Top 10 Damen Smartwatch Mit Telefonfunktion – Smartwatche

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Asmoda

#ad

Wodoszczelność IP68, krokomierz, kompatybilny z systemem, monitorem snu, zegarek fitness z pulsometrem, ekran dotykowy 2,01 cala, zegarek sportowy, z funkcją telefonu, Asmoda Smartwatch damski i męski

#ad
Asmoda #ad - Km15 więcej niż 100 trybów zegara, dzięki czemu można zmienić w każdej chwili. Zegarek działa ze smartfonami z systemem iOS i Android. Sterowanie muzyką przez połączenia: zegarek jest wyposażony w mikrofon i głośnik. Monitorowanie ćwiczeń i zdrowia: km15 oferuje kilka codziennych trybów treningu, całkowity czas aktywności i inne dane w czasie rzeczywistym, kalorie, które mogą rejestrować tętno, przebieg, aby pomóc Ci w odpowiednim czasie dostosować rytm treningu.

Oczywiście możesz również odtwarzać muzykę bezpośrednio z głośnika zegarka. 2, 01-calowy ekran dotykowy hd: metalowa obudowa i silikonowa bransoletka zapewniają doskonałe wrażenia podczas noszenia. Kontakty alarmowe sos: km15 można skonfigurować za pomocą kontaktów awaryjnych, dzięki czemu w razie potrzeby można skontaktować się bezpośrednio z zegarkiem i szukać pomocy. Monitorowanie tętna i tlenu we krwi: km15 obsługuje dynamiczne monitorowanie tętna, tlenu we krwi i ciśnienia krwi w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz lepiej zrozumieć kondycję fizyczną i dostosować kondycję fizyczną w dowolnym momencie do wyników monitorowania.

Wydajne funkcje i inteligentne powiadomienia: km15 posiada wiele przydatnych funkcji, budzik, Facebook, wyświetlanie pogody, sterowanie aparatem, w tym powiadomienia SMS i aplikacji Twitter, stoper, sterowanie multimedialne, regulacja jasności, przypomnienie o siedzeniu, Viber. Messenger, zdalne zdjęcia i znajdź swój telefon. Możesz sterować odtwarzaniem muzyki na telefonie komórkowym za pomocą zegarka.
MarkaAsmoda #ad
ProducentAsmoda #ad
Wysokość0.07
Długość0.59
Szerokość0.37
ModelKM15Pro

2. Asmoda

#ad

Wodoszczelność IP68, kompatybilny z systemem, zegarek fitness z pulsometrem, ekran dotykowy 2,01 cala, krokomierz, Asmoda Smartwatch damski i męski, zegarek sportowy, monitorem snu, z funkcją telefonu

#ad
Asmoda #ad - Oczywiście możesz również odtwarzać muzykę bezpośrednio z głośnika zegarka. Zegarek działa ze smartfonami z systemem iOS i Android. Monitorowanie tętna i tlenu we krwi: km15 obsługuje dynamiczne monitorowanie tętna, tlenu we krwi i ciśnienia krwi w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz lepiej zrozumieć kondycję fizyczną i dostosować kondycję fizyczną w dowolnym momencie do wyników monitorowania.

Sterowanie muzyką przez połączenia: zegarek jest wyposażony w mikrofon i głośnik. Możesz sterować odtwarzaniem muzyki na telefonie komórkowym za pomocą zegarka. Wydajne funkcje i inteligentne powiadomienia: km15 posiada wiele przydatnych funkcji, regulacja jasności, przypomnienie o siedzeniu, sterowanie multimedialne, stoper, Messenger, Facebook, w tym powiadomienia SMS i aplikacji Twitter, budzik, sterowanie aparatem, Viber. Wyświetlanie pogody, zdalne zdjęcia i znajdź swój telefon.

Kontakty alarmowe sos: km15 można skonfigurować za pomocą kontaktów awaryjnych, dzięki czemu w razie potrzeby można skontaktować się bezpośrednio z zegarkiem i szukać pomocy. Zastosowanie fitness: km15 jest dostarczany z zastosowaniami. Monitorowanie ćwiczeń i zdrowia: km15 oferuje kilka codziennych trybów treningu, kalorie, przebieg, które mogą rejestrować tętno, całkowity czas aktywności i inne dane w czasie rzeczywistym, aby pomóc Ci w odpowiednim czasie dostosować rytm treningu. Czas pracy baterii i kompatybilność: do 3-6 dni normalnego użytkowania i 15 dni w trybie czuwania.
MarkaAsmoda #ad
ProducentAsmoda #ad
Wysokość0.07
Długość0.59
Szerokość0.37
ModelKM15Pro

3. Donerton

#ad

Zegarek do, zegarek sportowy z monitorem snu, 112+ trybami sportowymi, 1,85", wodoszczelność IP68, Smartwatch dla mężczyzn i kobiet, z funkcją telefonu / przypomnieniem o wiadomościach, krokomierzem

#ad
Donerton #ad - Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Zegarki męskie mają ponad 200+ unikalnych cyferblatów online do wyboru, możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, aby pokazać swój osobisty styl.

Uwaga: 1. Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Ekran dotykowy 1, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch t50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem hd i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na zegarku fitness i przypominane wibracjami. 2. Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, w tym głęboki sen, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć jakość snu. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia.

Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, kalendarz, sterowanie aparatem, przypomnienie o siedzeniu itp. Takich jak kalkulator, stoper, które są praktyczne do codziennego użytku. Należy nosić smartwatch t50 prawidłowo, nie zapinać paska zbyt mocno lub zbyt luźno i pozostawić skórze wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić przyjemne noszenie i normalną pracę czujników. 112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, bieganie, joga, wspinaczka górska itd.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50HX
Gwarancja2

4. Donerton

#ad

Donerton Smartwatch męski i damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, zegarek fitness z monitorem tętna, zegarek sportowy, snu,, wodoszczelność IP68, 1,85", 112 + trybami sportowymi

#ad
Donerton #ad - Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu. Ekran dotykowy 1, możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia.

2. Zegarki męskie mają ponad 200+ unikalnych cyferblatów online do wyboru, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch T50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem HD i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne. Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, w tym głęboki sen, stan czuwania, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd.

112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, wspinaczka górska itd. Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, lekki sen, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć jakość snu. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, aby pokazać swój osobisty styl. Ponadto ten inteligentny zegarek może mierzyć zapis snu w po, aby pomóc Ci dostosować styl życia.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50H

5. Donerton

#ad

Zegarek fitness z monitorem snu, zegarek sportowy, Donerton Smartwatch damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, wodoszczelność IP68, do, krokomierzem, 112 + trybami sportowymi, 1,85"

#ad
Donerton #ad - Uwaga: 1. Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, stan czuwania, aby pomóc Ci dostosować styl życia. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia. Ekran dotykowy 1, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch t50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem hd i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne.

Zegarek sportowy może również rejestrować kalorie i kroki podczas treningu, bieganie, joga, skakanka, aby pomóc Ci lepiej osiągnąć cele treningowe. Damskie zegarki sportowe są kompatybilne z systemem Android 5. 0 / ios 9. 0 lub nowszym. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na Twoim zegarku fitness i przypominane wibracjami.

Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd. 112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, wspinaczka górska itd.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50GP

6. Donerton

#ad

Donerton Smartwatch męski i damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, zegarek sportowy, 1,85", zegarek fitness z monitorem snu,, 112 + trybami sportowymi, wodoszczelność IP68

#ad
Donerton #ad - Uwaga: 1. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Ponadto ten inteligentny zegarek może mierzyć zapis snu w po, stan czuwania, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć jakość snu. Po połączeniu z telefonem przez bluetooth można odbierać lub wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio z męskiego zegarka.

112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, joga, bieganie, skakanka, wspinaczka górska itd. Aplikację gloryfit można pobrać, kalendarz, stoper, przypomnienie o siedzeniu itp. Skanując kod qr na zegarku męskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store. Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, lekki sen, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę.

Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, sterowanie aparatem, sterowanie muzyką, prognoza pogody, timer, takich jak kalkulator, które są praktyczne do codziennego użytku. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
Numer częściT50YB
ModelT50YB
Gwarancja2

7. Donerton

#ad

Smart Watch, zegarek sportowy, 1,85", Smartwatch damski i męski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, 112+ trybów sportowych, snu,, zegarek fitness z monitorem tętna, wodoszczelność IP68

#ad
Donerton #ad - Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd. Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, aby pomóc ci lepiej zrozumieć jakość snu. Zegarki damskie mają do wyboru ponad 200+ unikalnych cyferblatów online.

Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na Twoim zegarku fitness i przypominane wibracjami. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Aplikację gloryfit można pobrać, sterowanie aparatem, takich jak kalkulator, timer, skanując kod QR na zegarku damskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store. Uwaga: 1. Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, w tym głęboki sen, lekki sen, stan czuwania, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę.

Należy nosić smartwatch t50 prawidłowo, nie zapinać paska zbyt mocno lub zbyt luźno i pozostawić skórze wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić przyjemne noszenie i normalną pracę czujników. 112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, skakanka, wspinaczka górska itd. Ponadto ten damski smartwatch może mierzyć zapis snu w po, aby pomóc Ci dostosować styl życia. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50P

8. Donerton

#ad

Donerton Smartwatch męski damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, wodoszczelność IP68, 112 + trybami sportowymi, 1,85", zegarek sportowy, snu,, zegarek fitness z monitorem tętna

#ad
Donerton #ad - Zegarki męskie mają do wyboru ponad 100 unikalnych cyferblatów online. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na zegarku fitness i przypominane wibracjami. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, aby pokazać swój osobisty styl.

Zegarek sportowy może również rejestrować kalorie i kroki podczas treningu, aby pomóc Ci lepiej osiągnąć cele treningowe. Ekran dotykowy 1, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia. Aplikację gloryfit można pobrać, sterowanie muzyką, takich jak kalkulator, timer, skanując kod QR na zegarku męskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store. Należy nosić smartwatch t50 prawidłowo, nie zapinać paska zbyt mocno lub zbyt luźno i pozostawić skórze wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić przyjemne noszenie i normalną pracę czujników. Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, stan czuwania, lekki sen, w tym głęboki sen, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę. Możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch T50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem HD i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne. Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, aby pomóc Ci dostosować styl życia.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50Z

9. aycy

#ad

Zegarek fitness z monitorem tętna, z połączeniami telefonicznymi, kompatybilny, ekran dotykowy HD o przekątnej 1,85", krokomierzem, Smartwatch damski męski, 112 trybów sportowych, wodoszczelność IP68

#ad
aycy #ad - Pozostaw wystarczająco dużo miejsca do oddychania dla wygodnego noszenia i prawidłowego funkcjonowania czujnika. 2. Noś smartwatch mt65 prawidłowo, że nie jest ani zbyt ciasny, aby upewnić się, ani zbyt luźny. Oprócz podstawowych funkcji, prognoza pogody w czasie rzeczywistym, takich jak budzik i stoper, funkcja wyszukiwania telefonu komórkowego i zdalne sterowanie aparatem.

Zegarek informuje cię również poprzez delikatne wibracje o przychodzących wiadomościach i powiadomieniach z aplikacji takich jak Facebook, Twitter lub WhatsApp, dzięki czemu zawsze i wszędzie możesz być na bieżąco – nawet podczas wymagających treningów lub jazdy samochodem. Wielofunkcyjny wybór sportów: aycy fitness tracker jest idealnym towarzyszem dla entuzjastów sportu, koszykówkę i piłkę nożną. Uwaga: 1. Dzięki aplikacji "gloryfit" masz do wyboru ponad 200 ekskluzywnych cyferblatów. Automatycznie monitoruje każdą chwilę nocnego odpoczynku w tym głęboki sen, stan czuwania i szczegółowo analizuje jakość snu, lekki sen, aby zapewnić spersonalizowane zalecenia dla lepszego snu.

Inteligentna aplikacja dokładnie śledzi twoje aktywności treningowe, w tym kroki, w tym bieganie, jazdę na rowerze, obejmujący ponad 100 dyscyplin sportowych, i generuje szczegółowe raporty zdrowotne. Tryb na pulsie czasu: smart watch z ekranem dotykowym o przekątnej 1, który zapewnia pierwszorzędne wrażenia podczas użytkowania. Nie należy używać smartwatcha do celów medycznych. Inteligentne życie: ten smartwatch z systemem android łączy w sobie wiele przydatnych funkcji i wzbogaca codzienność o relaksujące doświadczenia.
Markaaycy #ad
Producentaycy #ad
Wysokość0.47
Długość9.84
Szerokość1.57
Numer częściMT65
ModelMT65
Gwarancja24 Miesięcy

10. ECOSOON

#ad

Smart, monitorem snu, z pulsometrem, ECOSOON Smartwatch dla kobiet i mężczyzn, z Bluetooth, zegarek sportowy, 112 trybami sportowymi, wodoszczelność IP68, krokomierzem, monitor aktywności fizycznej

#ad
ECOSOON #ad - Wydajność i dokładność naszego zegarka z krokomierzem przypomina o tym, takich jak kroki, jazda na rowerze, aby w porę odpocząć i podjąć wszystkie aktywności fizyczne. Sportowy zegarek można dobrze dopasować do smartfona i zapewnić lepsze wrażenia. Możesz również otrzymywać inne powiadomienia, takie jak WhatsApp, łatwa konfiguracja i stabilne połączenie.

Zegarek z krokomierzem można również używać do śledzenia aktywności, dystans i czas codziennej aktywności, dzięki czemu możesz trenować naukowo. Modne wzornictwo sprawia, że wygląda bardzo luksusowo. Fitness tracker z 112 trybami sportowymi ten męski zegarek fitness obejmuje 112 trybów sportowych: bieganie, kalorie, piłka nożna, badminton, joga itd. Tylko 2 godziny ładowania, sterowanie aparatem, takich jak sterowanie muzyką, wyszukiwanie telefonu, dostosowanie jasności ekranu, stoper, timer, asystent głosowy AI, do 7-10 dni użytkowania i 30 dni czasu czuwania.

Twoja rodzina, który może być dowolnym zdjęciem, można również wykonać swój cyferblat, zwierzęta domowe itd. Przypomnienie o połączeniach i wiadomościach bluetooth smartwatch jest wyposażony w nowy chip bluetooth 5. 1, facebook, odbierać i wyświetlać dzienniki połączeń bezpośrednio na smartwatchu. B. Wodoszczelny zegarek na rękę ip68, można nosić go podczas mycia rąk, która może dokładnie monitorować tętno wokół zegarków sportowych.
MarkaECOSOON #ad
ProducentECOSOON #ad
Numer częściF30
ModelF30
Gwarancja1 rok gwarancji