Top 10 Mobile Phone Cases & Covers – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ylife

#ad

Ultra cienkie, silikonowe etui ochronne z TPU, antypoślizgowe, czarne, wyjątkowo odporne na zarysowania, odporne na uderzenia i upadki, Ylife Etui na telefon Samsung Galaxy S23 Ultra, miękkie

#ad
Ylife #ad - Idealnie pasuje do Twojego telefonu. Ponadto jest łatwy w montażu i demontażu, nie rysuje krawędzi telefonu. Jedyna w swoim rodzaju technologia pełnej ochrony może skutecznie absorbować uderzenia, gdy spadnie, chroniąc ekran i soczewki aparatu. Ponadto ultracienki materiał zapewnia miękkość krawędzi czarnego etui do Samsung Galaxy S23 Ultra i można go bez problemu zabrać ze sobą wszędzie.

Ultracienki materiał tpu: etui ochronne wykonane jest z ultracienkiego materiału tpu. Ylife to marka, która specjalizuje się w poszukiwaniu jakości. Proste wysokiej jakości czarne etui silikonowe, bardzo cienkie i lekkie jak piórko, cienkie i lekkie, przyjemne w dotyku, zapewnia piękny wygląd. Idealnie kompatybilne z samsung galaxy s23 ultra: etui ochronne wykonane specjalnie z czarnego silikonu samsung Galaxy S23 Ultra. Ochrona ekranu i aparatu: lekko podwyższone krawędzie zapobiegają otarciom i zadrapaniom wyświetlacza Samsung Galaxy S23 Ultra i aparatu na płaskich powierzchniach.

Precyzyjny otwór do ładowania i otwór na aparat zapewniają oryginalną pracę głośnika i aparatu. Duże otwory, głośnik i port ładowania, działa bardzo dobrze. To wyjątkowe etui utrzymuje telefon tak cienki, ultra cienki i miękki, jak powinien. Dzięki matowej powierzchni telefon jest bardzo przyjemny w dotyku i wygląda jak aksamit w dłoni. Antypoślizgowe i odporne na odciski palców: silikonowe etui wykonane jest z matowego materiału antypoślizgowego, aby zmniejszyć produkcję odcisków palców.
MarkaYlife #ad
ProducentYlife #ad
Numer częściXZCAU-338
Gwarancja1

2. Ylife

#ad

Odporne na uderzenia i upadki, Ylife Etui kompatybilne z Samsung Galaxy S21 5G, ultra cienkie, miękkie, silikonowe etui ochronne z TPU, antypoślizgowe, czarne, bardzo odporne na zarysowania

#ad
Ylife #ad - Ochrona ekranu i aparatu: lekko podwyższone krawędzie zapobiegają otarciom i zadrapaniom wyświetlacza Samsung Galaxy S21 i aparatu na płaskich powierzchniach. Ultracienki materiał tpu: etui ochronne wykonane jest z ultracienkiego materiału tpu. To wyjątkowe etui utrzymuje telefon tak cienki, ultra cienki i miękki, jak powinien.

Idealnie pasuje do Twojego telefonu. Jeśli masz jakiekolwiek wady produktu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości systemowej Amazon. Ponadto jest łatwy w montażu i demontażu, nie rysuje krawędzi telefonu. Ylife to marka, która specjalizuje się w poszukiwaniu jakości. Ponadto ultracienki materiał zapewnia miękkość krawędzi czarnego etui do Samsung Galaxy S21 i można go bez problemu zabrać ze sobą wszędzie. Precyzyjny otwór do ładowania i otwór na aparat zapewniają oryginalną pracę głośnika i aparatu. Jedyna w swoim rodzaju technologia pełnej ochrony może skutecznie absorbować uderzenia, gdy spadnie, chroniąc ekran i soczewki aparatu.

Dzięki matowej powierzchni telefon jest bardzo przyjemny w dotyku i wygląda jak aksamit w dłoni. Antypoślizgowe i odporne na odciski palców: silikonowe etui wykonane jest z matowego materiału antypoślizgowego, aby zmniejszyć produkcję odcisków palców. Proste wysokiej jakości czarne etui silikonowe, bardzo cienkie i lekkie jak piórko, przyjemne w dotyku, cienkie i lekkie, zapewnia piękny wygląd. Duże otwory, głośnik i port ładowania, działa bardzo dobrze.
MarkaYlife #ad
ProducentYlife #ad
Gwarancja3 EU

3. Ylife

#ad

Odporne na uderzenia, ultra cienkie, miękkie silikonowe etui ochronne z TPU, cienkie, czarne etui kompatybilne z Samsung Galaxy A54 5G, wyjątkowo odporne na zarysowania i odciski palców, Ylife Matowe

#ad
Ylife #ad - Jedyna w swoim rodzaju technologia pełnej ochrony może skutecznie absorbować uderzenia, gdy spadnie, chroniąc ekran i soczewki aparatu. Ochrona ekranu i aparatu: lekko podwyższone krawędzie zapobiegają otarciom i zadrapaniom wyświetlacza Samsung Galaxy A54 5G i aparatu na płaskich powierzchniach.

Precyzyjny otwór do ładowania i otwór na aparat zapewniają oryginalną pracę głośnika i aparatu. Jest to wysokiej jakości materiał TPU, ultra cienki i miękki, co skutecznie zmniejsza skutki w razie upadku. Proste wysokiej jakości czarne etui silikonowe, bardzo cienkie i lekkie jak piórko, cienkie i lekkie, przyjemne w dotyku, zapewnia piękny wygląd. To wyjątkowe etui utrzymuje telefon tak cienki, jak powinien. Ultracienki materiał tpu: etui ochronne wykonane jest z ultracienkiego materiału tpu.

Ponadto ultracienki materiał zapewnia miękkość krawędzi czarnego etui do Samsung Galaxy A54 i można go bez problemu zabrać ze sobą wszędzie. Idealnie pasuje do Twojego telefonu. Jeśli masz jakiekolwiek wady produktu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości systemowej Amazon. Duże otwory, działa bardzo dobrze. Ylife to marka, która specjalizuje się w poszukiwaniu jakości. Oferujemy entuzjastyczną obsługę klienta.
MarkaYlife #ad
ProducentYlife #ad
Gwarancja3 EU

4. Spigen

#ad

Czarne, Spigen Tough Armor etui kompatybilne z iPhone SE 2022 5G i iPhone SE 2020

#ad
Spigen #ad - Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.11
Szerokość0.4
Numer częściACS00950
ModelACS00950
Gwarancja24 Miesięcy

5. Spigen

#ad

Granatowe, Spigen Tough Armor etui kompatybilne z iPhone SE 2022 5G i iPhone SE 2020

#ad
Spigen #ad - Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.07
Szerokość0.4
Numer częściACS04347
ModelACS04347
Gwarancja24 Miesięcy

6. Ylife

#ad

Czarne, ultra cienkie, antypoślizgowe, odporne na uderzenia i upadki, bardzo odporne na zarysowania, Ylife Etui kompatybilne z Samsung Galaxy S21 Plus, miękkie, silikonowe etui ochronne z TPU

#ad
Ylife #ad - Ylife to marka, która specjalizuje się w poszukiwaniu jakości. Jeśli masz jakiekolwiek wady produktu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości systemowej Amazon. Idealnie kompatybilne z telefonem samsung galaxy s21 plus: specjalnie wykonane z czarnego silikonu etui ochronne Samsung S21.

Idealnie pasuje do Twojego telefonu. Ultracienki materiał tpu: etui ochronne wykonane jest z ultracienkiego materiału tpu. Antypoślizgowe i odporne na odciski palców: silikonowe etui wykonane jest z matowego materiału antypoślizgowego, cienkie i lekkie, aby zmniejszyć produkcję odcisków palców. Jest to wysokiej jakości materiał TPU, ultra cienki i miękki, co skutecznie zmniejsza skutki w razie upadku. Oferujemy entuzjastyczną obsługę klienta. To wyjątkowe etui utrzymuje telefon tak cienki, jak powinien. Duże otwory, głośnik i port ładowania, działa bardzo dobrze.

Ochrona ekranu i aparatu: lekko podwyższone krawędzie zapobiegają otarciom i zadrapaniom wyświetlacza i aparatu Samsung Galaxy S21 Plus na płaskich powierzchniach. Precyzyjny otwór do ładowania i otwór na aparat zapewniają oryginalną pracę głośnika i aparatu. Ponadto ultracienki materiał zapewnia miękkość na krawędzi czarnego etui do Samsung Galaxy S21 Plus i można go bez problemu zabrać ze sobą wszędzie. Proste wysokiej jakości czarne etui silikonowe, przyjemne w dotyku, bardzo cienkie i lekkie jak piórko, zapewnia piękny wygląd.
MarkaYlife #ad
ProducentYlife #ad
Gwarancja3 EU

7. Spigen

#ad

Spigen Etui Tough Armor kompatybilne z Samsung Galaxy S21, czarne

#ad
Spigen #ad - Ochrona krawędzi wyświetlacza i aparatu. Etui jest kompatybilne tylko z Galaxy S21 i nie nadaje się do Galaxy S21 FE. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Wbudowana podstawka do postawienia telefonu. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.15
Szerokość0.4
Numer częściACS02425
ModelACS02425
Gwarancja24 Miesiące

8. Spigen

#ad

Spigen Tough Armor etui kompatybilne z Samsung Galaxy S21 -Gunmetal

#ad
Spigen #ad - Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Etui jest kompatybilne tylko z Galaxy S21 i nie nadaje się do Galaxy S21 FE. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.13
Szerokość0.4
Numer częściACS02426
ModelACS02426
Gwarancja24 Miesięcy

9. Spigen

#ad

Czarne, Spigen Tough Armor etui kompatybilne z Samsung Galaxy S21 Plus

#ad
Spigen #ad - Dopasowane do wszystkich przyłączy. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.12
Szerokość0.4
Numer częściACS02390
ModelACS02390
Gwarancja24 Miesięcy

10. Spigen

#ad

Spigen Tough Armor etui kompatybilne z Samsung Galaxy S21 Plus -Gunmetal

#ad
Spigen #ad - Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.18
Szerokość0.4
Numer częściACS02391
ModelACS02391
Gwarancja24 Miesięcy