModelLumus-B
Gwarancja2-letnia ograniczona gwarancja.

9. Reolink

#ad

Zwierząt, Reolink 4K Smart PoE kamera do monitoringu zewnętrznego, wodoszczelność IP66, 8 MP IP z dźwiękiem i gniazdem na karty Micro SD, tryb poklatkowy, pojazdu, z funkcją rozpoznawania osób, RLC-810A, widoczność w nocy na podczerwień

#ad
Reolink #ad - Detale, są idealnie odtwarzane podczas strumieniowania na żywo i odtwarzania. Kamerę można szybko i łatwo zainstalować w celu zapewnienia niezawodnego połączenia. Szybsza i uproszczona instalacja: dzięki technologii poe power over ethernet kamera zewnętrzna Bullet może przesyłać filmy i zasilać prąd za pomocą tylko jednego kabla sieciowego.

Można również określić rodzaj wykrywania, gdy do Ciebie wysyłane są alarmy ruchu. Nagrywanie audio pomaga nagrywać dźwięk otoczenia dla większego komfortu. Widok poklatkowy w ciągu jednej minuty: ta kamera monitorująca obsługuje nagrywanie filmów poklatkowych. Jeśli chcesz nagrywać lub sterować wieloma kamerami Reolink PoE przez całą dobę, zaleca się pracę z Reolink NVR. Wiele opcji nagrywania: kamera ip może stale nagrywać po wykryciu ruchu lub w planowanym czasie. Jest 1, które widzisz w domu lub w firmie, 6 razy jaśniejszy niż 5 MP i 4 razy bardziej niż 1080p.

Rozpoznawanie ludzi/samochodu z inteligentnymi ostrzeżeniami: ta kamera poe IP może zidentyfikować osoby i pojazdy na podstawie ich kształtu, co minimalizuje niepotrzebne alarmy takie jak zwierzęta lub cienie. Możesz śledzić swój druk 3d, śledzić cały proces budowy w ciągu kilku minut lub robić piękne widoki od wschodu słońca do zachodu słońca. Wideo 4k ultra hd: 4k uhd oznacza również 8mp jakość obrazu monitoringu wideo na najwyższym poziomie. Przechwytywanie czasowe działa tylko z aplikacją Reolink.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość4.13
Długość7.72
Waga1.5
Szerokość4.8
Numer częściRLC-810A
ModelRLC-810A
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.

10. Reolink

#ad

Gniazdo na kartę microSD,, widoczność w nocy na podczerwień, wodoodporna, kamera monitoringowa zewnętrzna z poklatkowym, Reolink 5MP PoE IP kamera zewnętrzna z funkcją rozpoznawania osób/samochodu

#ad
Reolink #ad - Uproszczone okablowanie oznacza łatwiejszą i czystszą instalację. Nie wymaga adaptera. Możesz oglądać kanały na żywo, otrzymywać powiadomienia o sytuacji awaryjnej i odtwarzać filmy z ważnych momentów – wszystko można zrobić w każdej chwili i wszędzie za pomocą aplikacji Reolink lub klienta. Elastyczne opcje nagrywania: kamera monitorująca obsługuje ciągły zapis przez całą dobę, gdy zostanie wykryty ruch lub w zaplanowanym czasie.

Wybierz ścieżkę, nie wchodzi w zakres dostawy, którą lubisz i ciesz się indywidualnym bezpieczeństwem. Niezawodne połączenie Plug and Play dla entuzjastów majsterkowania. Atwa instalacja poe: ta kamera cctv wykorzystuje jeden kabel ethernet do przesyłania danych i prądu. Ostre nagrywanie 5 mp super hd i audio: dzięki wysokiej rozdzielczości 5 mp kamera bezpieczeństwa IP może nagrywać krystalicznie czyste wideo z żywymi szczegółami. Otrzymuj powiadomienia o podejrzanych osobach lub samochodach w domu lub sklepie.

Filmy można zapisywać na karcie microSD do 256 GB, Reolink NVR lub serwerze FTP. Inteligentne rozpoznawanie ludzi/pojazdów: ta kamera IP jest wyposażona w technologię rozpoznawania na urządzeniu i może identyfikować osoby i samochody pod każdym ruchem. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi rejestruje również dźwięki otoczenia, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Alarmy ruchu w czasie rzeczywistym: za każdym razem, gdy zostanie rozpoznane niebezpieczeństwo, kamera monitorująca uruchamia alarmy wysyłając powiadomienia push lub e-maile ostrzegawcze na Twoje urządzenie w czasie rzeczywistym.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość5.51
Długość5.51
Waga1.54
Szerokość5.51
Numer częściRLC-520A
ModelRLC-520A
Gwarancja2 lata gwarancji od daty zakupu.