Top 10 Funk Kopfhörer – Słuchawki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. IKG

#ad

IP7, miękkie zauszniki, czas odtwarzania 120 h, Sportowe słuchawki douszne Bluetooth, wodoszczelne słuchawki douszne, wyświetlacz LED USB-C, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, 4 mikrofony

#ad
IKG #ad - Oszczędność czasu oczekiwania. Bezprzewodowe słuchawki wykorzystują redukcję szumów otoczenia ENC i mikrofon 4 HD, hałas otoczenia jest redukowany o ponad 38 dB, dzięki czemu Twój głos jest wyraźnie słyszalny na drugim końcu. Słuchawki douszne są kompatybilne z większością urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, Android itd.

Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo przycisków i szeroka kompatybilność: słuchawki douszne bluetooth z nowym designem przycisków. Sportowe wzornictwo z zaczepem na ucho i wodoodpornością ip7: słuchawki bluetooth q25 sportowe z 3 parami s/m/l mają innowacyjną konstrukcję z miękkim pałąkiem na ucho, w pełni dopasowują się do kształtu ucha, można je nosić przez długi czas bez dolegliwości i jednocześnie eliminują uciążliwe wypadanie podczas treningu. Idealnie nadaje się do biegania, fitnessu, jazdy konnej itp. Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth przekonują w studiu fitness dzięki łatwemu w obsłudze sterowaniu.

Słuchawki douszne bluetooth łączą się automatycznie z telefonem 1S po otwarciu etui. Bluetooth 5. 3 i natychmiastowe połączenie: słuchawki bezprzewodowe bluetooth są wyposażone w wiodącą w klasie technologię bluetooth 5. 3, która zwiększa prędkość przesyłania danych audio nawet o 85% i umożliwia bardziej stabilne połączenia przy mniejszym zużyciu energii zasięg transmisji wynosi do 15 m. Słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w inteligentny cyfrowy wyświetlacz LED, który dokładnie pokazuje pozostałą moc w formacie cyfrowym.
MarkaIKG #ad
ProducentIKG #ad
Wysokość0.91
Długość0.93
Waga0.22
Szerokość0.75
Numer częściQ25
ModelQ25
Gwarancja24 Miesięcy

2. Jesebang

#ad

Podwójny wyświetlacz LED,, słuchawki douszne, Jesebang Słuchawki sportowe Bluetooth, doskonały dźwięk, 40 godzin odtwarzania, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, komfortowe dopasowanie

#ad
Jesebang #ad - Sprawić, że dźwięk będzie przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu. Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz. Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim. Komponenty elektroniczne są zabezpieczone przed pryskającą wodą, niezależnie od tego, gdzie trenujesz.

Połączenie przez cały dzień: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i pomaga w automatycznym ponownym połączeniu słuchawek z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu słuchawek z ładowarki. Wystarczy dotknąć przycisku, aby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie muzyki bez konieczności sięgania po smartfona. Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 8 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy etui ładujące zapewnia 40 godzin więcej czasu odtwarzania. Sportowe wzornictwo z haczykiem: wyposażone w 3 pary silikonowych zatyczek do uszu o różnych rozmiarach, bardzo stabilne i lekkie.

Wyraźnie zrozumiałe rozmowy telefoniczne: system mikrofonu z charakterystyką mikrofonu kierunkowego izoluje Twój głos od dźwięków otoczenia, dzięki czemu rozmówca może Cię lepiej usłyszeć. Słuchawki douszne odporne na warunki atmosferyczne i pot: słuchawki posiadają klasę ochrony IP7. Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, podczas gdy druga ładuje się, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii. Miękka konstrukcja z zaczepem na ucho z elastyczną elastycznością sprawia, bezprzewodowe słuchawki mają ergonomiczny kształt, że słuchawki zawsze pozostają wygodnie w uszach podczas biegania lub wykonywania wyczerpujących aktywności sportowych.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga0.29
Szerokość3.15
Numer częściYT18
ModelYT-18
GwarancjaJesebang oferuje dwuletnią gwarancję. Kupuj bez obaw

3. xinwld

#ad

Wskaźnik LED, 4 ENC z redukcją szumów, wodoszczelność IP7, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, Słuchawki Bluetooth, 40 godzin, bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów

#ad
xinwld #ad - Doskonała jakość dźwięku i redukcja szumów enc: słuchawki bezprzewodowe a97 z membraną grafenową dynamiczną 13 mm i technologią kodowania audio aac/sbc, uczucie głębokich częstotliwości jest wzmocnione, wspierają jakość dźwięku HIFI, aby odtworzyć szok sceny muzycznej. Smart touch może odbierać lub rozłączać się, jazda na rowerze i wiele innych.

Wodoszczelność ip7 i smart touch: wodoszczelna technologia ip7 skutecznie chroni bezprzewodowe słuchawki przed uszkodzeniami spowodowanymi potem i deszczem, aby zapewnić ich żywotność. Dzięki temu są idealnym towarzyszem podczas aktywności takich jak bieganie, które ułatwiają obsługę słuchawek dousznych jednym dotknięciem palca. Dzięki doskonałej technologii redukcji szumów enc i mikrofonowi 4 HD słuchawki douszne Bluetooth skutecznie filtrują dźwięki z zewnątrz i zapewniają Twoim uszom wysokiej jakości, czysty dźwięk połączeń. Zaawansowana technologia bluetooth 5.

3: słuchawki bluetooth a97 są wyposażone w stabilny i niski poziom opóźnienia chipsa bluetooth 5. 3 z anteną o wysokiej czułości i zoptymalizowaną transmisją bluetooth, dzięki czemu można cieszyć się ciągłymi i stabilnymi połączeniami nawet w obszarach o złożonym sygnale zasięg transmisji wynosi do 15 m. Słuchawki douszne bluetooth do 6 godzin odtwarzania po jednym ładowaniu i za pomocą zestawu ładującego z kilkoma dodatkowymi ładowaniami, możliwy czas odtwarzania do 40 godzin. Słuchawki są wyposażone w czułe dotykowe elementy obsługowe, joga, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego.
Markaxinwld #ad
Producentxinwld #ad
Wysokość0.39
Długość1.38
Szerokość0.59
Numer częściEJ-06-SG
ModelA97
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

4. Aptkdoe

#ad

Aptkdoe Słuchawki sportowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem ENC, 75 godzin HiFi Stereo Bluetooth słuchawki douszne, wodoszczelne słuchawki douszne IPX7 z zaczepami na ucho do iOS Android

#ad
Aptkdoe #ad - Słuchawki bezprzewodowe są wyposażone w wysokiej jakości mikrofon ENC z redukcją szumów i bezstratną technologią renderingu HD, która skutecznie filtruje hałas z zewnątrz. Słuchawki z redukcją szumów zapewniają do 15 godzin wysokiej jakości dźwięku przy jednym ładowaniu, dzięki czemu słuchawki Bluetooth mają całkowity czas odtwarzania 75 godzin.

Po otwarciu etui ładującego bezprzewodowe słuchawki Bluetooth łączą się automatycznie i szybko z ostatnio sparowanym urządzeniem, co eliminuje uciążliwe procesy i czas oczekiwania. Wysoki komfort noszenia i wodoszczelność ipx7: sportowe słuchawki bluetooth są wyposażone w trzy różne rozmiary s/m/l. Technologia bluetooth 5. 3 i bezproblemowe połączenie: słuchawki douszne bluetooth wykorzystują najnowszą technologię bluetooth 5. 3, która zwiększa prędkość przesyłania danych audio nawet o 75% i zapewnia wrażenia dźwiękowe z niskim opóźnieniem. Technologia szybkiego ładowania USB C zapewnia szybsze i bardziej stabilne ładowanie.

Zatyczki do uszu mają innowacyjną konstrukcję z miękkim pałąkiem, treningu, który w pełni dopasowuje się do kształtu ucha. Unikalna konstrukcja przycisków i szeroka kompatybilność: bezprzewodowe słuchawki mają fizyczne przyciski, odbieranie/odłączanie, regulację głośności i dostęp do innych funkcji za pomocą jednego przycisku. Funkcja wodoszczelności ipx7 chroni słuchawki przed lekkimi kroplami deszczu lub potu i sprawia, że idealnie nadają się do biegania, studia fitness i w podróży. Można je nosić przez długi czas bez odczuwania dyskomfortu.
MarkaAptkdoe #ad
ProducentAptkdoe #ad
Waga0.22
Numer częściHD65-001
ModelHD65
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. Rulefiss

#ad

Wskaźnik LED, wodoszczelność IP7, z walizką ładującą 800 mAh, 48 godzin, słuchawki douszne 14,2 mm, Słuchawki sportowe, Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, Hi-Fi Stereo Inear

#ad
Rulefiss #ad - Sterownik 14, 2 mm i technologią kodowania audio aac/sbc. Bezprzewodowe słuchawki sportowe wykorzystują przezroczystą technologię wyświetlania LED, która dokładnie pokazuje stan naładowania słuchawek dousznych i pozostałą moc ładowarki. Przenośna torba ładująca o dużej pojemności 800 mAh może naładować słuchawki 5 razy i odtwarzać do 48 godzin.

Rozszerzony bluetooth 5. 3 i parowanie jednoetapoweprzyjmuje najnowszą wersję bluetooth v5. 3, w porównaniu z wersją 5. 2, znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wcięcia i wycinania oraz zapewnia bardziej stabilne połączenie zasięg transmisji wynosi do 15 m. Powierzchnia zewnętrzna jest pokryta 100% połyskiem, aby uzyskać delikatny dotyk i wyrafinowany wygląd. Smart touch może odbierać lub rozłączać, tabletami i laptopami. Wygodne, stabilne zużycie i wodoszczelność ip7słuchawki douszne bluetooth w różnych rozmiarach S/M/L są dostarczane z miękkimi silikonowymi zatyczkami do uszu, fitnessu, idealne do uprawiania sportu, joggingu, które zapobiegają poceniu się i deszczowi, elastyczne i bezpiecznie osadzone nauszniki zapewniają wygodne dopasowanie i pozostają na miejscu nawet podczas najcięższych ćwiczeń.

Sterowanie dotykowe i szeroka kompatybilnośćbezprzewodowe słuchawki są wyposażone w czułe elementy dotykowe, w tym z systemem iOS/Android, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego. Słuchawki sportowe są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, które ułatwiają obsługę słuchawek jednym dotknięciem palca. Ponadto słuchawki bluetooth są wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów IP7, podróży i innych aktywności na świeżym powietrzu.
MarkaRulefiss #ad
ProducentRulefiss #ad
Waga0.16
Numer częściQ38-03
ModelQ38

6. Rulefiss

#ad

48 godzin, słuchawki douszne 14,2 mm, Hi-Fi Stereo Inear, z walizką ładującą 800 mAh, Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, Słuchawki sportowe, wskaźnik LED, wodoszczelność IP7

#ad
Rulefiss #ad - Smart touch może odbierać lub rozłączać, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego. Sterownik 14, bogaty i dynamiczny stereo. 48 godzin odtwarzania i znakomita ładowarka słuchawki bluetooth zapewniają 6-8 godzin odtwarzania przy jednym ładowaniu. Słuchawki sportowe są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, w tym z systemem iOS/Android, tabletami i laptopami.

Szczegóły instrumentów muzycznych są wyraźne, dzięki czemu rozmówca może Cię wyraźnie usłyszeć. Wygodne, idealne do uprawiania sportu, elastyczne i bezpiecznie osadzone nauszniki zapewniają wygodne dopasowanie i pozostają na miejscu nawet podczas najcięższych ćwiczeń. Sterowanie dotykowe i szeroka kompatybilnośćbezprzewodowe słuchawki są wyposażone w czułe elementy dotykowe, które ułatwiają obsługę słuchawek jednym dotknięciem palca. Bezprzewodowe słuchawki sportowe wykorzystują przezroczystą technologię wyświetlania LED, która dokładnie pokazuje stan naładowania słuchawek dousznych i pozostałą moc ładowarki.

Nasze bezprzewodowe słuchawki zostaną automatycznie sparowane z Twoim urządzeniem, w porównaniu z wersją 5. 2, gdy tylko po pierwszym połączeniu wyjmiesz słuchawki douszne. Przenośna torba ładująca o dużej pojemności 800 mAh może naładować słuchawki 5 razy i odtwarzać do 48 godzin. Ponadto słuchawki bluetooth są wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów ip7, joggingu, fitnessu, które zapobiegają poceniu się i deszczowi, stabilne zużycie i wodoszczelność IP7Słuchawki douszne Bluetooth w różnych rozmiarach S/M/L są dostarczane z miękkimi silikonowymi zatyczkami do uszu, podróży i innych aktywności na świeżym powietrzu.
MarkaRulefiss #ad
ProducentRulefiss #ad
Wysokość1.1
Długość3.62
Waga0.16
Szerokość2.44
Numer częściQ38
ModelQ38

7. FAMOO

#ad

Głęboki bas, 2024, wodoszczelność IP7, Bluetooth 5.3, wskaźnik LED, czarne, najnowsze bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, USB-C, Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

#ad
FAMOO #ad - Jednocześnie nowa technologia enc do tłumienia szumów otoczenia i 4 wbudowanych mikrofonów do redukcji szumów skutecznie tłumi 90% hałasu z zewnątrz, 2 mm i ekskluzywną technologię Bass+, która zapewnia drobniejsze średnie i wysokie tony, co zapewnia wyraźne rozmowy w głośnym otoczeniu.

Lekkie i wodoszczelne ip7: słuchawki douszne x15 bluetooth ważą tylko 3, 5 g na jednym uchu i są dostarczane z 3 różnymi rozmiarami S/M/L dla stabilnego i wygodnego noszenia. Ta wersja bluetooth jest w dużej mierze kompatybilna z systemami iOS/Android/Windows. 8 godzin w jednym kawałku, a duża komora ładowania 600 mAh wydłuża czas użytkowania do 52 godzin. Podczas użytkowania można dotknąć jednej z dwóch zatyczek do uszu, aby sterować telefonem komórkowym. Piękne wrażenia dźwiękowe i redukcja szumów enc: słuchawki bluetooth są wyposażone w membranę grafenową o grubości 14, a także wzmacnia bas o 85%.

Czas pracy baterii 52 h i wskaźnik led: bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą wytrzymać ok. Ponadto etui ładujące jest wyposażone w zewnętrzny wyświetlacz LED, który informuje o pozostałej mocy słuchawek i schowka ładującego. Jeśli używasz zestawu słuchawkowego w jednym uchu, możesz zdjąć drugą słuchawkę i automatycznie ustawić tryb binauralny. Najnowsza wersja bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe z najnowszą wersją chipa bluetooth 5.
MarkaFAMOO #ad
ProducentFAMOO #ad
Wysokość1.05
Długość2.45
Szerokość1.97
Numer częściX15
ModelX15
Gwarancja12 Miesięcy

8. Apple

#ad

Apple Airpods z przewodowym obciążeniem

#ad
Apple #ad - Bezproblemowe przełączanie między urządzeniami. Atwa konfiguracja dla wszystkich urządzeń Apple. Nowy chip apple h1 umożliwia szybsze bezprzewodowe połączenia z Twoimi urządzeniami. Automatyczne włączanie i łączenie. Szybkie ładowanie w etui. Dotknij dwa razy, aby odtworzyć ścieżkę lub przeskoczyć do następnego. Etui można ładować za pomocą złącza Lightning. Bogate, wysokiej jakości dźwięk i odtwarzanie głosu. Szybki dostęp do siri, po prostu mówiąc "Hey Siri".
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.77
Długość0.71
Waga0.01
Szerokość0.84
Numer częściMV7N2ZM/A
ModelMV7N2ZM/A
Gwarancja1 year

9. Sony

#ad

Czarne, Sony WH-1000XM4 bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z mikrofonem do rozmów telefonicznych i sterowania głosem Alexa

#ad
Sony #ad - Industry-leading noise canceling with Dual Noise Sensor Technology. Next-level music with edge-AI, współopracowany z Sony Music Studios Tokyo.

Ywotność baterii do 30 godzin z szybkim ładowaniem 10 min ładowania przez 5 godzin odtwarzania. Technologia mówienia do czatu automatycznie redukuje głośność podczas rozmów Superior call quality with precise voice pickupWearing Detection pauses playback when headphones are removedless multiple-device pairingAdaptive Sound Control provides a personalized listening experienceUpdated Design relieves relieves for long lasting comfort. Dotykowy czujnik sterowania do pauzy/play/skip tracks, control Volume, aktywuj asystenta głosu i połączenia telefoniczne.
MarkaSony #ad
ProducentSony #ad
Wysokość9.94
Długość7.27
Waga0.56
Szerokość3.03
Numer częściWH1000XM4/B
ModelWH1000XM4/B
Gwarancja12 Miesięcy

10. iClever

#ad

Tabletu, słuchawki dla dzieci z mikrofonem, iClever Słuchawki Bluetooth dla dzieci, Bluetooth 5.2, do szkoły, telefonu komórkowego, komputera, regulowana głośność 74/85/94 dB, 50 godzin odtwarzania

#ad
iClever #ad - Ogranicznik głośności z ustawieniami 74, zapobiega przypadkowej regulacji. Gdy sok się skończy, 5 mm, aby przejść do trybu przewodowego i kontynuować odtwarzanie muzyki. Bezpieczne dla dzieci ograniczenie głośności: uszy dzieci są wrażliwe i mogą zostać uszkodzone przez głośną muzykę. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z bezprzewodowymi słuchawkami dla dzieci, a my rozwiążemy Twój problem w ciągu 24 godzin.

Po naciśnięciu przycisku w trybie Bluetooth wyłącza się światła, zabawny, przyjazny dla dzieci design. Urocze i stylowe: to ewolucja dziecięcych słuchawek – świetna jakość dźwięku i uroczy, których światła led są sterowane za pomocą niezależnego przycisku. Pozwól swoim dzieciom bawić się głośnością, aktywowany za pomocą kombinacji klawiszy, 85 i 94 dB, która jest dla nich bezpieczna. Lekki korpus o wadze 173 g, że regulowany pałąk na słuchawki jest tak praktyczny. Twoje maluchy pokochają dziecięce słuchawki iClever BTH13, aby chronić baterie. Trwała konstrukcja: twoje dzieci bawią się ciężko i nasze, zadzwoń do nas, dlatego te dziecięce słuchawki wytrzymują trudne traktowanie.

Bezprzewodowe i przewodowe: zawsze lepiej jest mieć elastyczność i opcje, można również użyć standardowego kabla audio 3, szczególnie jeśli chodzi o Twoje dzieci! Dzięki wbudowanym, tabletami, ładowalnym akumulatorom 500 mAh słuchawki wytrzymują do 50 godzin przy wyłączonym świetle LED. Wyściełane nauszniki i regulowany pałąk zapewniają dzieciom dobre samopoczucie przez cały dzień. Nadają się dla dzieci w wieku od 3 do 16 lat i są wyposażone w miękkie, co sprawia, jeśli mają być używane przez dłuższy czas, wyściełane, przyjazne dla skóry nauszniki zapewniające wygodne, można je nawet złożyć, dzięki czemu można je wszędzie ze sobą zabrać!.
MarkaiClever #ad
ProducentiClever #ad
Wysokość7.09
Długość6.1
Waga0.38
Szerokość2.64
Numer częściBTH13-Purple
ModelBTH13
Gwarancja1 rok gwarancji