Top 10 Schildläuse Bekämpfen – Produkty do zwalczania szkodników

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ARDAP

#ad

Quiko Ardap spray na robaki, 750 ml

#ad
ARDAP #ad - Wszechstronny talent w każdej chwili: spray pomaga w przypadku ostrego ataku robactwa w gospodarstwie domowym, kleszcze, pluskwy, pluskwy, muchy, robaki, owady, karaluchy, karaluchy, pchły, chrząszcze chlebowe, karaluchy, komary, pomieszczeniach gospodarczych lub środowisku zwierząt, mączki, a dodatkowo utrzymuje wszystkie owady na długo z dala.

Przed użyciem zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie. Wyprodukowany i zarejestrowany w niemczech produkt pod numerem BAuA N-105454: ostrożnie używać produktów biobójczych. Działa bardzo skutecznie przeciwko robakom, mole, takim jak stajnia, takim jak roztocza, szczęki w piwnicy i wiele innych. Spray ardap to praktyczny, uniwersalny preparat do zwalczania wszystkich rodzajów owadów i owadów o natychmiastowym i długotrwałym działaniu do sześciu tygodni – skuteczny środek do domu.

Można ją rozłożyć na drewnie, tapicerce i w pomieszczeniu i wysycha bez plam. Działanie zabijające na muchy następuje natychmiast po kontakcie z substancją czynną permetryną. Rodek do zwalczania robactwa optymalnie rozprowadza się w narożnikach i niszach – wystarczy spryskać wybrane powierzchnie, aby zapobiec uciążliwym owadom i robakom.
MarkaARDAP #ad
ProducentArdap Care GmbH #ad
Wysokość13.58
Długość2.56
Waga0.13
Szerokość2.56
Numer części077465
Model077465

2. Neudorff

#ad

Neudorff żółte naklejki przeciw insektom, 10 szt.

#ad
Neudorff #ad - Naklejki wystarczy wetknąć w ziemię doniczkową roślin pokojowych. W przypadku naszego szerokiego wyboru przyjaznych dla środowiska produktów zawsze stosuje się substancje czynne, które w miarę możliwości pochodzą z natury i nie mają wpływu na środowisko lub mają niewielki wpływ na środowisko.

Jeśli szkodniki wejdą w kontakt z powierzchnią klejącą, pozostają one bezpiecznie i mocno przymocowane do pułapki na klej. Neudorff - naturalne ogrodnictwo od 1854 roku. Współdziałanie ogrodu, natury i środowiska jest u nas zawsze na pierwszym planie.

Specjalny klej naklejek nie wysycha i nie kapie nawet przy wyższych temperaturach. Ty odcień jest specjalnie dostosowany do szkodników roślin i przyciąga je. Sprawdzony w rolnictwie ekologicznym. Te naklejki zwalczają małe muchy, mączliki, takie jak komary czarna mucha, mszyce, wciornastki, muchy minierowe oraz cykadena.
MarkaNeudorff #ad
ProducentNeudorff #ad
Wysokość6.3
Długość4.53
Waga0.11
Szerokość0.79
Numer części4178108
Model4178108

3. Substral

#ad

Celaflor spray na szkodniki Careo Rose Spray – 750 ml

#ad
Substral #ad - Produkt gotowy do użycia z pełnym efektem ogólnoustrojowym. Butelka z rozpylaczem o pojemności 750 ml. Zwalcza wszystkie gryzące i ssące szkodniki występujące na roślinach ozdobnych. Ochrona od wewnątrz – bezpieczna dla pszczół. Szybki i szeroki efekt działania - również skuteczny przeciwko przędziorkom.
MarkaSubstral #ad
ProducentCelaflor #ad
Wysokość10.35
Długość2.56
Waga1.85
Szerokość4.49
Numer części66912
Model66912

4. OwnGrown

#ad

Żółte naklejki na komary żałobójcze: 60 x pułapka na owady do roślin pokojowych zwalczanie szkodników – zwalczanie komarów żałobnych – pułapka na muchy przeciw komarom OwnGrown

#ad
OwnGrown #ad - Bezwonny klej bez insektycydów, ze specjalnym kolorem naklejek i dekoracyjnym kształtem. Uwielbiamy rośliny i mamy duży wybór w own grown: żółte wtyczki do roślin doniczkowych, zestaw nasion ziół, niebieskie naklejki do zwalczania wciornastków, ziemi do uprawy bez torfu, roślin ogrodowych i wielu innych.

Idealnie nadaje się do wnętrz, nie używać na zewnątrz do ochrony pszczół itp. Ty kolor pułapki na kwiaty słoneczne w naturalny sposób przyciąga latające owady. Bezwonny klej bezpiecznie utrzymuje szkodniki i pomaga w znacznym stopniu zdziesiątkować szkodniki podczas żałoby. Podlewanie wody nie wpływa negatywnie na działanie.

Obustronnie oklejone dla bardzo dużej powierzchni łapania małych much w roślinach. Praktyczne żółte kartki są idealne do wykrywania ataków oraz zwalczania latających szkodników, takich jak muszki małe muchy z ziemi kwiatowej, muszki owocówki i skrzydlate mszyce. Wystarczy odkleić papier, złożyć wtyczkę pułapki i wsunąć do środka w ziemię kwiatową rośliny.
MarkaOwnGrown #ad
ProducentOwnGrown #ad
Wysokość0.8
Długość6
Szerokość5.5
Numer częściVK-OWN-00896
ModelVK-OWN-00896

5. Substral

#ad

250 ml, Celaflor preparat przeciwko szkodnikom, koncentrat do roślin ozdobnych – 100 ml.

#ad
Substral #ad - Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie. Substancja czynna jest wchłaniana przez roślinę i rozprowadzana w całej roślinie. Dopuszczony do użytku przez użytkowników nieprofesjonalnych.

Należy przestrzegać ostrzeżeń i zaleceń dotyczących bezpieczeństwa zawartych w instrukcji obsługi. Szkodniki ssące są zwalczane nawet wtedy, gdy nie zostaną bezpośrednio uderzone. Nr dopuszczenia: 005686-00 | ostrożnie stosować środki ochrony roślin. Do warzyw: przeciw mszycom, mączlikom na bakłażanie, pomidorach i papryce warzywnej szklarnia, mszycom na sałatce na wolnym terenie i stonce ziemniaczanej.

Dzięki kontaktowemu i w pełni ogólnoustrojowemu działaniu, tzn. W pełni systemowy środek o szybkim i szerokim działaniu przeciwko ssącym i gryzącym szkodnikom – nie jest niebezpieczny dla pszczół. Do roślin ozdobnych: przeciwko mszycom, ćmom bukszpanowym, mszycom i wełnowcom oraz ryjkowcom, mączlikom, cykadom, chrząszczom liściastym itp.
MarkaSubstral #ad
ProducentCelaflor #ad
Waga0.55
Numer części6607
Model6607

6. Celaflor

#ad

3 x 250 ml Celaflor środek przeciw szkodnikom Careo koncentrat

#ad
Celaflor #ad - Szybkie i szerokie działanie. Zwalcza prawie wszystkie ssące i gryzące szkodniki na roślinach ozdobnych. Nieszkodliwy dla pszczół B4. 3035/0 Nr rej. Przeciwko ssącym i gryzącym szkodnikom, wełnowce i wełnowce, mączliki, wciornastki, ryjkowce, cykady, takim jak mszyce, gąsienice spieniacze, czerwce, miniery i inne owady na świeżym powietrzu obróbka pojedynczych roślin i w szklarni. Składniki: 5 g/l acetamipridu. Nr rej. St.
MarkaCelaflor #ad
ProducentCelaflor #ad
Numer częściletosan-lj24

7. Celaflor

#ad

Wolne od cela runo szkodników careo Rose Spray 1,5l zaleta opakowanie 2 X ML

#ad
Celaflor #ad - Działa również przeciwko przędziorkom. Szybkie i szerokie działanie. Gotowy do użycia o działaniu ogólnoustrojowym. Zwalcza wszystkie gryzące i ssące szkodniki na roślinach ozdobnych. Ochrona od wewnątrz.
MarkaCelaflor #ad
ProducentCelaflor #ad
Numer częściBL-AIL-12

8. Substral

#ad

Wełnowce, gąsienice, 800 ml, Substral Spray przeciw szkodnikom takim jak mszyce, czerwce

#ad
Substral #ad - Trwałość do 2 tygodni. Dzięki zawartości oleju zwalczane są również stadiony larwowe i lodowe. Dopuszczony do użytku przez nieprofesjonalnych użytkowników. Nr dopuszczenia: 035982-00 | zachować ostrożność przy stosowaniu środków ochrony roślin.

Przed użyciem zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie. Spray przeciwko ssącym i gryzącym szkodnikom na różach i roślinach ozdobnych w pokoju, w pomieszczeniach biurowych i szklarniach. Proszę zwrócić uwagę na ostrzeżenia i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa zawarte w instrukcji obsługi. O pełnym działaniu systemowym: substancja czynna jest rozprzestrzeniana przez strumień soku. Owady są zwalczane nawet wtedy, gdy nie zostaną uszkodzone. Zwalcza owady gryzące, małe gąsienice motyli, czerwce, mszyce, wciornastki, mączliki, mające liść, przędziorkowate, mole, mączliki, cykady.
MarkaSubstral #ad
ProducentEvergreen Garden Care #ad
Wysokość10.63
Długość5.51
Waga1.96
Szerokość2.44
Numer części66302
Model66302

9. Plantura

#ad

Na 1 m²/ok. 10 roślin, Plantura Nicienie SF przeciw komarom płaczącym, 1 mln pożytecznych owadów

#ad
Plantura #ad - Niezawodność: nasze nicienie plantura sf zwalczają larwy komarów w ziemi do kwiatów wyjątkowo niezawodnie i przez cały rok; mogą być również stosowane do wałków jabłek wrzesień-marzec i mrówek kwiecień-październik.

Szybka dostawa: w ciągu kilku dni w skrzynce na listy, bez zbędnych odpadów z opakowań i podkładek chłodzących. 10 roślin; nicienie należy wyjąć bezpośrednio po otrzymaniu; możliwość przechowywania w lodówce do 6 tygodni. Bez środków chemicznych: zastosowanie naszych nicieni SF jest delikatne dla Twoich roślin i bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. Wydajność: 1 mln nicieni sf wystarcza na 1 m² powierzchni podłogi ok. Proste zastosowanie: malutkie niciaki są łatwo rozprowadzane na wodzie do podlewania, instrukcja krok po kroku jest dołączona do zestawu podczas zakupu może nie być dostępna w języku polskim.
MarkaPlantura #ad
ProducentPlantura #ad

10. Evergreen Garden Care Deutschland GmbH

#ad

Celaflor® środek przeciwko szkodnikom CAREO spray do róż, 3 × 800 ml, w pełni systemowe działanie przeciwko ssącym i gryzącym szkodnikom

#ad
Evergreen Garden Care Deutschland GmbH #ad - Oraz przędziorkowate na roślinach ozdobnych. Bezpieczny dla pszczół. Zwalcza gryzące i ssące szkodniki. Gotowy do użycia o pełnym działaniu systemowym. Szybkie i szerokie działanie.
MarkaEvergreen Garden Care Deutschland GmbH #ad
ProducentEvergreen Garden Care Deutschland GmbH #ad
Numer częściSleecom