Top 10 Zimmertüren Mit Zarge Komplett – Zestawy klamek i zamków

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HORI

#ad

HORI® kompletny zestaw drzwi pokojowych z ościeżnicą i klamką I drzwi wewnętrzne wykonane z CPL modrzew jasny I wysokość 198,5 cm I część oporowa ościeżnicy, szerokość i grubość do wyboru I DIN z prawej strony I x 860 x 220 mm

#ad
HORI #ad - Eleganckie i nowoczesne drzwi pokojowe – okleina CPL o wyglądzie drewna modrzewiowego z okrągłą krawędzią. Odporna na zadrapania, ścieranie i uderzenia powierzchnia CPL – łatwa w pielęgnacji i odporna na zabrudzenia.

Kompletny zestaw składa się z 1 skrzydła drzwiowego – 1 ościeżnicy drzwiowej – 1 klamki do drzwi ze stali nierdzewnej – w zestawie zamek wpuszczany, klucze i zawiasy. Wysokiej jakości klamka i rozeta z matowej szczotkowanej stali nierdzewnej – kąt 90°. Stabilne i wysokiej jakości wypełnienie płytą wiórowo-otworową – jakość Made in Germany.
MarkaHORI #ad
ProducentHORI #ad

2. HORI

#ad

DIN prawe I grubość ścian: 80 mm 78-97 mm mm, kompletny zestaw z ościeżnicą i klamką, drzwi wewnętrzne lakierowane na biało, HORI® Drzwi pokojowe, wysokość 198,5 cm, 610 mm

#ad
HORI #ad - Stabilna i wysokiej jakości płyta wiórowa – jakość Made in Germany. Wysokiej jakości zestaw klamek i rozeta z matowej szczotkowanej stali nierdzewnej – kąt 90°.

Hartowana promieniowaniem uv, odporna na zarysowania, odporna na ścieranie i uderzenia akrylowa powierzchnia z białego lakieru – łatwa w pielęgnacji i odporna na plamy. Stylowe i nowoczesne drzwi pokojowe z białego lakieru, kanciaste wykończenie. Kompletny zestaw składa się z 1 skrzydła drzwiowego – 1 x ościeżnicy – 1 x klamki ze stali nierdzewnej – w zestawie zamek z blokadą zamka, kluczem i częściami taśmy zawiasy.
MarkaHORI #ad
ProducentHORI #ad

3. HORI

#ad

HORI® Drzwi pokojowe, wysokość 198,5 cm, 1985 x 610 x 80 mm, drzwi wewnętrzne z białego lakieru, kompletny zestaw z ościeżnicą i klamką, DIN prawe, rozmiary i zamek BB lub WC do wyboru

#ad
HORI #ad - Stabilna i wysokiej jakości płyta wiórowa – jakość Made in Germany. Wysokiej jakości zestaw klamek i rozeta z matowej szczotkowanej stali nierdzewnej, kąt 90° – do wyboru z zamkiem typu bart lub zamkiem do WC.

Stylowe i nowoczesne drzwi pokojowe z białego lakieru, kanciaste wykończenie krawędzi - grubość ścian: 80 mm 78 - 97 mm. Hartowana promieniowaniem uv, odporna na zarysowania, odporna na ścieranie i uderzenia akrylowa powierzchnia z białego lakieru – łatwa w pielęgnacji i odporna na plamy. Kompletny zestaw składa się z 1 skrzydła drzwiowego – 1 x ościeżnicy – 1 x klamki ze stali nierdzewnej – w zestawie zamek z blokadą zamka, kluczem i częściami taśmy zawiasy.
MarkaHORI #ad
ProducentHORI #ad

4. HORI

#ad

Ogranicznik, kompletny zestaw z ościeżnicą i klamką, drzwi wewnętrzne CPL pinia, DIN lewa I 1985 x 860 mm, wysokość 198,5 cm, szerokość i grubość ściany do wyboru, HORI® Drzwi pokojowe

#ad
HORI #ad - Stabilna i wysokiej jakości płyta wiórowa – jakość Made in Germany. Odporna na zarysowania, ścieranie i uderzenia powierzchnia CPL – łatwa w pielęgnacji i odporna na plamy. Kompletny zestaw składa się z 1 skrzydła drzwiowego – 1 x ościeżnicy – 1 x klamki ze stali nierdzewnej – w zestawie zamek z blokadą zamka, kluczem i częściami taśmy zawiasy. Wysokiej jakości zestaw klamek i rozeta z matowej szczotkowanej stali nierdzewnej – kąt 90°. Eleganckie i nowoczesne drzwi do pokoju – o wyglądzie CPL z okrągłymi krawędziami.
MarkaHORI #ad
ProducentHORI #ad

5. HORI

#ad

Kompletny zestaw z ościeżnicą i klamką, drzwi wewnętrzne lakierowane na biało z 2 wypełnieniami, 1985 x 860 x 100 mm, DIN lewy, HORI® Drzwi pokojowe, rozmiary i zamek BB lub WC do wyboru

#ad
HORI #ad - Stylowy i nowoczesny biały lakier drzwi pokojowe z 2 profilowanymi wypełnieniami, okrągłe wykończenie krawędzi - grubość ścianki: 100 mm 98 - 117 mm.

Wysokiej jakości klamka i rozeta z matowej szczotkowanej stali nierdzewnej, kąt 90° – do wyboru z zamkiem guzikowym BB lub zamkiem WC. Odporna na zarysowania, ścieranie i uderzenia akrylowa powierzchnia z białego lakieru – łatwa w pielęgnacji i odporna na plamy. Stabilna i wysokiej jakości nakładka zaciskowa – jakość Made in Germany. Kompletny zestaw składający się z 1 skrzydła drzwiowego – 1 ościeżnicy drzwiowej – 1 klamki do drzwi ze stali szlachetnej – wraz z zamkiem i kluczem lub zamkiem do WC, wraz z częściami paska zawiasy.
MarkaHORI #ad
ProducentHORI #ad
Wysokość1985

6. WELTHAUS

#ad

Drzwi wejściowe Welthaus WH75 standardowe drzwi aluminium z tworzywem sztucznym LA 128 drzwi 1000 x 2100 mm DIN lewe kolor zewnętrzny antracyt wewnątrz biały uchwyt zewnętrzny BGR1400 drukarka

#ad
WELTHAUS #ad - 1400 mm stal nierdzewna. Okucia automatyczne autoLock Winkhaus AV3 z pułapką dzienną. Ekskluzywny uchwyt wewnętrzny i zewnętrzny, rozety wewnętrzne i zewnętrzne, cylinder 5 kluczy z funkcją awaryjną i awaryjną firmy Winkhaus. Kompletne drzwi wejściowe - wszystko przy tym. Kolor: na zewnątrz antracytowy, wewnątrz biały.
MarkaWELTHAUS #ad
ProducentWELTHAUS #ad

7. HORI

#ad

Drzwi wewnętrzne CPL białe, DIN prawe, 1985 x 860 x 140 mm, HORI® Kompletny zestaw drzwi pokojowych z ościeżnicą i klamką, rozmiary i zamek BB lub WC do wyboru

#ad
HORI #ad - Stabilna i wysokiej jakości płyta wiórowa – jakość Made in Germany. Wytrzymałe i nowoczesne drzwi pokojowe - cpl powlekane na biało z okrągłymi krawędziami - grubość ścianki 140 mm 138 - 157 mm.

Odporna na zarysowania, ścieranie i uderzenia powierzchnia CPL – łatwa w pielęgnacji i odporna na plamy. Kompletny zestaw składa się z 1 skrzydła drzwiowego – 1 x ościeżnicy – 1 x klamki ze stali nierdzewnej – w zestawie zamek z blokadą lub zamkiem WC i elementami taśmy zawiasy. Wysokiej jakości zestaw klamek i rozeta z matowej szczotkowanej stali nierdzewnej – kąt 90°.
MarkaHORI #ad
ProducentHORI #ad
Wysokość78.15
Długość33.86
Szerokość5.51

8. ADGO

#ad

ADGO Zestaw klamek drzwiowych 90 lewy prawy zestaw klamek klamka klamka zestaw klamek aluminium stal ocynkowana jeden uchwyt do wąskiego zamka na długim talerzu malowany szary

#ad
ADGO #ad - Klamka jest wykonana z aluminium, podczas gdy tabliczka rozety jest wykonana z wysokiej jakości stali, która została dodatkowo ocynkowana. 85 mm; długość całkowita trzpienia: 90 mm; zestaw: 2 x uchwyty po obu stronach drzwi, śruby mocujące, kwadratowe; waga: 320 g.

Zestaw zawiera: dwa uchwyty lewy i prawy, wrzeciono 8 x 8 mm rozmiar uniwersalny, zestaw śrub mocujących. Atwy montaż. Odległość między środkiem uchwytu a rozetą środkową: 90 mm; długość całkowita pokrywy: 220 mm; szerokość tarczy: 35 mm; odstęp między otworami do mocowania: 195 mm; kwadrat: 8 mm; do grubości drzwi: do ok.

Klamka ma uniwersalne zastosowanie i pasuje do drzwi z lewym i prawym ogranicznikiem. Całość jest malowana lakierem proszkowym hartowanym w piecu. Prosty styl zestawu umożliwia zastosowanie towarów w wielu różnych pomieszczeniach, takich jak kuchnie, salony, sypialnie i biura. Solidny i wysokiej jakości.
MarkaADGO #ad
ProducentADGO #ad
Wysokość1.57
Długość9.06
Waga0.71
Szerokość5.12

9. Buddy4Home house accessoires

#ad

Buddy4Home house accessoires Okucie ochronne drzwi wejściowe cylinder profilowy długi szyld 92 mm okucie bezpieczeństwa aluminium przycisk zestaw klamek prostokątny

#ad
Buddy4Home house accessoires #ad - Dzięki temu okucie przyciąga wzrok w każdych drzwiach wewnętrznych. Wyposażone w klamkę w kształcie litery l, okucia można harmonijnie zintegrować z ogólnym wyglądem każdych drzwi. Wysokiej jakości okucie zabezpieczające składające się z długich szyldów z otworami PZ, klamki, płytki uchwytu i materiału mocującego do drzwi.

Okucie drzwiowe o ładnym kształcie w trendach czasowych, trzpień czworokątny 10 mm, Made in Germany przez firmę Buddy4Home, grubość skrzydła drzwi 50-70 mm standard do drzwi przeciwpożarowych. Komplet posiada wysokiej jakości wzornictwo z aluminium. Opis oraz szablon do wiercenia są dołączone do produktu. Zamknięty kształt tego modelu klamki zapewnia wygodne trzymanie.

Połączenie śrubowe widoczne od wewnątrz. Nakrętki tulejowe i śruby, 1 x klamka klamka, 1 x płytka uchwytowa, 13, 5 mm tabliczka zewnętrzna z ochroną przed wyciągnięciem rdzenia i szyld wewnętrzny 8 mm do drzwi wejściowych do mieszkania i domu. Zamontowany na stabilnej stalowej konstrukcji. Klamkę można zamontować w kilka minut na nawierconych drzwiach. Ten zestaw ma zwiększoną ochronę przed rozerwaniem przed działaniem siły zewnętrznej.
MarkaBuddy4Home house accessoires #ad
ProducentBuddy4Home #ad
Wysokość5.71
Długość9.84
Waga2.31
Szerokość5.71
Numer części1764151486
Model1764151486

10. HORI

#ad

HORI® Drzwi pokojowe I drzwi wewnętrzne pasują do wszystkich standardowych ościeżnic o rozmiarze DIN I 1985 x 860 mm I DIN prawe

#ad
HORI #ad - Zakres dostawy: 1 x skrzydło drzwi z taśmami zawiasami, bez klamki, bez ościeżnicy. Stabilna i wysokiej jakości płyta wiórowa – jakość Made in Germany. Do ościeżnic o wysokości 1985 mm. Hori drzwi pokojowe estella 2 biały lakier z okrągłą krawędzią. Kompatybilny ze wszystkimi kompletnymi zestawami drzwi pokojowych HORI.
MarkaHORI #ad
ProducentHORI #ad