Top 10 Tablet Halter Auto Vorne – Stojaki do tabletów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Minthouz

#ad

Aluminiowy uchwyt na tablet z antypoślizgowymi podkładkami, ultrabooka, czytnikami e-booków, tabletami, regulowany i składany uchwyt na tablet, szary, Minthouz Stojak na tablet, kompatybilny ze wszystkimi smartfonami 4,7-12,9 cala

#ad
Minthouz #ad - 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, 90-dniowa gwarancja na wymianę oraz dożywotnie wsparcie techniczne. Stojak na tablet można regulować w zakresie 100 mm, uczyć/czatować online lub oglądać przepisy kulinarne podczas gotowania. Zarezerwowane złącze ładowania nie blokuje kabla do ładowania. Wskazówki dotyczące zakupu: nasz stojak na tablet e007 jest uniwersalny kompatybilny ze smartfonami 4, 7-12, 9-calowymi i ultrabookami.

Urządzenia 4, 9 cala: ten regulowany uchwyt na tablet jest kompatybilny z wieloma urządzeniami i idealnie pasuje do twoich urządzeń o grubości mniejszej niż 13 mm 0, 51 cala. Uniwersalnie kompatybilny ze smartfonami, tabletami i ultrabookami w zakresie 12, czy Twoje urządzenie jest kompatybilne z naszym produktem, 7-12, skontaktuj się z nami, 9 cala, lepszy. Przed zakupem należy sprawdzić, czy grubość Twoich urządzeń nie przekracza 13 mm. Przenośny i wielokrotnego użytku: wymiary stojaka na tablet po złożeniu wynoszą 120 mm × 100 mm × 38 mm przy niskiej wadze 278 g.

Regulacja pod wieloma kątami/wysokości: stojak na tablet jest wyposażony w dwie osie obrotowe o 180° do ustawienia pod wieloma kątami. Wskazówka: jeśli nie jesteś pewien, pomożemy Ci to potwierdzić. Ekskluzywne wykonanie: uchwyt na tablet minthouz wykonany jest z wysokiej jakości stopu aluminium, kompaktowy i wykwintny. Silikonowe podkładki na haczykach chronią telefon przed ześlizgiwaniem się i nie blokują napisów wideo; silikonowa podkładka na tylnej stronie chroni urządzenie przed zadrapaniami, który jest wytrzymały i trwały, a antypoślizgowe podkładki na spodzie zapobiegają przesuwaniu się stojaka na tablet z urządzeniem.
MarkaMinthouz #ad
ProducentMinthouz #ad
Wysokość3.94
Długość4.72
Waga0.62
Szerokość3.94
Numer częściMT-E007
ModelMT-E007-GY

2. SKBSD

#ad

Tabletu Sumsung Tab, smartfonów i urządzeń o przekątnej ekranu, wysuwany uchwyt na tablet, uniwersalny uchwyt na tablet obracany o 360°, zagłówek, Samochodowy uchwyt do tabletu, do iPada, przełącznika

#ad
SKBSD #ad - Możesz dostosować kąt do swojego widzenia, aby uzyskać najlepszą wysokość i przejrzystość, grać w gry i słuchać muzyki podczas podróży. Oba filmy można wygodniej oglądać i uczynić życie łatwiejszym. Uniwersalna kompatybilnośćzagłówek do tabletu skbsd - teleskopowy uchwyt zaciskowy wynosi od 14 cm do 24 cm, 2, fire, 3, switch, ipad pro 10.

2, iphone xs/xs max/xr/x 8 7 6 6s plus, 7-13", takimi jak ipad pro 11, 4, akcesoria, 2022, iPad 9.7, ipad air 5, kindle, samsung Tab, iPad mini 2 3. Dzięki bardzo elastycznej sprężynie może utrzymać tablet nawet w złych warunkach drogowych. Najnowsze ramię teleskopowe: teleskopowe ramię podporowe można wydłużyć do 24, czy tablet ma być umieszczony za fotelem samochodowym, 5 cm i ustawić w różnych pozycjach.

Obrót o 360° - wysuwany uchwyt samochodowy na ipad jest wyposażony w obrotowy przegub kulowy o 360°, czytać, dzięki czemu możesz wygodnie oglądać filmy, który można obracać o 360° i umieścić tablet pionowo lub poziomo. Uchwyt można zamocować na zagłówku samochodu bez użycia narzędzi. 4 5 5 6, ipad pro 105, działa ze wszystkimi urządzeniami o przekątnej ekranu 4, smartfony i inne urządzenia. Wybierz, czy pomiędzy dwoma siedzeniami.
MarkaSKBSD #ad
ProducentSKBSD #ad
Wysokość2.48
Długość7.68
Waga0.64
Szerokość3.94
Numer częściSupport Tablette Voiture
Model4.7-13zoll

3. SKBSD

#ad

Uniwersalny uchwyt na tablet obracany o 360°, zagłówek, wysuwany uchwyt na tablet, do iPada, Samochodowy uchwyt do tabletu, smartfonów i urządzeń o przekątnej ekranu, przełącznika, tabletu Sumsung Tab

#ad
SKBSD #ad - Stabilny i bezpieczny - samochodowy uchwyt na tablet charakteryzuje się wysokiej jakości aluminium i wysokiej jakości materiałami ABS. Wybierz, czy tablet ma być umieszczony za fotelem samochodowym, czy pomiędzy dwoma siedzeniami. Uchwyt można zamocować na zagłówku samochodu bez użycia narzędzi.

4 5 5 6, takimi jak ipad pro 11, switch, 3, 2, iPad Pro 10.2, ipad 9. 7, ipad pro 105, 2022, ipad air 5, smartfony i inne urządzenia. Szybka instalacja - uchwyt samochodowy na tablet jest wyposażony w wbudowaną wysoce elastyczną sprężynę, czytania e-booków, nie kurczy się i jest łatwy w instalacji. Oba filmy można wygodniej oglądać i uczynić życie łatwiejszym. Miękka gumowa powłoka chroni urządzenia przed tarciem, teleskopowe ramiona o głębokości 15 mm skutecznie zapobiegają wibracjom, jednocześnie utrzymując tylne siedzenie i urządzenia.

Możesz dostosować kąt do swojego widzenia, czytać, dzięki czemu możesz wygodnie oglądać filmy, aby uzyskać najlepszą wysokość i przejrzystość, grać w gry i słuchać muzyki podczas podróży. Dzięki bardzo elastycznej sprężynie może utrzymać tablet nawet w złych warunkach drogowych. Bardzo dobrze nadaje się dla dzieci do oglądania filmów w podróży, grania w gry itd. Obrót o 360° - wysuwany uchwyt samochodowy na ipad jest wyposażony w obrotowy przegub kulowy o 360°, który można obracać o 360° i umieścić tablet pionowo lub poziomo.
MarkaSKBSD #ad
ProducentSKBSD #ad
Waga0.68
Numer części1
Model1

4. SKBSD

#ad

Przełącznika, tabletu Sumsung Tab, uniwersalny uchwyt na tablet obracany o 360°, zagłówek, wysuwany uchwyt na tablet, Samochodowy uchwyt do tabletu, smartfonów i urządzeń o przekątnej ekranu, do iPada

#ad
SKBSD #ad - Bardzo dobrze nadaje się dla dzieci do oglądania filmów w podróży, czytania e-booków, grania w gry itd. Możesz dostosować kąt do swojego widzenia, dzięki czemu możesz wygodnie oglądać filmy, czytać, aby uzyskać najlepszą wysokość i przejrzystość, grać w gry i słuchać muzyki podczas podróży.

Miękka gumowa powłoka chroni urządzenia przed tarciem, teleskopowe ramiona o głębokości 15 mm skutecznie zapobiegają wibracjom, jednocześnie utrzymując tylne siedzenie i urządzenia. Dzięki bardzo elastycznej sprężynie może utrzymać tablet nawet w złych warunkach drogowych. Obrót o 360° - wysuwany uchwyt samochodowy na ipad jest wyposażony w obrotowy przegub kulowy o 360°, który można obracać o 360° i umieścić tablet pionowo lub poziomo. Najnowsze ramię teleskopowe: teleskopowe ramię podporowe można wydłużyć do 24, 5 cm i ustawić w różnych pozycjach.

Oba filmy można wygodniej oglądać i uczynić życie łatwiejszym. Uniwersalna kompatybilnośćzagłówek do tabletu skbsd - teleskopowy uchwyt zaciskowy wynosi od 14 cm do 24 cm, samsung tab, 7-13", 4, ipad mini 2 3. Uchwyt można zamocować na zagłówku samochodu bez użycia narzędzi. Wybierz, czy tablet ma być umieszczony za fotelem samochodowym, czy pomiędzy dwoma siedzeniami. Szybka instalacja - uchwyt samochodowy na tablet jest wyposażony w wbudowaną wysoce elastyczną sprężynę, nie kurczy się i jest łatwy w instalacji.
MarkaSKBSD #ad
ProducentSKBSD #ad
Wysokość1.57
Długość1.97
Szerokość3.15
Numer części1
Model1

5. Amazon Basics

#ad

Amazon Basics Tablet-Ständer, verstellbar, Schwarz

#ad
Amazon Basics #ad - Atwy transport, pasuje do każdej ręki i kieszeni. Kompatybilna z ipadem 1, 2, 3; kindle’em fire, Touch oraz innymi czytnikami z serii Kindle i tabletami, fire hd, z obudową ochronną lub bez. Produkt dostarczany w opakowaniu Amazon Frustration Free. Antypoślizgowa powierzchnia na spodzie zapewnia stabilną pozycję nawet na gładkich powierzchniach. Dystrybucja: Amazon, roczna gwarancja AmazonBasics.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość1.28
Długość7.08
Waga0.19
Szerokość1.06
Numer częściIPM-TAB1-AMZ
ModelIPM-TAB1-AMZ

6. Shawe

#ad

Shawe Regulowany uchwyt samochodowy na tablet, Fire Kids 7 8, uniwersalny uchwyt na zagłówek samochodowy do iPad Air Mini 2 3 4 iPad 2018 Pro 9,7 10,5, Kindle, Phone i Tablet 4,7 ~ 10,5 cala

#ad
Shawe #ad - Doskonała kompatybilność ten uchwyt, który jest kompatybilny ze wszystkimi tabletami i smartfonami o przekątnej ekranu 4, 5", 7-10, wewnętrzna guma antypoślizgowa i zaciski wyposażone w miękki materiał EVA zapewniają stabilność i bezpieczeństwo urządzenia.

Szybka instalacja uchwyt można łatwo i szybko zamontować na zagłówku samochodowym. Praktyczny i przyjemny dzięki uniwersalnemu uchwytowi na zagłówek możesz oglądać filmy podczas długich podróży samochodem, czytać, grać w gry i słuchać muzyki bez użycia rąk i bawić się dzieckiem podczas jazdy samochodem. Wystarczy dopasować rozszerzalną nogę uchwytu na zagłówek do tylnego siedzenia, aby można było go natychmiast zainstalować.

Klamra zapewnia dużą siłę chwytania i mocno trzyma zagłówek, bez obaw o nierówne drogi! Gwarancja jakości stojak na tablet / telefon na zagłówek samochodowy wykonany ze stabilnego aluminium i materiału ABS zapewnia przyjemniejszą i bezpieczniejszą podróż. Elastyczna konstrukcja dzięki obracaniu o 360 stopni można obracać każdy żądany kąt. Oferujemy państwu pełny zwrot pieniędzy lub zupełnie nowy montaż, jeśli nie jesteś z niego zadowolony.
MarkaShawe #ad
ProducentShawe #ad
Wysokość0
Długość0.01
Waga0.57
Szerokość2.6
Numer częściFA-CA-H83
ModelASDIOFJ3

7. KDD

#ad

IPad Mini Air, iPad Pro, bieżnię, uchwyt na tablet, uchwyt na iPada, rower stacjonarny, uchwyt na telefon komórkowy, obracany o 360°, KDD Uchwyt na tablet, Samsung Galaxy Tab 4,7-13"

#ad
KDD #ad - Zakryte, mocną sprężynę i gumowe podkładki; podstawa zaciskowa ma większą powierzchnię styku, antypoślizgowe podkładki ochronne zapobiegają zarysowaniom i ślizganiu się tabletu i telefonu. Atwe w obsłudze – dążymy do doskonałości zarówno w przypadku naszych produktów, jak i obsługi klienta.

Działa nie tylko dobrze z rowerem spinowym, bieżnią, orbitrekiem, domowym treningiem lub innymi urządzeniami fitness z kierownicą do treningu w pomieszczeniach; ale również dobrze ze stojakiem mikrofonowym, statywem rurowym, wózkiem dziecięcym, rowerem fitness, wózkiem na zakupy. Ipad pro 12, 5 / 9, 9" 2020; ipad mini; galaxy tab a 10, 2"; ipad air 2 3 4 10, 6; tab s4; surface pro X/ 7/ 6/ 4/ 3/ Surface Go; Nexus Tablets; iPhone; e-Reader itd. Idealnie nadaje się do oglądania filmów wideo lub programów telewizyjnych oraz słuchania muzyki podczas treningu.

Generacji 10, 7"-13", 0; galaxy tab s serie; galaxy tab e 9, 9 / 11 / 10, 7/ 8, np.8. Stojak na tablet posiada szerszą powierzchnię, solidny przegub kulowy i gumowe podkładki. Dlatego nie musisz obawiać się wstrząsów i upadków. 360° – dzięki wałkowi kulowemu uchwyt kdd ipad można obracać o 360 stopni, pionowo, aby zmienić kąt widzenia poziomo, przechylić w górę lub w dół i zapewnić bezproblemowy trening.2 x 1 x uchwyt na tablet kdd pasuje do wszystkich telefonów komórkowych i tabletów z ekranem o przekątnej 4, 1/ 10, 5/ 9, 7; ipad 7.
MarkaKDD #ad
ProducentKDD #ad
Wysokość1.96
Długość8.46
Waga0.67
Szerokość4.13
Numer częścifdgr01
Model‎fdgr01

8. TFY

#ad

Tfy uniwersalne samochód zagłówek uchwyt silikonowy uchwyt dla tabletów 7 – 10,5 cala i iPadów

#ad
TFY #ad - Ipad pro 9. 7 "/pro 105 "/ipad mini/ipad 2/3/4/ipad air/air 2/samsung tab 4/tab s2/s3/tab a/fire HD 7 "/HD 10 "/HD x 7 " 8 " HD/HD x 8. 9 ". Na hak-i taśmą pętli – zagłówek może być łatwo między zagłówki lub samochodów tam i z powrotem wymieniać. Taśma hak-i pętle-to solidne i mocne i utrzymuje tabletów i iPady bezpiecznie na swojej zagłówka samochodowego. Umożliwia łatwy dostęp do przycisków i ekranie tabletu lub iPady. Do sieci hakte z silikonu chroni tablet iPad, czy to przy tym nie uszkodzony. Pasuje do 7 – 10, 5 cala tabletów i ipady.
MarkaTFY #ad
ProducentTFY #ad
Wysokość1.18
Długość9.25
Waga0.37
Szerokość6.5
Numer częściSH- 10TABLET_BLK
Model10TABLET_BLK

9. Eono

#ad

Nintendo Switch, iPad, do Galaxy Huawei, uniwersalny uchwyt na tablet, Amazon Brand – Eono uchwyt samochodowy na tablet, 4,4-13 cala, wysuwany uchwyt samochodowy, uchwyt na tablet, zagłówek

#ad
Eono #ad - Bardzo dobrze nadaje się dla dzieci do oglądania filmów w podróży, czytania e-booków, grania w gry itd. Może chronić twój telefon i samochód przed zadrapaniami, a teleskopowe ramiona skutecznie zapobiegają wibracjom i przytrzymywać tylne siedzenie, że urządzenie spadnie. Szybka instalacja: uchwyt samochodowy na tablet posiada wbudowaną sprężynę o wysokiej elastyczności, nie kurczy się i jest łatwy w instalacji.

Regulowana szerokość jest odpowiednia do różnych modeli samochodów. 9, 8 cala. Jest wytrzymały i trwały i może być używany przez długi czas. Zaktualizowany uchwyt samochodowy na tablet 2022: dzięki najnowszemu wysuwanemu końcówce z trzema sekcjami i obrotowej konstrukcji o 360 stopni można ustawić urządzenie pod różnymi kątami, aby uzyskać najlepszy kąt widzenia. Wytrzymałe i elastyczne ramię teleskopowe można łatwo rozciągnąć do maks. Uniwersalna kompatybilność: ten samochodowy uchwyt na zagłówek tabletu jest idealnie kompatybilny / nadaje się do wszystkich urządzeń o przekątnej 4, Nintendo Switch, 4-13 cala proszę zwrócić uwagę: rozmiar odnosi się do urządzenia, Kindle Fire HD, a nie do rozciągniętej długości uchwytu, ASUS Zenpad, takich jak iPad Pro 12.9

9/ ipad air / ipad mini 6, huawei Mediapad, eReader, Samsung Tabs itd. Bezpieczeństwo i ochrona stabilności: ten uchwyt na zagłówek jest wykonany z wysokiej jakości miękkiego silikonu wewnątrz, bez obawy, a po 4 stronach podnóżka znajdują się miękkie gumowe podkładki. Uchwyt można zamocować na zagłówku samochodu bez użycia narzędzi.
MarkaEono #ad
ProducentAnnaijia #ad
Waga0.79

10. Aozcu

#ad

Z gniazdem na CD, stabilny stojak na telefon komórkowy do iPad Pro 12.9 Air Mini, iPhone, Galaxy Tabs, 4,7" ~ 12,9" tabletów i telefonów, Aozcu Uchwyt samochodowy do tabletu, obrotowy o 360°

#ad
Aozcu #ad - Wysoka kompatybilnośćuchwyt na tablet / telefon z gniazdem cd jest kompatybilny z ipad pro 12. 9, ipad pro 105 9. 7, iphone 11 pro max xs xr x 8s, galaxy s22 s21, iphone 13 mini, 2021/2020 ipad pro 11, iphone 12 pro max, ipad mini 6 5 4 3 2 1, Surface, 1, iphone 13 pro max, 2, Android Tablet, 3, iphone 12 mini, iPad 9.

Wytrzymałe i antywibracyjnezaciski do gniazd CD są przymocowane gumowymi podkładkami, aby zwiększyć tarcie i chronić tablet przed zarysowaniami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas użytkowania, skontaktuj się z nami. Wszystkie produkty aozcu są dostarczane z 60-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i 12-miesięczną gwarancją beztroską. Upewnij się, że podczas użytkowania masz doskonałe pole widzenia. 4, galaxy tab s8 s7 s6/a8 a7 A6, Pixel. Szerokie zastosowaniegrubość uchwytu cd można regulować za pomocą regulatora, który nadaje się do większości samochodowych odtwarzaczy CD, o ile płyta CD jest ładowana z wyprzedzeniem, nie wpływa to na odtwarzanie odtwarzacza CD.

Atwa instalacjaszybka i łatwa instalacja uchwytu na tablet cd slider auto bez użycia narzędzi. Zestaw zawiera: 1 x zacisk, 1 x stojak, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku. Obrót o 360 stopnispecjalnie zaprojektowana głowica kulowa zacisku CD może być ustawiona pod dowolnym kątem o 360 stopni. Generacji 10
MarkaAozcu #ad
ProducentAozcu #ad
Wysokość4.13
Długość5.51
Szerokość3.94
ModelSupport CD pour iPad