Top 10 Solder Fume Extractor – Stacje do lutowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. NOEVSBIG

#ad

Pochłaniacz dymu do lutowania, Amortyzator lutowniczy, odkurzacz do dymu

#ad
NOEVSBIG #ad - Dzięki 2 innym filtrom z węglem aktywnym para nie tylko jest pochłaniana, ale również neutralizowana, co oznacza, że usuwa niepożądane i toksyczne substancje. Jesteś majsterkowiczem, że jesteś świadomy trujących oparów, chętnie spawać? możliwe, które powstają wskutek spalania / parowania.

Cichy i wydajny wentylator pracuje w miejscach lutowania z akceptowanymi poziomami dB. Dzięki filtrom z węglem aktywnym i wentylatorom wylotowym te pary można neutralizować i transportować z miejsca pracy. W tym momencie pomoże Ci odkurzacz dymu NOEVSBIG. Opary są skutecznie zasysane i transportowane, dzięki czemu miejsce pracy jest wolne od trujących oparów. Wysokiej jakości odsysacz dymu – wyprodukowany z materiału ESD, lekkiego i trwałego materiału.

W przypadku regularnego użytkowania zalecamy wymianę filtra po 4-6 miesiącach. Wdychanie tych substancji ma bardzo negatywny wpływ na Twoje zdrowie. Idealny do elektroniki, rzemiosła artystycznego i malowania szkłami. Wentylator spustowy jest bardzo mocny, a ponadto cichy. Bezpieczny i przenośny – dzięki urządzeniu powerful można szybko i bezpiecznie usunąć dym, opary lutownicze, dym i zapachy stacji lutowniczych, gwoździe, stanowisk pracy, farby itd.
MarkaNOEVSBIG #ad
ProducentNOEVSBIG #ad

2. Preciva

#ad

Pochłaniacz dymu z elastycznymi ramionami lutowania, Preciva odsysanie pary lutowniczej, filtr z węglem aktywnym, wentylator spustowy

#ad
Preciva #ad - Zaleca się filtrowanie co 4-5 miesięcy, w zależności od rzeczywistego użytkowania. Wymiana 4 filtrów - szkodliwe substancje zawarte w dymie spawalniczym są oczyszczane przez filtr z węglem aktywnym.

Ulepszona konstrukcjadwa klipsy, aby dostosować pozycję palacza do różnych środowisk, aby mieć wolne ręce podczas spawania; dodaj regulowane ustawienia podstawy, a także dla lepszego efektu dymu; dodanie dwóch przegrodek, aby skutecznie zapobiec ucieczce dymu z potu i uzyskać lepszy efekt dymu. Zoptymalizowany wentylator zapewnia doskonałe odsysanie okapu. Jako filtr do okapu kuchennego dostępne są 4 łatwo wymienialne filtry.

Urządzenie do odsysania dymu spawalniczego z filtrem dymuDmuchawa odsysająca usuwa lut, chemikalia, topniki, gazy lub inne szkodliwe substancje z dymu i czyści je za pomocą filtra z węglem aktywnym. Silnik z czystej miedzi - z silnikiem z czystej miedzi zapewnia większą moc ssania i dłuższą żywotność.
MarkaPreciva #ad
ProducentPreciva #ad
Numer części‎EURBFO
Model948DQ I

3. Toolcraft

#ad

Toolcraft Odpływ powietrza z wentylatorem

#ad
Toolcraft #ad - Dzięki odkurzaczowi z filtrem z węglem aktywnym substancje szkodliwe są zasysane i filtrowane ze źródła. Przepływ powietrza: 0, 2-1, 2 m³/min. Aktywny filtr węglowy. Niski poziom hałasu i wytrzymałość. Podwójna funkcja odsysania i wentylatora.
MarkaToolcraft #ad
ProducentTOOLCRAFT #ad
Wysokość11.42
Długość4.33
Waga2.3
Szerokość4.72
Numer części1553619
Model1553619

4. NOEVSBIG

#ad

Pochłaniacz dymu, 12 V, Odkurzacz pary lutowniczej, pochłaniacz dymu, wentylator roboczy do stacji lutowniczej

#ad
NOEVSBIG #ad - 100% satysfakcji z usługi: produkty eksportowe 100% kontrola jakości, wszyscy klienci wspierają 3 miesiące bezwarunkowej wymiany lub zwrotu i obiecują 3-letnią obsługę klienta.

Ulepszona konstrukcja: silnik z czystej miedzi. Praktyczny uchwyt do noszenia umożliwia łatwe przenoszenie urządzenia. Atwa wymiana filtra: zawiera dwa filtry zapasowe. Wysoce wydajne pochłanianie: zoptymalizowany wentylator 2800 obr. Min o dużej mocy ssania jest cichy, skutecznie absorbuje toksyczne opary, silna absorpcja, oczyszcza powietrze. Bezpieczna konstrukcja esd: pochłaniacz dymu wykonany jest z materiałów odpornych na ESD. 4 antypoślizgowe, wytrzymałe gumowe nóżki mocują urządzenie do podłoża. Obudowa jest wykonana z metalu.
MarkaNOEVSBIG #ad
ProducentNOEVSBIG #ad
Numer częściN-SE120-EU
ModelN-SE120-EU

5. sainsmart

#ad

SainSmart Magnetyczny pochłaniacz dymu, łabędzia szyja ze stali nierdzewnej i wymienny zacisk stołowy, odkurzacz dymu z diodami LED, przenośny wentylator do odsysania spalin

#ad
sainsmart #ad - Zachowuje swój kształt, nawet gdy ramię siły jest całkowicie wysunięte, dzięki czemu głowica wentylatora pozostaje na swoim miejscu bez zwisania lub upadku. Odkurzacz dymu sainsmart jest wyposażony w cichy wentylator o prędkości 3700 obr. Min, który umożliwia efektywny odstęp pochłaniacza dymu do 25, obróbki drewna, 4 cm.

W zestawie z 3 dodatkowymi filtrami do wymiany, chemikalia, siatkę filtrującą należy wymieniać co 4-5 miesięcy w zależności od użytkowania. Jest również wyposażony w dodatkowy zacisk do stosowania w sytuacjach niemetalicznych. Wielofunkcyjna lampa led: diody led 3000 k-4500 k-6000 k zapewniają dobrą widoczność przy słabym oświetleniu. Szeroka kompatybilność w zestawie z ulepszoną magnetyczną podstawą stożkową, wyciąg dymu można ustabilizować na pionowych powierzchniach metalowych. Oświetlenie można dostosować do swoich potrzeb.

Zapewniają naturalne oświetlenie, które jest miękkie, bez zjawy i oślepiania, które może chronić oczy. Rurka typu łabędzia szyja ze stali nierdzewnejelastyczna rura typu łabędzia szyja jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość i stabilność. Jest to idealny wybór do naprawy elektroniki, produkcji biżuterii lub każdego innego projektu "zrób to sam". To urządzenie wykorzystuje filtr z węglem aktywnym, aby usunąć niebezpieczne substancje, takie jak lut, gazy i dym.
Markasainsmart #ad
ProducentSainSmart #ad
Numer częściSSAE
Model101-92-SSAA

6. Quick

#ad

QUICK ESD pochłaniacz dymu XL odsysanie dymu z filtrem zgrubnym i przyłączem do kanału odsysającego z możliwością elastycznego montażu

#ad
Quick #ad - Odsysanie dymu esd z filtrem zgrubnym i przyłączem do kanału odsysającego do odpowiedniego odprowadzania oparów lutowniczych // Wydajność odsysania: 64, 2 m³/h. W zakres dostawy wchodzi oprócz blachy przepływowej powietrza również adapter przyłączeniowy do kanału odsysającego.

Kierunek przepływu powietrza można zmienić za pomocą blachy przepływu powietrza. Podczas każdej pracy lutowania powstaje dym lutowniczy, który z reguły jest szkodliwy dla środowiska i zdrowia, nawet jeśli używasz drutu lutowniczego bez ołowiu PB. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi i wadze zaledwie 1, 5 kg odsysanie jest łatwe do porcjowania, w zestawie 2 filtry zapasowe.

Aby uniknąć niepożądanego wssania małych części, pochłaniacz dymu posiada filtr gruboziarnisty. Dzięki temu odsysanie dymu lutowniczego jest idealnym uzupełnieniem Twojego miejsca pracy. W tym celu należy wysunąć okrągłą osłonę wentylatora do dołu i wsunąć blachę przepływu powietrza od dołu, od góry lub z boku.
MarkaQuick #ad
ProducentQuick #ad
Wysokość5.12
Długość3.94
Szerokość5.12
Numer częściQU493
Model493
Gwarancja- .

7. sainsmart

#ad

SainSmart Odsysanie pary lutowniczej, stacja robocza, pochłaniacz dymu z elastycznymi magnetycznymi ramionami lutowniczymi do prac typu "zrób to sam", 4 maty filtrujące z węglem aktywnym

#ad
sainsmart #ad - Można je przymocować do pochłaniacza dymu za pomocą silnych magnesów neodymowych. Bezpieczeństwo i przyjazna dla użytkownika konstrukcja: pochłaniacz dymu jest wykonany z materiałów bezpiecznych dla ESD. Przystępna cena: ten pochłaniacz dymu jest dostarczany z 2 elastycznymi ramionami lutowniczymi, dzięki którym łatwiej jest wykonać proste naprawy.

Ramiona można obracać o 360 stopni i można je zdjąć, gdy nie są używane. Pracuje z wysokim poziomem ssania i wytwarza niewiele hałasu. Może absorbować toksyczne opary i skutecznie oczyścić obszar roboczy. Zestaw zawiera 3 dodatkowe maty filtrujące z węglem aktywnym do wymiany. Nie wymaga montażu, wystarczy podłączyć i nacisnąć przełącznik. Jest bardzo łatwy do wymiany i zaleca się wymianę filtra co 3 miesiące.

Uchwyt do noszenia i przewód zasilający o długości 1, 3 m umożliwiają łatwe przemieszczanie urządzenia. Wymienny filtr: mata filtrująca z węglem aktywnym o grubości 8 mm skutecznie filtruje toksyczne substancje. Bardzo wydajny i cichy: dzięki dużemu silnikowi 15050 z czystej miedzi można szybko i cicho pracować 3300 obr. Min. 4 antypoślizgowe, wytrzymałe gumowe nóżki mocują urządzenie do podłoża.
Markasainsmart #ad
ProducentSainSmart #ad
Numer części542500261
Model542500261

8. KNOKOO

#ad

Laserowy, mini lutownica, pochłaniacz dymu do studia paznokci i stacji lutowniczej, przenośne spawanie, mobilny wyciąg dymu, filtr HEPA FES150, KNOKOO Odsysanie spalin

#ad
KNOKOO #ad - Dzięki wbudowanym uchwytom po obu stronach urządzenia mobilne są wygodniejsze. Energooszczędny i przyjazny dla środowiska – przetwornica częstotliwości silnika prądu stałego, dym filtrowany i uwalniany do powietrza, zgodnie z wymogami oceny oddziaływania na środowisko, mniejsze zużycie prądu, przyjazny dla środowiska.

Uchwyt po obu stronach. Odsysacz dymu fes150 oferuje szerokie spektrum zastosowań: usuwanie dymu, dezodoryzacja, usuwanie szkodliwych gazów, usuwanie kurzu, salon kosmetyczny, moxibustion i wiele innych. Trójwarstwowa struktura filtra wieżowego ma większą pojemność pyłu niż jednowarstwowy rdzeń filtra, dłuższy czas pracy rdzenia filtra i większą oszczędność kosztów.

Knokoo fes150 lutownica posiada potrójną filtrację, skuteczne czyszczenie: trójwarstwowa struktura filtra wieżowego, każda warstwa może być wymieniana oddzielnie. Ochrona przed awarią zasilania: gdy urządzenie pracuje, wyłączenie bocznego przełącznika trzy w jednym automatycznie przerywa zasilanie.
MarkaKNOKOO #ad
ProducentKNOKOO #ad
Waga26.46
Numer częściFES150
ModelFES150

9. BAOSHISHAN

#ad

Odsysanie dymu, mini pulpit pochłaniacz dymu z 3-stopniowym filtrem dymu lutowniczego, 45 W, do stacji lutowniczych, BAOSHISHAN Odsysanie dymu spawalniczego, prac spawalniczych, 220 V

#ad
BAOSHISHAN #ad - Wystarczy otworzyć metalowy zamek, a my dostarczymy dodatkowe 4 sztuki filtrów wstępnych za darmo. Wysoka szybkość czyszczenia pozwala ponownie oddychać świeżym powietrzem i chroni drogi oddechowe i płuca. Filtr plus – pochłaniacz dymu z 3-stopniowym filtrem.

Odkurzacz dymowy można szybko wyczyścić i szybko wchłonąć dym w ciągu 1 sekundy. Rurę można wygiąć do swoich projektów w prawie dowolnej pozycji, podstawa waży wystarczająco dużo, aby się nie przewróciła. Rozmiar mini – rozmiar odsysania dymu wynosi 153 x 153 x 76, 5 mm, jest to rozmiar notebooka. Pierwsza warstwa sita filtrującego o wysokiej gęstości filtruje wstępnie PM50, druga warstwa filtra H-E-P-A filtruje PM05, a trzecia warstwa filtra z węglem aktywnym pochłania szkodliwe gazy. Wąż teleskopowy – rurę odsysającą można dowolnie rozciągać i deformować.

Nie utrudnia pracy i pozwoli uniknąć bałaganu na stole warsztatowym. Wielokrotna filtracja zapewnia bezpieczeństwo. Może wytrzymać własny ciężar, może pozostać w powietrzu bez wsparcia. Atwa instalacja – rurę i pochłaniacz dymu można zamontować tylko poprzez przekręcenie w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara zgodnie z gwintem, aby oddzielnie wymienić filtr, co jest w 100% odpowiednie. Można go używać wszędzie i zajmuje niewiele miejsca.
MarkaBAOSHISHAN #ad
ProducentBAOSHISHAN #ad
Wysokość5.71
Długość7.09
Waga4.41
Szerokość7.09
Numer częściCS-239
ModelCS-239

10. Toolcraft

#ad

TOOLCRAFT ZD-153A odsysanie spalin 230 V/AC 23 W 60 m³/h

#ad
Toolcraft #ad - Wydajna dmuchawa 23 W. Dzięki temu można go umieścić bezpośrednio nad rosnącą parą lutowniczą. Możliwość ustawienia bezpośrednio nad dymem lutowniczym. 25 cm długości można ustawić w idealnej pozycji. Szkodliwe opary lutownicze są zasysane i filtrowane przez matę filtrującą z węglem aktywnym.
MarkaToolcraft #ad
ProducentTOOLCRAFT #ad
Wysokość10.63
Długość6.3
Waga5.51
Szerokość8.66
Numer części0
Model588688