Top 6 Gewichte Hantel Set – Hantle

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Maxweight

#ad

Profesjonalne hantle | system hantli X36 z mechanizmem obrotowym | regulowane hantle | 2 do 36 kg w 18 krokach | bezpieczny system mocowania | regulowane krótkie hantle | kompletny zestaw z półkami

#ad
Maxweight #ad - Bardzo wytrzymałe uchwyt hantli x36 jest wzmocniony włóknem szklanym i nylonem i wytrzymuje największe obciążenie. Bezpieczny system PIN-BOX niezawodnie zabezpiecza ciężary.

Ergonomicznie ukształtowany uchwyt i stabilna półka. Atwy system wyboru poprzez obracanie uchwytu można ustawić żądaną wagę. 18 ustawień wagi 2, 18, 24, 6, 32, 10, 16, 26, 14, 8, 22, 36 kg, 12, 20, 4, 30, 34, 28, które można ustawić w ciągu kilku sekund za pomocą obrotowego uchwytu X36. 100% elastyczne x36 zastępuje 18 hantli i dzięki temu oszczędza miejsce, można zmienić na nową wagę, której potrzebujesz w mniej niż 5 sekund! Innowacyjny system hantli x36 łączy w sobie wszystkie systemy hantli tylko to, co najlepsze i został przetestowany przez doświadczonych sportowców fitness przez 2 lata do momentu wprowadzenia na rynek.
MarkaMaxweight #ad
ProducentProfihantel #ad
Wysokość7.87
Długość17.32
Waga158.73
Szerokość7.87
Numer częściJZ-HUOE-KG29

2. Bowflex

#ad

Bowflex Unisex – system hantli dla dorosłych Selecttech 552i, uniwersalny rozmiar, czarne

#ad
Bowflex #ad - 23 cm na hantel. 20 cm, wys. 40 cm, szer. Opatentowany mechanizm regulacji. System hantli marki bowflex zastępuje do 30 różnych par hantli i zapewnia indywidualne dopasowanie ciężaru. Ciężar treningowy można łatwo regulować w zakresie od 2, 3 do 23, 8 kg. Konstrukcja o niewielkich gabarytach: dł. Powłoka odporna na zarysowania. Ustawianie żądanego ciężaru treningowego za pomocą przełącznika obrotowego.
MarkaBowflex #ad
ProducentBOWFT|#Bowflex #ad
Wysokość9
Długość17
Waga105
Szerokość8
Numer części100182
Model100182
GwarancjaZwei - Jahres-Garantie ab Kaufdatum

3. Sunny Health & Fitness

#ad

Różowe, jeden rozmiar, 0,9 kg para, Sunny Health & Fitness Hantle neoprenowe dla dorosłych

#ad
Sunny Health & Fitness #ad - Poręczne uchwyty zapewniają kontrolę nad lokami bicepsów i innymi ramionami. Silna budowa ciała nie pęka po intensywnym treningu. Trwałe żeliwo: wyprodukowane z wytrzymałych materiałów, które zwiększają wytrzymałość i stabilność podczas treningu.

Kompaktowy i ergonomiczny: zaprojektowany z myślą o pełnej kontroli podczas treningu, mały i kompaktowy, do treningu fitness w podróży. Dostępny w rozmiarach 0, 2, 6, 9, 4, 3, 5 kg. Idealnie nadaje się do treningu domowego lub przyozdobień. Doskonałe do treningu: te hantle treningowe nadają się doskonale do treningu siłowego.

Powłoka neoprenowa: idealny trening do ujędrniania i kształtowania ramion, ramion i pleców, zwiększając wytrzymałość i poprawia przemianę materii. Dzięki wyraźnym nadrukowanym ciężarkom można odróżnić różne ciężary od innych. Wiele wagi: hantle sunny health and fitness są dostępne w różnych ciężarach i kolorach.
MarkaSunny Health & Fitness #ad
ProducentSunny Health & Fitness #ad
Wysokość2.5
Długość5
Waga1.98
Szerokość2.5
Numer częściNO. 021-2-PAIR
ModelNO.021-2-PAIR

4. Northdeer

#ad

Regulowane hantle z uchwytem z pianki – innowacyjne hantle stalowe do domu wersja standardowa 2,5 kg × 2, Stalowe krótkie hantle 2 szt. 2,5 kg 1,5 kg/2 kg/2,5 kg – ultrakompaktowe

#ad
Northdeer #ad - Wersja lite – koncentracja na praktyczności: w porównaniu z hantlami w wersji na wysoki połysk w przypadku hantli w wersji standardowej zmniejsza koszty obróbki. Hantle bez warstwy gumy nie mają nieprzyjemnego zapachu. Każdy krążek obciążeniowy jest ze sobą przykręcony i nie poluzowuje się jak tradycyjne talerze do hantli.

Uchwyty z elastycznej pianki zapewniają dodatkowy komfort i chronią dłonie podczas treningu. Ponieważ na każdym talerzu znajdują się konstrukcje wykonane maszynowo, ale mimo to są błyszczące i świetnie wyglądają. Ultra kompaktowy rozmiar – lepszy efekt ćwiczeń: krótkie hantle są wykonane z wysokiej jakości stali o dużej gęstości, dzięki czemu są znacznie mniejsze niż tradycyjne hantle z betonu lub żeliwa. Atwa regulacja wagi: ta krótka hantla nie ma zapięć obrotowych. Idealne w podróży i w domu: hantle są małe, stojące pionowo i zajmują mało miejsca. Innowacyjne wzornictwo opatentowane – bezpieczny trening: talerze do sztangi są precyzyjnie wycinane z litej stali.

Pojedyncze 2, 15 kg/pojedyncza 25 kg kg=12kg, 2, 10 kg / pojedyncza 7, 5 kg / pojedyncza 10 kg = 5 kg, 3, 5 kg, 12 kg, 7 kg, 5 kg = 1, 5 kg, 8 kg, 5 kg, 25 kg. Nie martw się jednak o jakość, nie odbijają one tak wyraźnie, jak w przypadku hantli o wysokim połysku, ponieważ pozostałe procesy produkcyjne są dokładnie takie same jak w przypadku hantli o wysokim połysku. Wystarczy odkręcić obciążniki, 6 kg, 10 kg, 5 kg = 3, 10 kg, 17 kg, 5 kg, 5 kg, 7, 5 kg / pojedyncza 5 kg = 2, 5 kg / pojedyncza 15 kg = 7 kg, 2 kg, 20 kg, aby szybko ustawić ciężar.
MarkaNorthdeer #ad
ProducentNorthdeer #ad
Waga11.02
Numer częściN020-5

5. GATE FITNESS

#ad

GATE FITNESS® Zestaw hantli neoprenowych 6 sztuk | zestaw krótkich hantli dla kobiet i mężczyzn | zestaw krótkich hantli o wadze od 1 kg/2 kg/3 kg/zestaw | zestaw hantli idealnie nadaje się do

#ad
GATE FITNESS #ad - Idealny partner do treningu w domu nadaje się do rozgrzewki, czy dla kobiet i mężczyzn, gimnastyki chorych, lekkoatletyki, rehabilitacji i pilatesu. Ergonomiczny uchwyt – nasze hantle idealnie leżą w dłoni i zapewniają maksymalną przyczepność i komfort podczas treningu.

Antypoślizgowe i odporne na toczenie – dzięki powłoce z neoprenu i konstrukcji hantle są w 100% antypoślizgowe i nie toczą się po podłodze. Wysokiej jakości wykonanie – nasze krótkie hantle są wykonane z żeliwa, pokryte wytrzymałą powłoką neoprenową, która zapewnia bezpieczne i wygodne trzymanie oraz nie powoduje zarysowań na podłodze.

Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, napisz do nas, a my natychmiast znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie - niemiecka obsługa klienta. Dla każdego – niezależnie od tego, nasze hantle nadają się dla każdego. Gwarancja satysfakcji – w gate fitness wierzymy w jakość naszych produktów.
MarkaGATE FITNESS #ad
ProducentGATE FITNESS #ad
Waga2.2
Numer częściGF-NEO

6. Balelinko

#ad

36,3 kg, gumowane, wolne ciężarki z metalowymi uchwytami, sześciokątne hantle pojedyncze, Balelinko Hantle sześciokątne, masywne żeliwo

#ad
Balelinko #ad - Wysokiej jakości materiał: hantle 36, 3 kg są wykonane z litego żeliwa dla niezawodnej wytrzymałości, a gumowa powłoka zapobiega rdzewieniu hantli i uszkodzeniu podłoża i innych urządzeń. Idealny do każdego treningu z hantlami: dla wszystkich, którzy chcą zbudować siłę, spalać tłuszcz lub stworzyć tune ciało, trening z hantlami jest bardziej efektywny.

Oszczędność miejsca: zakres dostawy: 1 x 36, niezależnie od tego, 3 kg hantle gumowe sześciokątne. Spłaszczone hantle z łbem sześciokątnym zmniejszają hałas i poprawiają Twoje wrażenia podczas treningu. Wszechstronna i efektywna: hantle 36, biceps, takich jak mięśnie brzucha, 3 kg są idealne do każdego ruchu z kilkoma stawami, które służą do dużych grup mięśni, triceps, piersi, nogi i wiele innych.

Hantle to wspaniały przyrząd treningowy w domu, jak małe jest Twój dom. Wystarczy chwycić hantle i ruszać w drogę. Sześciokątne głowice zapobiegają przesuwaniu się i zapewniają łatwe przechowywanie, radełkowany ergonomiczny uchwyt zapobiega ślizganiu się i zapewnia wygodne i bezpieczne trzymanie.
MarkaBalelinko #ad
ProducentBalelinko #ad
Wysokość8
Długość16
Waga80
Szerokość8
Numer częściDumbbells 80lbs
ModelDumbbells 80lbs