Top 10 Aktenvernichter Partikelschnitt P5 – Niszczarki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. iOCHOW

#ad

Cicha, z wysuwanym pojemnikiem na, iOCHOW Niszczarka do dokumentów z automatycznym podajnikiem: mikrocięcie na 150 arkuszy, profesjonalna niszczarka, czas pracy 30 minut, poziom bezpieczeństwa P-4

#ad
iOCHOW #ad - Kompaktowy rozmiar umożliwia zastosowanie zarówno w biurach, dzięki czemu można łatwo sprawdzić, jak i w domowym biurze. Wydajne funkcje niszczarka iochow jest wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem, urządzenie zatrzymuje się automatycznie, gdy papier się zaciął, które zapobiega uszkodzeniu maszyny w wyniku przegrzania.

Wysoka wydajność dzięki szybkiemu cięciu. Długi czas pracy niszczarka iochow autofeed może rozdrabniać dokumenty do 30 minut w trybie automatycznego podawania i do 5 minut w trybie ręcznym - profesjonalna niszczarka dokumentów do użytku domowego i biurowego. Wyposażony w 4 kółka również mobilne. Ponadto można rozdrabniać dokumenty, karty kredytowe i zszywki, co sprawia, że niepotrzebne czynności są zbędne i poprawiają wydajność pracy. Automatyczne / ręczne podawanie - niszczarka dokumentów iochow automatycznie niszczy do 150 arkuszy papieru a4, wystarczy włączyć przełącznik i włożyć papier do automatycznego podajnika.

W mało prawdopodobnym przypadku, a przycisk powrotu umożliwia ponowne usunięcie papieru. Kompaktowa konstrukcja - wysuwany pojemnik o pojemności 25 litrów niszczarki iochow autofeed p4 ma przezroczyste okienko, czy jest pełna. W przypadku korzystania z trybu ręcznego podawania można jednocześnie zniszczyć do 10 arkuszy papieru A4. Niszczarka z mikrocięciem chroni informacje osobiste i firmowe dzięki rozmiarowi 3 x 10 mm. Czytanie i rekonstrukcja utrudnia poziom bezpieczeństwa P-4.
MarkaiOCHOW #ad
ProducentiOCHOW #ad
Wysokość19.29
Długość14.17
Waga24.52
Szerokość9.84
Gwarancja3 lat

2. LMG Germany

#ad

60 min ciągłej pracy, zszywki, cięcie krzyżowe, Profesjonalna niszczarka dokumentów, zupełnie nowy! Poziom bezpieczeństwa P5, cięcie cząstek, do dokumentów wrażliwych, spinacze biurowe, cicha praca,

#ad
LMG Germany #ad - Można również bez problemu rozdrabniać dokumenty za pomocą zszywek lub spinaczy biurowych i kart plastikowych. Idealna równowaga między postępem technicznym, że ta niszczarka papieru jest produktem klasy premium pod względem wykonania, łatwą obsługą i wyjątkowym wyglądem.

Swoją pracę wykonuje przy tym zawsze cicho i bardzo szybko z prędkością 1, 8 m/minutę. Silnie obracające się noże specjalne rozdrabniają wszystko, co stoi na drodze. Bezpieczna technologia: gdy zbiornik urządzenia jest pełny, niszczarka zatrzymuje się automatycznie i daje wskazówkę. Dzięki imponującej wydajności jest to "must have" w każdym biurze. Po rozpakowaniu: zauważysz, niezawodności i wydajności. Zapobiega to zatykaniu się mechanizmu tnącego w przypadku nieostrożności.

Ta cudowna broń stojąca na kółkach 360° jest wyposażona w ogromny pojemnik o pojemności 22, 7 l z okienkiem. Mechanizm tnący o wysokim stopniu bezpieczeństwa zamienia wszystkie Twoje dokumenty w mini 2 x 12 mm resztki papieru wysoki poziom bezpieczeństwa P-5. Włóż do 10 arkuszy jednocześnie. Imponująca: ta niszczarka dokumentów to profesjonalista. Automatyczne wyłączanie następuje po otwarciu mechanizmu tnącego. Funkcja odwrotnej sprawia, że mechanizm tnący obraca się do tyłu.
MarkaLMG Germany #ad
Producentlmg #ad
Waga22.49
Numer częściAS1060MQ-AMZ

3. iOCHOW

#ad

Do użytku domowego, wysuwany kosz o pojemności 18 l, mikro-cięcie, iOCHOW Niszczarka do dokumentów i kart kredytowych, duża pojemność

#ad
iOCHOW #ad - Ten nóż ma 4 zdejmowane kółka, dzięki czemu można go bez problemu zwinąć lub transportować. Przezroczyste okienko sprawia, że pojemnik jest wypełniony konfetti. Profesjonalna niszczarka dokumentów w domowym biurze i w biurze. Duży kosz na śmieci wysuwany kosz na śmieci o pojemności 18 litrów zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby nie trzeba go ciągle opróżniać.

Można również rozdrabniać strony czasopism, wizytówki, śmieciowe wiadomości i zszywki. Cicha i łatwa do przenoszenia wysokowydajna niszczarka o niskim poziomie hałasu 56 dB zapewnia niski poziom głośności i bezproblemowe niszczenie. Długi czas pracy niszczarka iochow posiada ciągły czas cięcia z dużą prędkością do 20 minut przy co najmniej 25 minutach chłodzenia. High security microcut niszczarka do papieru microcut niszczy do 10 arkuszy w jednym cyklu rozmiar listu, poziom bezpieczeństwa P-5, który nadaje się do prywatnych, 70 g/m², tnie papier na kawałki o wymiarach 2 x 12 mm, finansowych i poufnych informacji.

Auto start & reverse auto start/stop i funkcja ręcznego odwrotu chronią przed frustracją i zakleszczeniem papieru. Technologia ochrony przed przegrzaniem i przeciążeniem zapewnia długotrwałe użytkowanie i przedłuża żywotność niszczarki.
MarkaiOCHOW #ad
ProducentiOCHOW #ad
Wysokość19.29
Długość12.99
Waga21.89
Szerokość8.86
Gwarancja3 lat

4. LMG Germany

#ad

Niszczarka do dokumentów, z koszem o pojemności 19 l, P4, cięcie cząstek, cięcie krzyżowe, do 120 arkuszy jednocześnie, rozdrabniacz Autofeed, bardzo cicha praca, tylko 65 dB, automatyczne wyłączanie

#ad
LMG Germany #ad - 10 zszytych arkuszy – zgodność z RODO. Automatyczna niszczarkawysokie bezpieczeństwo niszczarka o pojemności 120 arkuszy do w pełni zautomatyzowanego rozdrabniania – rozdrabnia Twoje wrażliwe dokumenty na mini wycinki 4 x 12 mm P-4 – mechanizm tnący premium o gwarantowanej najwyższej wytrzymałości.

Ochrona przed przegrzaniemdzięki najnowszej technologii niszczarka samochodowa może zapobiec zagrożeniu przegrzaniem i automatycznie się zatrzyma. Nowa wersja szepta specjalna niszczarka do papieru autofeed rozdrabnia Twoje dokumenty bez konieczności stania obok - włożyć 120 arkuszy i robić inne rzeczy. 60 minut ciągłej pracybez problemu zniszczyć również karty kredytowe za pomocą ręcznego otworu, zszywki można łatwo rozdrobnić za pomocą funkcji automatycznego maks.

Maks. Idealna do biura - cudowna broń na 4 kółkach idealnie pasuje pod każde biurko i dzięki 4 kółkom z hamulcem jest mobilna w każdej chwili. 65 db profesjonalista bez problemu wykonuje swoją pracę. Wystarczy włożyć do 120 arkuszy i robić inne rzeczy. Również zszywki do 10 arkuszy nie stanowią przeszkody. W zestawie wyświetlacz pełnego pojemnika.
MarkaLMG Germany #ad
ProducentLMG #ad
Wysokość18.9
Długość9.45
Waga24.25
Szerokość13.78
Numer częściLMG-AUTO120P4-AMAZON
Gwarancja2

5. bamboosang

#ad

Bamboosang Niszczarka do dokumentów z automatycznym podnoszeniem: 150 arkuszy Micro-Cut niszczarka do dużych obciążeń z poziomem bezpieczeństwa P-4. Do 40 minut ciągłej pracy z wyjmowanym pojemnikiem

#ad
bamboosang #ad - Długi, ciągły czas pracy przemysłowa niszczarka dokumentów zapewnia długi czas pracy do 40 minut w trybie automatycznym. Dzięki przezroczystemu okienku można sprawdzić poziom napełnienia. Kompaktowy i łatwy w obsłudzepojemnik niszczarki domowej ma pojemność 25 litrów i można go bez problemu wymienić i opróżnić.

Niszczarka do dokumentów do biura, idealna do zastosowania w biurze lub w domowym biurze. Rozdrabnia również dokumenty, karty kredytowe, czasopisma i wiele innych. Automatyczna niszczarka 150 arkuszy i 10 arkuszy ręcznyniszczarka do dokumentów z automatycznym podawaniem / ręcznym podawaniem umożliwia rozdrabnianie do 150 arkuszy papieru A4 lub do 10 arkuszy jednocześnie w trybie ręcznym. Niezawodna wydajnośćautomatyczna niszczarka dokumentów jest wyposażona w kilka funkcji bezpieczeństwa, które gwarantują długą żywotność. Zabezpieczenie przed przegrzaniem chroni przed uszkodzeniami, a jednocześnie urządzenie zatrzymuje się po wyjęciu wyjmowanego pojemnika.

Dodatkowo w zestawie znajdują się 4 kółka, aby zagwarantować maksymalną mobilność poza wieloma pomieszczeniami. Materiał cięcia jest zredukowany do rozmiaru zaledwie 3 x 10 mm, co odpowiada poziomowi bezpieczeństwa P-4 w celu bezpiecznego utylizacji dokumentów. Wysoki poziom bezpieczeństwa p-4 - niszczarka do dokumentów wykorzystuje zaawansowaną technologię niszczarki o najwyższych standardach bezpieczeństwa. Ponadto przycisk wsteczny odcina urządzenie w przypadku ewentualnego zablokowania ostrzy.
Markabamboosang #ad
Producentbambooang #ad
Wysokość20.59
Długość14.57
Waga21.38
Szerokość10.24
ModelQ4
Gwarancja1 rok zwrotu i wymiany, 3 lata gwarancji

6. Fellowes

#ad

12 arkuszy Minicut P4, biura domowego, kosz na papier 23 l, niszczarka papieru do biura, niszczarka z SafeSense, funkcja, ponad 1000 cząstek na arkusz A4, Fellowes Niszczarka dokumentów 12 Ms

#ad
Fellowes #ad - Jakość – niszczarki fellowes są zaprojektowane z solidnymi nożami stalowymi, które zostały zaprojektowane tak, aby przewyższały wydajność naszych konkurentów, wydajnym silnikiem i komponentami, aby zapewnić długą żywotność. Bezpieczne niszczenie – niszczarka 12 ms mini-cut zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa bezpośrednio w Twoim domu lub biurze domowym, ponieważ rozdrabnia każdy arkusz A4 na ponad 1000 małych kawałków – 4 x więcej niż standardowa niszczarka Crosscut.

Zalety mini cięcia – niszczarka wytwarza małe cząsteczki, co zwiększa bezpieczeństwo niszczenia i sprawia, że powstaje mniej śmieci. Wydajność cięcia – niszczarka 12 m z funkcją zapobiegającą zacięciu papieru tnie do 12 arkuszy A4 jednocześnie na wyjątkowo małe 4 x 12 mm minicząsteczki P4 i bez problemu przetwarza również zszywki i spinacze biurowe oraz karty kredytowe. Czas pracy – 12 m z wyjątkowo długim czasem pracy może pracować do 30 minut w jednym kawałku, zanim przełączy się w bezpieczny tryb chłodzenia na zaledwie 10 minut, aby zapobiec przegrzaniu. Bezpieczeństwo użytkowania – w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa również dla użytkownika, która automatycznie zatrzymuje silnik, niszczarka papierowa 12M jest wyposażona w opatentowaną technologię Safesense, gdy ręce dotykają podajnika papieru.

Niszczarka do dokumentów fellowes jest objęta roczną gwarancją producenta i przedłużoną 3-letnią gwarancją na noże tnące. Pojemność – duży kosz na papier o pojemności 23 l jest wystarczająco duży do częstego rozdrabniania, a dzięki mniejszym drobnym drobnym drobnoziarnistym kawałkom mieści do 450 arkuszy A4 i trzeba rzadziej opróżniać kosz. Rodo – z tą niszczarką pracujesz zgodnie z rODO – i niszczą ważne dokumenty w mgnieniu oka, czy to w biurze domowym czy w biurze.
MarkaFellowes #ad
ProducentFellowes #ad
Wysokość22.25
Długość13.5
Waga19.8
Szerokość10.13
Numer części4630301
Model4630301
Gwarancja2 YR Machine / 5 YR Cutter

7. WOLVERINE

#ad

WOLVERINE Wysokie bezpieczeństwo niszczarka dokumentów P5 na 10 arkuszy, płyt CD, 40 minut z super mikrocięciem do ciężkiego papieru, ultra czasu pracy i wyjmowanym pojemnikiem na śmieci 21 l czarna

#ad
WOLVERINE #ad - 10 arkuszy lub karta kredytowa w 2 x 12 mm małych kawałków; nóż w szczelinie CD tnie płytę CD lub kartę kredytową na 3 paski. Opatentowany system chłodzenia umożliwia ciągłe użytkowanie do 60 minut, idealny do domowego biura.

Ultralekka praca przy 54 db; jest wyposażony w wyjmowany pojemnik na śmieci o pojemności 21 l i przezroczyste okienko. Z certyfikatem bezpieczeństwa CE. Noże ze stali stopowej bez problemu niszczą zszywki i spinacze biurowe, karty kredytowe i materiały reklamowe. Niszczarka p5 o wysokim stopniu bezpieczeństwa z super mikrocięciem do ochrony poufnych informacji; nóż w szczelinie papieru rozdrabnia maks.
MarkaWOLVERINE #ad
ProducentSUNWOOD #ad
Wysokość21.65
Długość13.78
Waga27
Szerokość9.96
Numer częściSD9112
ModelSD9112

8. bonsaii

#ad

Cicha niszczarka 60 dB z koszem na papier i kołami 18 l C169-B nie wymaga montażu, Bonsaii Biurowa niszczarka do dokumentów, 15 arkuszy, P4, rozdrabnia płyty CD/karty kredytowe, praca ciągła 30 min

#ad
bonsaii #ad - Wydajna niszczarkaw pełni zapakowana, nie wymaga montażu niszczarki. Atwa obsługa i zabezpieczenie przed kurzemDzięki automatycznej funkcji start/stop i ręcznej funkcji cofania, niszczarka bonsaii pomaga w łatwym usunięciu zacięcia papieru.

Bonsai oferuje 2 lata gwarancji. Może również niszczyć karty kredytowe, dzięki czemu osiąga poziom bezpieczeństwa P4, płyty CD i zszywki. Wielofunkcyjna niszczarkaniszczarka do dokumentów bonsaii może rozdrobnić do 15 arkuszy papieru na drobne cząsteczki o wymiarach 5 x 25 mm, aby chronić Twoje dane osobowe. W przypadku jakichkolwiek pytań podczas użytkowania prosimy o kontakt. Dzięki dużemu 18-litrowemu pojemnikowi na śmieci i czterem kółkom jest bardzo wygodny w obsłudze.

Cicha niszczarka papieru 60 dbta niszczarka dokumentów do domowego biura tworzy spokojne środowisko pracy. Rozdrabniacz bonsaii c169-b może pracować nieprzerwanie przez 30 minut i skutecznie zniszczyć około 2300 arkuszy papieru. Bezpieczna ochrona zabezpieczenie termiczne przed przegrzaniem i przeciążeniem jest wyposażone w wskaźniki LED. Po upływie zaledwie 40 minut przerwy można go ponownie użyć.
Markabonsaii #ad
Producentbonsaii #ad
Wysokość19.88
Długość9.53
Szerokość12.6
Gwarancja24 Miesięcy

9. Amazon Basics

#ad

Niszczarka do papieru i kart kredytowych., AmazonBasics

#ad
Amazon Basics #ad - Wygięte stopy gwarantują bezpieczne trzymanie; z funkcją autostartu i ręcznym klawiszem powrotu do usuwania zacięć papieru. Wiadro o pojemności 15, 5 li przezroczyste okno do łatwej kontroli poziomu napełnienia; zintegrowany uchwyt umożliwia łatwe opróżnianie; z roczną ograniczoną gwarancją AmazonBasics.

Rozdrabnia papier na paski 0, 48 x 4, 68 cm, które odpowiadają poziomowi bezpieczeństwa P3. Możliwa 3 minuty ciągłej pracy; czas chłodzenia wynosi wtedy 30 minut; z lampką sygnalizacyjną LED ostrzegającą przed przegrzaniem. Niszczarka poprzeczna na 7-8 arkuszy papieru; tnie także karty kredytowe jedna po drugiej.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon Basics #ad
Wysokość15.35
Długość12.8
Waga8.2
Szerokość7.76
Numer częściAU864XA
ModelAU864XA
Gwarancja12 Miesięcy

10. Fellowes

#ad

Niszczarka z koszem o pojemności 15 l, Powershred FS-6C, 6 arkuszy, obróbka kart kredytowych,, cięcie cząstek P4, Fellowes Niszczarka do dokumentów, niszczarka papieru do domu i biura domowego

#ad
Fellowes #ad - Niemiecka obsŁuga klienta - zadzwoń do naszego profesjonalnego zespołu obsługi klienta w naszym niemieckim oddziale, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów +49 0 800 1810 1810 1810 Mocne stalowe noże i wytrzymały silnik o wysokiej wydajności rozdrabniają nie tylko dokumenty na nieczytelne kawałki, ale również zszywki, spinacze biurowe i karty kredytowe.

Fs-6c gwarantuje wysoką jakość i trwałość. 10 x bezpieczniejsze niż cięcie w paski. Okres eksploatacji – niszczarka fs-6c rozdrabnia nieprzerwanie do 3 minut, dzięki czemu spełnia wymagania dotyczące okazjonalnego użytku w gospodarstwie domowym. Większe bezpieczeństwo podczas niszczenia din-p4 – niszczarka do papieru fellowes fs-6c cross-cut może rozdrobnić 12 arkuszy na raz na małe cząsteczki o wymiarach 4 x 34 mm DIN P-4. Rozdrabnia każdy arkusz papieru a4 na prawie 400 części i jest 10 x bezpieczniejszy niż opcje cięcia w paski DIN P-1.

32, 7 x gł. 18, 5 cm fs-6c jest idealnym wyborem do użytku domowego i można go wygodnie postawić pod biurkiem. Wystarczy podnieść głowicę niszczarki i usunąć odpady. Wyłącznie w serwisie amazon – jest to ekskluzywny produkt Amazon i nie jest oferowany na żadnej innej platformie. Wysokiej jakości i wydajna niszczarka dokumentów – najmocniejsze na świecie niszczarki dokumentów firmy Fellowes zostały zaprojektowane z myślą o długiej żywotności.
MarkaFellowes #ad
ProducentFellowes #ad
Wysokość14.65
Długość7.28
Waga8.16
Szerokość12.87
Numer części5013601
Model5013602
Gwarancja1 YR Machine / 3 YR Cutter